yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (10)
  • medya (1)
  5

  1. bulduğunuz yerde kaçırmamanız gereken efsane bir ürün. zaten bulamıyorsunuz gerçi.

  330 ml, içeriği çook zengin. 5 çeşit hyaluronik asitle nemlendirmeyi garantiliyor.

  tek tip hyaluronik asit içeren ürünleri kullanıp verim alamadıysanız sebebi tek moleküler boyutun yetersiz oluşu ve ortamda nem bulamayınca ciltten nem çekmesidir.

  5 ayrı tipte hyaluronik asit sadece çok pahalı ürünlerde olan bir lükstü bu seriye kadar.

  peptitlere hiç gelmiyorum. bu fiyatta bir üründe bu kadar peptit olması çok garip cidden.

  etkisine gelelim, ben bir yandan başka anti aging ürünler de kullandığım için direk bu peptitlerin sonucu hakkında yorum yapamam sanırım, ama etkili olsa gerek.

  derma roller sonrası güvenle kullandım, ve aylardır geçmeyen sivilce izlerimde derma rollerla birlikte çok gelişme sağladı diyebilirim. (bu tarz sorunlarda kliniklerde de izlere ve çukurlara hyaluronik asit basıldığını düşünürsek) çok güçlü bir hyaluronik asit ürünü.

  nemlendirmesi zaten çok başarılı. bunu sürüp üstüne nemlendirici sürmeye ihtiyaç duymadığım günler çok oldu.

  25 şubat 2021 23:55

  5

  2. Serumuyla birlikte kullandığım, bir tonik için dev boyutta 330 ml tonik. Yaklaşık 3 haftadır kullaniyorum. Jel kıvamda olması başa garip gelmişti fakat kullandıkça alıştım. Etkilerine gelirsek, serumla birlikte kullandığım için olsa gerek yumuşacık aydınlık bir cilt. Bence pahalı ürünler kullanmaya hiç gerek yok, bu ürünü alın zaten içerisindeki peptitler ve hyloronik asitle birlikte yapabilecegini maksimum seviyede yapiyor. Üzerine nemlendirici kullanıyorum. Her ikisi de boyutlarından dolayı uzun süre gideceğe benziyor. Beğendim.

  2 mayıs 2021 09:58

  3. 5 farklı boyutta hyaluronik asit içerdiği için denemek istemiştim peptaronic serisini. İndirimde görünce 60 tl'ye aldım, hemen ardından daha yüksek indirime girmesiyle üzdü tabii. 320 ml şişesi, bu fiyat için de gayet iyi.

  2 haftadır kullanıyorum ki benim bu tonikten beklentim, cildi nemlendiriciye hazırlaması yanında aslında gözenek görünümünü azaltmasıydı. Burun ve çevresinde çok göze batmasa da gözeneklerim var. Maalesef bu yönden olumlu bir etkisini göremedim. Nemlendirici özelliğini ise o kadar beğendim ki, nemlendirici krem öncesi kullandığım serumu gündüzleri kullanmamaya başladım. Bunda kullandığım nemlendiricinin de etkisi vardır tabii. Nem vermesini her ne kadar beğensem de asıl tonik kullanma amacıma hizmet etmediği için tekrar almam.

  Bu serinin eleştirilen yönü olan parfüm özelliği beni pek rahatsız etmedi açıkçası. Hemen uçuyor çünkü. Ki parfümlerin çoğu baş ağrısı yaptığı için kullanamayan, o ortamlardan kaçan biriyim.

