yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  18. "Kokusunu/ ter kokusunu sevdiğiniz kişi sizin biyolojik esinizdir demisti" dr. Biyoloji hoca ayt biyoloji dersine çalışırken bir videosunda. O yüzden şu parfümleri sıkmayın ki biyolojik eşinizi daha rahat bulun gibi bi cümle ile de devam etmişti yanlış hatırlamıyorsam. O sırada aklıma annemin ter kokusunu sevdiğim geldi çünkü ben onun biyolojik çocuğuyumya bu durumla alakası var mı bilmem ama vardır bence.

  29 şubat 17:26 2 mart 13:13

  17. bi ilişkini neredeyse %60 ıdır net.

  18 eylül 2023 13:17

  16. Varsa vardir yoksa yoktur ve bu maalesef degismez.istedigi kadar yakisikli/guzel olunsun ten uyumu baska bisey.cok cabuk tiksinen ve soguyan biriyim ve acaba benim ten esim yok mu dunyada diye uzum uzum uzuldugum olur.

  17 eylül 2023 14:52 17 eylül 2023 14:52


  15. Mükemmel bir şey ya, valla bak.

  Eski sevgilimi çok seviyordum. O da aynı şekilde. Gerçekten güzel bir ilişkimiz vardı, herkes maşallah ya falan diyordu ama ten uyumu hiç ama hiç yoktu! Dokunmak istemiyorum, en ufak temasta bulunmak istemiyorum, öpmek istemiyorum, sevişmek hiç istemiyorum. Ama seviyorum işte. Kılına zarar gelmesin diye bakıyordum adama. Bir süreden sonra bu durum gerçekten beni yordu. Ben ilişkilerimde cinselliği güzel bir şekilde yaşamak isteyen kadınlardanım. Ama yaşayamadım. Ve ayrıldım. ilk birkaç ah o da üzüldü ben de üzüldüm ama rahatlamış hissettim.

  Bir de gelelim şimdiye... hoşlandığım adama temas etmeden duramıyorum süslüler. 2 dakikada bir eline gözüne yüzüne dokunmak istiyorum :d o da aynı şekilde. Sohbetimiz çok güzel, sevişmelerimiz harika. Doyamıyorum adama ya. 

  Özetle, bir ilişkide ten uyumu gerçekten gerekiyor. Eğer yoksa heyecan da olmuyor.

  22 ocak 2019 12:44

  14. Bunun olmadığı yerde evliliğin olacağını hiç sanmıyorum. en azından sağlıklı bir ilişki olmaz. yani o insanı çok ama çok seviyor olabilirsiniz ama yan yanayken birbirinize istemsiz bir çekim hissetmiyorsanız ve aklınıza başka şeyler gelmiyorsa zordur tıkanır. eğer bunu yakalamışsanız ve de çok seviyorsanız birbirinizi sizi çok zor ayırırlar.

  21 mart 2017 12:00

  13. O'nu tanıyacak ve O'nunla paylaştıklarımı yaşayacak kadar şanslı olduğum için çok iyi bildiğim bir mevzuu...nasıl mı oluyor : yan yana durduğunuzda, dokunmasanız bile aranızdan yüksek gerilim hattı geçiyormuş gibi hissediyorsunuz, teni, kokusu, hatta teri bile size çekici geliyor ve maalesef ki eğer altı dolu bir aşksa unutmak nerdeyse imkansız oluyor...

  20 mart 2017 17:51

  12. bu zamana kadar hiçbir erkek arkadaşımda bulamadığımdır. bence mükemmel ilişki iki yönlüdür; birincisi duygusal bağ ikincisi tensel bağ. bende hep duygusal bağ oldu ama tensel olmadı. ben bunun yeni yeni farkına vardım ve tensel bağım olmayan birini hayatıma almamam gerektiğini anladım. çünkü duygusal bağ güzel evet iyi anlaşıyosun falan ama yeri geliyor öpmek istiyor sarılmak istiyor el ele tutuşmak istiyor.. ama tensel bağ yokken bunları yapmak heyecan vermiyor. sadece duygusal bağ varken de çok iyi anlaşan arkadaşlar gibi oluyoruz. bundan sonraki yaşamımda buna çok dikkat edicem. umarım tensel bağım olmayan akıllı beyler duygusal kısmımı çok zorlayıp beni sevgili olmaya ikna etmezler ;))

  27 mayıs 2016 23:06


  11. açıklaması aşktan bile zor olan tuhaf şey.

  aşık olmak beraberinde ten uyumunun getirmez ama ten uyumu olan birine aşık olabilirsiniz pekala. sürekli bir dokunma ihtiyacı, elini kolunu üzerine koymalar, hiç olmadı saçıyla oynamalar, bunları yapamayınca özlemeler derken hoop olsa da sarılsam.

  çok da tehlikelidir yeri geldiğinde. birlikte olduğunuz kişiyi artık sevmiyorsunuzdur hatta belki katlanamıyorsunuzdur hareketlerine ama bir şey vardır ve ayrılık süreci uzadıkça uzar. ne anılar ne alışkanlıklar bu süreci ten uyumu kadar uzatabilir. ne kadar kavga ederseniz edin küçük bir temas sakinleştirebilir. ama olması gerekir ve olur. bir daha dokunamayacaksınızdır. abv.

  eskiden 'neeaaahh' diye baktığım bir kavramken artık ilk sıraya geldi benim için. dokunduğumda tüm hücrelerim halay çekmedikten sonra ister yakışıklılığı İngiliz Sterlini kuruna yaklaşsın ister kibarlığı magnum double çikolata olsun, neeaaahh.

  13 kasım 2015 19:45

  10. karşılıklı olarak köpek gibi birbirinizi koklamaktan zevk alıp dokunmadan duramıyorsanız ten uyumu var demektir. hiç yaşanmamışsa tahmin etmek zordur.

  hayatında bu uyumu hiç tatmadan evlenip gitmek çok büyük bir eksiklik bence. tabi herkesin önceliği farklıdır ama benim için ten uyumu 1. sırada .

  13 kasım 2015 02:12

  9. Bu çok acaip bir şey ya. Yuva yıktırır yeminle bak. Allah herkese birlikte olduğu insanla ten uyumu yakalamayı nasip etsin, yoksa her an tehlike yani.

  Bir kere bunu anlamak için sekse falan gerek yok. Arada o çekim varsa eliniz kolunuz rahat durmuyor zaten. Sanki böyle görünmez bir mıknatıs var ve içinizden bir şeyler ona doğru çekiliyor gibi. Tabi bu durum karşılıklı olduğu için de bir taraf kendini tutsa öbürü tutamıyor. Dedim ya işte tehlikeli, hem de çok.

  13 kasım 2015 01:20

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar