yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (7)
  • medya (2)
  4

  1. Eczacıbakım ve Glovybyden instagram hesapları sonucunda aldığım ilk serumum oldu diyebilirim. Dün elime ulaştı ve bu bir ilk izlenim olacak. Detayları da kullandıkça kesinlikle paylaşacağım. Hafif yoğun şeffaf bir serum. Kokusu belli belirsiz. Sürünce yapışkanlık, yağlı his bırakmıyor ve sürdükten sonra cillte bir parlaklık bırakıyor. Ben yağlı görüntüden nefret ederim ama yağlı bir parlaklık değil kesinlikle.

  Yüz ve boyun bölgeme uyguluyorum. before and after yaparım isterseniz 1 ay sonra.

  (Bir süredir acnelyse ve arbutin krem kullanıyorum ve cildimdeki değişimin gerçekten farkına vardım lekeler açısından, bu da ek oldu)

  11. günden bir edit: 3'te birini kullandım ürünün. Kullandığım diğer ürünlerle de desteklenmiş olabilir ama yüzüme bir aydınlanma geldiğini söyleyebilirim net olarak. Lekelerimde de belirgin bir silikleşme mevcut. Boynuma da kullanıyorum ve o mimik kırışıklığında da bir azalma fark ediyorum. Herhangi bir sivilcelenme vs de yapmadı. Sabahları sadece bunu sürüp üzerine güneş kremi kullanarak güne devam ediyorum.

  ilgili medya:
  1
  27 ağustos 2020 11:47 8 eylül 2020 10:31

  4

  2. Arkadaşlar beğendiğim ürünü hem de az girdisi varsa girmek sevaptir diyor ve anlatıyorum;

  Bu serum bir harika! Cildim hassas ve kuperozlu ek olarak son zamanlarda sivilce lekelerim geçmez olmuştu. Ki sivilce çıkarıyor olmam zaten bambaşka bir konu, maskelerden önce yaşadığım bir durum değil.

  Daha iki hafta oldu ama cildim resmen rahatladı, yumuşadı ve sanki sivilce izleri biraz hafifliyor. Fiyatı uygun değil ama benim gibi cilt bariyerinin zarar gördüğünü düşünen varsa baksın derim. Benim cildimdeki sorun tam da buymuş, farkında değilmişim. Bireczaciblogu önerisi ile almıştım.

  Çok hafif bir yapısı var sabah evdan çıkmadan da sürüyorum güneş kremi ile.

  1 nisan 2021 06:14

  3. Güzel bir serum, b3 ve 3 çeşit hyaluronic asit içeriyor, cilde dolgunluk vermesi ve nemlendirmesini beğendim, bence lrp nin hyaluronic serumuna muadil olmakla beraber fiyat olarak daha cazip, sürdükten sonra biraz yapışkanlık hissi oluyor ama bir süre sonra geçiyor, bir daha alırım

  18 nisan 2021 18:31


  3

  4. Kuru ve hassas cildim var. Termal su ile cildi ıslatıp sürüyorum ben önce yapışıyo ama hızla emiliyo ve kalmıyo o his. Ne bileyim çok bir nem vermiyor açıkçası. Aman aman etkisini görmedim gibi ya. Bana mı öyle geliyo bilmiyorum ama bi tık sivilce yapıyo gibi iki günde fazla üst üste süremiyorum araya min 1 max 2-3 gün koymak zorundayım hep cildimin durumuna göre. Herkes çok memnun oysa. Üzücü. 

  13 mayıs 2021 23:17

  5. leke giderici ve nemlendirici özellikli serum. birkaç hafta kullandım fakat hassasiyetim için bir şey yaptığını düşünmüyorum. bazen sürdüğümde daha kızarık gibi oldu hatta cildim. bunun dışında içindeki hyaluronik asitten dolayı yapış yapış fakat yarım saat sonra yapış yapışlığı kalmıyor. bunun yerine revolution skincare aldım ve çok daha memnunum.

  12 haziran 2021 20:53

  4

  6. Az ama öz etken madde içeren, parfüm/fragrans gibi cilde zararlı içeriği olmayan güzel bir ürün. Hyaluronik asit içerdiği için yüzümü yıkadıktan sonra hafif nemli cildime uyguluyorum. Nemlendirme özelliğinden memnunum. Memnun kaldığım tek svr ürünü diyebilirim.

  12 kasım 2021 17:54

  5

  7. Ürünü 1 aydır kullanıyorum, çok sevdim. Islak cilde uyguluyorum, çok güzel nemlendiriyor. Yapış yapış kalmıyor, siyah nokta sivilce gibi sorunlara neden olmadı. Niacinamide oranı %5, 3 tip molekül de hyaluronik asit içeriyor. Haftada 1 üzerine retinoik asit merhemi uyguluyorum, onun irritasyon etkisini de minimuma indiriyor.Tekrar alacağım biterse bu fiyata bu performans aşırı iyi.

  25 nisan 2022 23:13 25 nisan 2022 23:44


  5

  8. İçeriğinde yoğun niasinamid ve 3 farklı moleküler boyutta hyalüronik asit içeren cilt serumu. Ürün 30ml damlalıklı kompakt ve tatlış bir paketlemede geliyor. Su veya mist ile nemlendirdiğim cildime bi kaç damla uygulayarak yediriyorum. Su gibi hafif bir yapısı var ve bu sayede tamamen emiliyor, ağırlık yapmıyor. Yağlanmaya ya da akne/komedona yol açmıyor. Zaman zaman başka nemlendiricilere karıştırıp kullandığım da oldu, o durumda da sorun yaratmadı. Hafif yapılı olmasına rağmen ciltteki gerginliği alması, cildi yatıştırması, ince çizgileri önlemesi takdire şayan. Aktif içerik kullanan biri için hem leke/kırışıklık açan hem de bariyer güçlendiren üstelik bunu yaparken tüm ciltlere hitap eden formüller elzemdir diye düşünüyorum. Bu açıdan jane iredale nemlendirici (link: https://www.suslusozluk.com/jane-iredale-beautyprep-hyaluronic-serum?i=1298132 serumundan) daha başarılı bir ürün bu. Elimde Bioderma'nin serumu olmasa bitmeden tekrar alırım derdim ama kararımı onu da kullandıktan sonra vereceğim. Eğer onu beğenmezsem bunu tekrar mutlaka alırım ve otuz yaş üstü tüm süslülere de gönül rahatlığı ile öneririm.

  Edit. Link eklendi.

  ilgili medya:
  1
  9 şubat 16:08 9 şubat 16:09