yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. türkiye'de de satışına başlanan koreli makyaj ürünleri markası. bb kremleri kesinlikle denediklerim arasından en iyilerindendir.

  online alışveriş imkanı sunan sitesi için buyrun: (link: http://skin79.com.tr http://skin79.com.tr)

  24 şubat 2014 17:10

  2. bb krem olayında en iyi markalardan biridir. şimdi isimlerini hatırlamıyorum ama turuncu, yeşil, pembe ve kırmızı renkli bb kremlerini kullandım. sivilceli ve lekeli cildimde çok fazla bir kapatıcılık sağlamadı. ama yüzümde tarif edemediğim bir aydınlık oldu. ortaya çıkan görüntü beni tatmin etti. bb krem dışında bright pearl essential mask sheet adlı bir ürününü de kullanmıştım. güzel bir ürün ama yağlı ciltler hiç bulaşmasın derim. unutmadan bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama tester konusunda biraz cimriler.

  25 ağustos 2014 17:54

  3. türkiye'ye gelişiyle sevinçten çıldırdığım kore markası. aqua cure peeling'in benzerini orda buldum diye de halay çekmiştim. Malum türkiye'de her ürün yok hatta bazen dupe'u bile yok dupe'unun dupe'u bile yok.

  26 ağustos 2014 14:24 ed.28 ağustos 2014 20:44


  4. Bizim bloggerların bb kremlerini öve öve bitiremediği marka. Birçok bb krem deneyen/kullanan biri olarak ben vasat bulduğumu itiraf etmeliyim, bir dr jart değil mesela. yine de türkiye pazarında bulabileceğiniz en iyilerinden...

  14 mart 2015 16:22

  5. Kağıt maskeleri fena değil denk geldikçe alıyorum. Aloe veralı jelini kullanıyorum o da güzel ama vazgeçilmez değil. Salyangozlu kremini ve toniğini kullanmıştım çok yağlıydı. BB kremleri de fena değil her renkten bir sürü sample vermişlerdi beğenmiştim ama benim favorim erborian.

  30 mart 2015 23:31

  6. bb kremlerinin sample kitini aldığım marka. açıkçası çoook bir mucize göremedim. sadece vip gold olanını baya beğendim. elim gitmiyor büyük boyunu almaya.

  18 mayıs 2015 19:44

  7. kağıt maskelerinden pearl brightening olanıyla turuncu kutulu bb kremini denediğim marka. maskesini 1 kere kullandım, ilk sefer için bıraktığı his güzeldi. bb kremi de gayet başarılı fakat mucizevi bir etki yaratmadı bende. birkaç saat sonra parlamaya yol açabiliyor. missha'yla benzer yapıya sahip bence,ü ama missha'yla kıyasladığımda skin79 benim cildime daha iyi geldi diyebilirim.

  1 temmuz 2015 12:32 ed.1 temmuz 2015 17:01


  8. Kore'nin ünlü kozmetik markalarından biridir. Korece 7 ve 9 u ayrı ayrı telaffuz edince "Arkadaş" anlamına gelir. Bu sebeple markanın anlamı cilt dostudur. Bu sebeple de ayrı severim.

  2 temmuz 2015 09:54

  9. "yüzüm çok beyaz, piyasadaki bütün bb kremler koyu kalıyor" diyenler için en iyi seçenek olduğunu düşündüğüm markadır.

  bb kremlerinden yeşil olanını sipariş ettim bugün. yüze gerçekten inanılmaz bir beyazlık veriyor, ten rengime uygun en iyi bb kremi sonunda buldum. missha hiç kullanmadığım için ondan daha açık mı bilemiyorum, ikisini de kullanan birisi beni de bilgilendirirse sevinirim.

  renk bu kadar açık olduğu için kapatıcılık ciddi ölçüde az tabii. bir de kargom akşam ulaştığı için sadece deneme amaçlı sürdüm, 10 dakika falan durdu yüzümde ve yıkarken sanki cakey olmuş gibi geldi. umarım göz yanılmasıdır çünkü böyle bir rengi bir daha bulabileceğimi sanmıyorum.

  8 şubat 2016 23:14

  10. Herhalde ciddi ciddi bitti diye sızlandığım ilk ve tek makyaj ürünü. (yazar: opheliamc) 'nin tam yukarıda belirttiği gibi "yüzüm çok beyaz, piyasadaki bütün bb kremler koyu kalıyor" ürünü, yeşili. Ve kendisiyle ciddi düşündüğüm bir aşka yelken açtım gerçekten. Rengi, dokusu, duruşu, yüze oturuşu her şeyi harika, yalnız... bitti. Ve çok hızlı bitti. Ödenen fiyatı düşündüğünüzde öyle 2 ayda bir satın alınca insan ne oluyor diye bakınıyor etrafına. Bu durum da beni muadili bir şeyler aramaya itti tabii ki. Piyasada ona yakın renkte BB krem, yine Kore menşeli Missha Perfect Coverage (no:9) var ona geçmeyi planlıyordum ama sipariş tuşuna elim gidemedi resmen. Onun kadar aydınlık ve açık ton değilse gerginliği bir de bence Skin79'daki kapatıcılık muhteşem olduğu için onun üzerine daha sıvı ve kremsi Missha , Skin79 gibi kapatmazsa korkusu da eklendi. Her şeyiyle, bence Türkiye'den direkt erişilebilecek en iyi BB kremlerden bir tanesidir kendisi.

  26 şubat 2016 00:38