yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (454)
  • oylar (159)
  • medya (23)
  5

  454. öncelikle saçım 3a-3b kıvırcık, gür, kabarık.

  tangle teezer'a çok para vermemek için de nascita pro oval olan tarağını 1-2 senedir bir sorun yaşamadan kullandım.

  daha sonra bi indirimle hem de hala da merak ettiğim için tangle teezer wet hair naturally curly tarağını aldım. kıvırcık olduğum için zaten sadece saçım ıslakken tarıyorum.

  iki haftadır kullanıyorum ve çok mutluyum sonuçlarından. saçımı gerçekten de açtı ve böylece duştan sonraki saç kremimi saçıma daha iyi yedirdim. ha nascita saçımı açmıyor muydu? açıyordu. memnun muydum? evet. ama bununla şu an daha mutluyum.

  nascita'yı hiç kullanmamış olsaydım ürünü daha da abartırdım.

  açıklamam gerekirse: olmazsa olmaz bir şey değil ama olursa da fena olmaz.

  11 mart 16:54

  453. Gerçekten ama gerçekten alınması şart. Fiyatını duyan arkadaşlarım benden bu tür hareketler bekledikleri için şaşırmıyorlar fakat tamamen marka sebebiyle bu fiyatının olduğunu düşünüyorlar. Assslaaa öyle değil. Bir tarak, saçı, canını acıtmadan, bu kaaadarr mı iyi açar ya? Ben yıllarca saçımı fırçayla taramışım da haberim yok. Çok kullanışlı, eğer almayı düşünüyorsanız, düşünmeyi bırakın.

  1 temmuz 2023 19:54

  3

  452. kendi saçımda hiç fayda görmediğim tarak. saçlarım dalgalı,kuru ve kalın telli bu sebeple thick&curly modelini aldım ve özellikle ıslak veya nemliyken kullandım kuru saçlarımda yıpranma olur diye denemedim. alalı 5 ay oluyor ve almadan bi süre önce saçlarımı kestirmiştim şimdi ise tamamen kırık dolu saçlarım. ısıl işlem çok nadir uyguluyorum, boya yok, duştan duşa saçımı tarıyorum, hiç toka vs kullanmıyorum nasıl bu kadar kırık oluştu anlamadım. sonra geçen gün kuru saçımda bi deneyeyim dedim ve saçlarımdan çatır çatır sesler geldiğini duydum üstelik dökülen tüm kırıklar lavaboda kendini belli etti. ben bu kırıkların tamamen taraktan olduğunu düşünüyorum. elbette faydasını gören de olmuştur ancak ben hiç memnun kalmadım. ucuz bi ürün de değil maalesef, eski geniş dişli tarağıma dönmek en iyisi olacak sanırım.

  30 ocak 2023 15:48


  451. cılız ince telli saçlarımı kendine getiren tarak. uzun saplı ıslak taramaya uygun olan yavruağzı rengini almıştım ilk, dişleri uzun olduğu için tek tük saç kopardığı oluyor. sonra lacivert-gold renkli seyahat boyunu aldım dişleri daha kısa olduğu 0 koparmayla taramama yardım ediyor.

  8 ekim 2022 09:53

  450. Bende the original modeli bulunmakta. İlk kullandığımda bir tarağın bu kadar fark yaratabileceğine dair şoka girmiştim. Etkisi güzel ancak kullanım olarak çok işlevsel değil. Sapı olan bir modelini almadığım için pişmanım. Elimdeki eskimeden de yenisini almak istemiyorum.

  29 eylül 2022 21:21

  449. Üç sene önce alıp kullanmaya başladığım tarağım. Saçlarım uzun ve kuru olduğu için tararken çok kırılırdı ve zor taranırdı, bu tarak nispeten yardımcı oldu ama temizlemesi çok zor geliyor bana. İçinde çok toz birikiyor, dyson mübarek sanki çekiyor tüm tozları. Daha iyisini bulana dek benim gibi kuru ve uzun saçlılar için en iyi seçenek, elim hep ona gidiyor 

  30 haziran 2022 09:30

  448. ablamın kullanmadığı için bana vermesiyle kullanmaya başlamış olduğum tarak. Ben memnun kaldım, saçlarımı söndürmeden taramama izin veriyor kuruyken de. İndirimdeyken alınabilir.

  29 haziran 2022 18:00


  5

  447. Son 6 senedir severek kullandığım tarak markası. İlk zamanlarda orjinal modelini kullanıyordum ve oldukça memnundum. geçen yıl ince telli saçlar için olan fine & fragile versiyonu ile tanışınca markaya daha da çok bağlandım. Bu tarakla herhangi bir stres ve elektrik yaratmadan saçlarımı kolaylıkla açabiliyorum. Hatta bu sefer alırken hem kızıma hem kendime saplı olanından sipariş ettim, bunu klasik elde tutulan modelinden daha kullanışlı buldum. Özellikle ince telli saçlarınız varsa kesinlikle fine & fragile modeline bakmanızı tavsiye ederim. Bu arada satın alıp beğenmediğim tek modeli seyahatler için düşünülmüş compact versiyon. Açıkçası benim saçlarımı çok acıttı ve seyahate çıkarken bile bunu yanımda taşımıyorum. 

  29 haziran 2022 16:09 29 haziran 2022 16:10

  446. Gratis indiriminden 84 tl gibi bir fiyata aldım geçenlerde. Saçlarım ince telli ve az. Benim aldığım compact model kapaklılardan. İlk deneyimim güzeldi, saçlarımın elektriğini aldı. 

  28 haziran 2022 20:30

  445. ince telli ve kabaran bir saç yapısına sahibim. Altı üstü bir tarak değil mi, neden bu kadar övülüyor acaba diyordum. Yine de merak edip wet detangler modelinden aldım. Altı üstü bir tarakmış, hiçbir numarasını göremedim.

  28 haziran 2022 19:12 28 haziran 2022 21:22