yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (3)
  • medya (5)

  1. Türkiye’ye gelmiş olan saç uzattığı iddia edilen, jelibonu andıran ürün. Sachanede şuan deneme boyu da olmak üzere iki çeşidi satılıyor. Merak ediyordum açıkçası baya bir reklamı yapılmıştı zamanında. Kullandığım takdirde burayı editlerim.

  12 haziran 2018 03:10

  2. instagramdaki reklamlarından bıktığım saç uzatma hapı.

  12 haziran 2018 15:44

  3. zamanında kafalarındaki peruklarla saclarına (gizlinot: harf basmıyor affedin) taktıkları ek saclar ile reklamını yapan ünlülerin gercek sacları gosterilerek dalga gecilmiş, pr gücünü gosteren jelibonumsu takviyeler.

  buna para vereceğinime postiş alırım. vücuduma ne olduğunu bilmediğim kimyasal girmez.

  12 haziran 2018 20:48


  4. acaba işe yarıyor mu diye uzun süredir merak ettiğim ürün.

  Merve Özkaynak Amsterdam'dan almıştı ve çok seviyorum saçlarımı uzatıyor vs gibisinden bir yorum yapmıştı geçtiğimiz kış. O zaman araştırdığımda henüz türkiye'de satılmadığını görmüştüm. Bugün saç hanede ürün bakarken gördüm ve sevindim. fiyatı biraz pahalı ama daha önce kullanıp memnun olan süslüler varsa ve öneriyorlarsa almayı düşündüğüm üründür.

  29 temmuz 2018 13:33

  3

  5. sanırım yaz başına doğru ilk sachaneye geldiğinde bu vitaminin 60lı kutusunu 190 lira gibi bir fiyata sipariş etmiştim. fiyat çok pahalı gelmesine rağmen denemek istedim çünkü daha önce amerikadan cvsten aldığım bu tarz şeker gibi bir vitamin bende çok fayda sağlamıştı, sonrasında türkiye'de böyle bir ürün bulamayınca aldığım biotin hapları ise tek başına işe yaramadı.

  ben ürünü her akşam 1 adet çiğnedim. tadı yapay ve şekerli geldi, bir de dişlere yapışıyor bu anlamda sevmedim. şu an 10 tane civarı kaldı yani yaklaşık 2 aydır falan kullanıyorum.

  etkilerine gelirse, işe yarıyor. saçlarımı boyadığımdan dibinden ne kadar uzadığını anlıyorum ve dibi eskiye göre 2 kat hızlı çıktı. aynı şekilde tırnaklarım da sertleşti ve daha hızlı uzuyor. saçlarımda ekstra parlaklık gibi etkisi olmadı ama hızlı uzatıyor. hiçbir işe yaramadı, beğenmedim demeyeceğim ama etkileri 10 dolara aldığım cvs vitaminleri ile aynı. bir de çok şekerli olmasını hiç sevmedim.

  bu yaz amerika ziyaretimde bu tarz hepsi bir arada saç, cilt ve tırnak vitaminlerinden bol bol aldım. fiyatından dolayı bu ürünü bir daha almayacağım ki en son zamlanıp 240 liraya dayanmıştı, fakat fiyatı uygun olsa tavsiye ederdim çünkü vaadlerini yerine getirdi. aslında bu tarz ürünlerde temeli biotin fakat bende sadece biotin almak hiç etki sağlamıyor, bunun gibi kokteyl vitaminler ise çok değişim yaratıyor. siz de benzer etkiler isterseniz önce biotini araştırabilirsiniz.

  2 ekim 2018 16:04

  4

  6. takviye gıdaların çalışma prensibini anlamayan insanlar tarafından kesin işe yarıyor veya kesin işe yaramıyor gibi yaftalanan, saç uzatmayı ve gürleştirmeyi vaat eden vitamin takviyesidir. bir kutusunda 60 tane bulunuyor ve günde iki doz alınması tavsiye ediliyor. takviyenin işe yaraması için takviyenin içindeki maddeleri günlük diyetinizden alamıyor olmanız lazım, maalesef çok iyi beslenmediğim için bende işe yaradı. siz zaten bu vitaminleri yemeklerden alıyorsanız sizde atla deve bir etkisi olmayacaktır. almadan önce yorumlardan çok beslenme alışkanlıklarınıza dikkat edin bence.

  24 mart 01:33

  2

  7. 60 adetini 359 tl'ye aldığım ürün. saçlarımda büyük bir problem olmadığı için mi bilmiyorum ama şu an hiçbir etki gözlemlemediğimi söyleyebilirim. benim isteğim saçımı dolgunlaştırması, yeni saçlar çıkarmasıydı ama sanırım pek öyle bir etki olmayacak.

  10 nisan 18:46


  2

  8. 359 tl'ye aldığım ama saçlarımla bir farkı henüz göremediğim bir ürün. Saçlarımda büyük bir sorun olmadığı için belki de ama bir daha sanırım almam. 1 kutuyu bitirmek üzereyim, henüz wow denebilecek bir etki olmadı. Gerçi genellikle en az 2-3 ay kullanmak gerekiyor bu tarz ürünleri ama sanırım fiyatından dolayı almaya devam etmem

  18 nisan 08:03

  9. Thabacım'(gizlinot: İnstagram sayfası) ın durmadan övdüğü, büyük ihtimal sponsoru olan marka. Bundan 1-2 yıl önce tati ve james olaylarını izlediyseniz diğer tea kanalları ve uzmanlar bu hapların hiçbir işe yaramadığını e vitamini hapı içerseniz hem paranızın cebinde kalacağına hem de gerçekten bir işe yarayacağını söylemişti. Seçim sizin keriz avından başka bir şey değil.

  Bu hapa bu kadar para vermiş insanlara çok üzülüyorum zavallılarım. İkinci monat olayı gibi lol.

  28 nisan 21:11 28 nisan 21:12