0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. watsons ın yılan özleri içeren kağıt maskesi. kore menşeilidir. cildi yatıştırıcı ve aydınlaştırıcı içeriğe sahip bu maske cildi nemlendirmeye ve elastik yapısını korumaya yardımcı oluyor. içeriğindeki syn-ake, isviçre'de geliştirilmiş. Hidrolize kolajen ile zenginleştirilmiş bu maske paraben, renklendirici ve alkol içermiyor.

paket üzerindeki bilgileri geçtikten sonra kendi tecrübemi aktarmak istiyorum. geçenlerde 2 adet (gbkz: snail skin rejuvenating facial mask by watsons) bir adet de bu maskeden aldım. ilk hafta snail 2.hafta bu maskeyi kullanmıştım. 3.hafta ise tekrar snail kullandım. ilk hafta yüzümde belirgin bi fark görmedim tabi. sonuçta düzenli olarak kullanmak gerekiyor. ama 2. hafta tenimde kadifemsi bi his vardı. yüzümde kullandığım ilaçlardan dolayı yer yer sivilceler var ama tenimin dokusunda kesinlikle bi değişiklik vardı ki bi arkadaşım da aynı şeyi söyledi. herneyse sonra 3.hafta snail maskeyi tekrar yaptım o zaman anladım ki bu his tamamen syn-ake maskenin bıraktığı etkiymiş. ben o kadifemsi hissi çok sevdim kızlar.

maskeler hala indirimdeyken bikaç tane daha edinmek istiyorum. (gizlinot: fiyatı 4 lira civarı ama şuan 2lira) bir de arı özleri içeren maskesini gördüm onu da çok merak ediyorum. böyle her hafta ya da 10günde 1 bi maske uygulamayı düşünüyorum. bu hafta (gbkz: peach stem cell vitamin a facial mask by watsons)ı uygulıycam. bu vitaminli maskeleri de çok merak ediyorum süslüler ilk defa deniycem. watsonsın vitamin içeren bu serisi de paraben , alkol ve lanolin içermiyo buarada. ayrıca onlar da indirimdeler.

5 eylül 2015 14:32