  11 ağustos 2021 00:01


  4. Haziran ayında 60 liraya watsons'tan almıştım. Yapısı tonikten ziyade essence gibi. Boyutu da bir tonik için çok büyük, 320 ml. Yaklaşık 4 ay kullandım ama yarısına bile gelemedim devam etsem kullanmaya bir senede anca biterdi herhalde. İçeriği çok güzel; 6 çeşit peptit ve 5 çeşit de hyalüronik asit içeriyor. Ben bunu nemli cildimin üzerine pamukla değil de elimle uyguladım kıvamından dolayı. Nemlendirme özelliği çok başarılı. Uygun bir nemlendirici veya serumla desteklerseniz etkisini maksimum seviyede görebilirsiniz eminim ki. Ama son zamanlarda bende kaşıntı ve karıncalanma yapmaya başladı. Ne zaman sürsem hatır hutur kaşıyasım geliyordu yüzümü. Ben de kullanmayı bıraktım haliyle. Birlikte kullandığım diğer ürünler mi sebep oldu buna bilmiyorum. Şimdi dolapta yeniden kullanılmayı bekliyor 

  14 kasım 2021 16:50

  5. Daha önce de belirtildiği gibi bayağı parfümlü bir ürün susluler. Parfüm beni rahatsız etmez o yüzden sorun değil fakat hassassiyeti olanlar almamalı bence. Akşamları yatmadan önce birkaç damla elime alarak uyguluyorum yüzüme, biraz (Bi 10 dk falan) emilmesini bekledikten sonra leke kremi (dermoskin in arbutini) uyguluyorum lokal olarak. Ürünün nemlendirmesi başarılı. Bir seruma kıyasla çok büyük bir ürün (220ml). Ve dediğim gibi birkaç damla uyguluyorum. Dolayısıyla bereketli bir ürün. İndirimde 60 TL ye aldım. Uygun fiyatlı, bittikçe alinilasi.

  22 şubat 2022 15:24 22 şubat 2022 15:24

  5

  6. harika harika harika.

  cildimi temizledikten sonra 4 damla damlatıp yüzüme pıt pıt yediriyorum, çok da bereketli herkesin dediği gibi. bu ürüne geçtikten sonra kremlerimi bıraktım. bu zamana kadar kullandığım uygun fiyatlı en iyi serumlardan biri. dozunu iyi ayarlamak lazım, yoksa emilmesi zorlaşıyor.

  8 temmuz 2022 14:09

  5

  7. Watsons'tan 60 tl gibi bir fiyata almıştım. Fiyatına göre hem içerik olarak hem de boyut olarak çok iyi, 320 ml. Cildimi yıkadıktan sonra fazla suyu elimle alıyorum, ardından elime 5-6 damla bu tonikten döküyorum ve pıt pıt hareketiyle tüm yüzüme yediriyorum, göz çevreme de sürdüm, bir sorun yaşamadım. Yapısı jel-esans arası yoğun kıvamlı olduğu için elimden kaymıyor ve kesinlikle pamukla sürmekten daha etkili. Cildim karma nemlendirmesi yaz ayları için yeterli. Tek başına hem tonik hem nemlendirici işlevi var. Cilde parlak bir görünüm veriyor, şu anlık lekeler için yorum yapamam, bir etki görürsem girdiyi editlerim. Genel olarak çok beğendiğim ve memnun kaldığım bir ürün oldu, bittikçe alırım.

  30 ağustos 2022 21:19


  5

  8. Kış ayında indirimli bir fiyata almıştım. Gayet güzel bir tonik ama bu yüz temizleme için pamukla kullanabileceğiniz bir tonik değil hedefi yüzü nemlendirmek. Kokusu var eğer koku hassasiyetiniz varsa sevmeyebilirsiniz buram buram Gül kokuyor. Elime yetecek kadar alıp iki elimle ısıtıp tampon hareketlerle yüze uyguluyorum bebek gibi yumuşacık oluyor cildim. Akışkan bir yapısı olmadığı İçin bereketli de bir ürün daha yarısına gelemedim. Bittikçe alırım kullanırım. Şu hayat pahalılığında böyle nokta ürünlere yönelip parayı aman deneyim olmazsa atarım yapamadığımız İçin de ürün memnun ediyor insanı 

  2 eylül 2022 22:34