sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (4)
  • medya (5)

  1. The balm markasının gratislere yeni gelen gloss/stain tarzındaki rujları. %50 indirim ile 30 tl ye salute rengini satın aldım. Ve bayıldım. Yapısı bilindik glosslar kadar ıslak ıslak değil ama parlak. Yumuşacık bir sürümü var, dudağımda ağırlık hissi bırakmadı. Yalnız adında geçen stain yapısını ben pek göremedim öyle rengini arkada bırakma gibi bir şey söz konusu olmadı. Silince çıkıyor tamamen. Rengi ilk elimde swatchladığımda çok koyu bu ya diyip hüsran olmuştu ancak dudağa sürülünce hiç öyle olmadı ve elimden düşürmedim aldığım günden beri. Bence indirimde kesinlikle şans verilebilir. Görsellere ekliyorum

  ilgili medya:
  2
  23 ekim 2018 14:11

  2. elimde ni hao rengi bulunan plump your pucker lip gloss’u ile arasında pek fark göremediğim ürün. lip stain denmiş ama ben başlıkta lip stain olduğunu gördüm çünkü normal gloss bu. çok ümitlerle aldım vişne vişne dudaklarım olur diye. yapısı gayet güzel ve silince kalan rengi de hoş oluyor. ama rengi bildiğimiz fuşya çıktı. yani her seferinde nasıl aynı şey oluyor anlamıyorum aldığım kırmızıların hepsi fuşya mor pembe gibi bir şey çıkıyor. yapıyı sevdim ama eğer benim gibi yüzünüze pembe rujlar yakışmıyorsa bu renge çokta anlam yüklemeyin. 

  2 aralık 2018 18:43

  3. Salut rengini aldığım ürün. Rengi biraz koyu geldiği için sadece alt dudağıma sürüp dağıtıyorum kurutma falan hiç olmuyor az kullanmama rağmen kalıcılığı da iyi ortadan başlayıp siliniyor ama yine de dudakta rengi kalıyor. Indirimli fiyatıyla alınmasını önerebilirim.

  8 aralık 2018 12:24

  4. Dudaklar kuruysa homojen olmayan bir görünüm oluşturabiliyor ve aynaya bakmadan sürülecek bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Mesela uyguluyorum ve o parlak görünümü biraz kırmak istediğimden hafif peçete dokunduruyorum ama o zaman da rujun rengi komple gidiyor. Kokusu klasik mentollü kokudan, hiç kalıcı değil, yapısı da idare eder. Bugünkü indirimle 36,90’a aldım ki bence asla bu kadar etmez, almasam da olurmuş. 

  29 aralık 2018 21:24

  3

  5. yapısı değişik geldi bana, kötü anlamda değil tabii. gratiste bu akşam şans eseri karşıma çıktı, salut rengini alıp denemek istedim hazır indürimdeyken.

  bir kere renk gerçekten muhteşem geldi benim gözüme. ama yapısı tabii mat rujlar kadar kalıcı bir his vermiyor. parmağımı şöyle bir dudağıma batırdım hafifçe, epey bulaşma oldu. akşam olduğu için bir saat sonra çıkardım, ancak bu bir saat içinde kurutma kesinlikle olmadı. lip balm sürülmüş gibi yumuşak kaldı.

  tabii gün içindeki kullanımını iyice bir incelemek gerek ama ilk izlenimim olumlu.

  11 ocak 23:42

  6. Bir kapsamlı girdi daha yazmazsam çatlayacağım ya. Gerçekten o kadar garip bir ürün ki. Hani “stain” ifadesinden ne kadar kremsi bir ürün olsa da bir tık kalıcı olmasını bekliyor insan. Su, çay içince yarısı bardağa geçmesin istiyor. O kadar sabitlenmeyen bir ürün ki, esnerken dudağa el çarpsa palyaçoya dönülür. Sabitlenme sıfır, kalıcılık sıfır, üstelik baya bir yapış yapış da hissettiriyor bir üç dört saat sonra ya. Üstelik su içmişsem, hatta hiçbir şey içmesem bile ilk sürüşte yoğun olan renk kendini zamanla daha şeffaf ve zayıf renkli bir görünüme bırakıyor. Gerçekten o kadar pişmanım ki bu ürünü aldığıma. Fikir çok güzel ama o kadar olmamış bir ürün ki. 

  19 ocak 00:16 19 ocak 00:20

  2

  7. Salut rengine sahibim. Herkese yakışacak bir renk olduğunu düşünüyorum. Kışın mat rujlardansa böyle rujlar tercih ermeyi daha çok seviyorum. Hazırlanırken elimden düştü ve kapak kısmının altından kırıldı. Diğer balm paketleri gibi bu da sağlam değildi. Ve kalıcılığı iyi değil, sürekli yenilemek gerekiyor ama yenilendikçe dudakta pürüzlü bir görüntü veriyor. Neyse,rengi çok güzel :D

  8 şubat 16:00 8 şubat 19:40

  8. salut rengini bayıla bayıla kullandığım rujumsu şey. daha yoğun renk yapısıyla tam bir lip gloss. kalıcı değil, hem de hiç. bir şey içmeseniz bile sanki uçup gidiyor. yapış yapış değil, ben seviyorum. görsel ekledim.

  ilgili medya:
  1
  27 şubat 14:32

  2

  9. Salut rengini almıştım. Rengi ve yapısı benim için mükemmeldi. Diğer renklerini de almak istedim, hepsi çok güzel gözüküyor çünkü. Ama almadım, çünkü kalıcılığı gerçekten çok kötü.

  Ve de elimden kayıp düşünce kırıldı. Ilk defa likit rujum kırıldı. Almayı düşünenleri sağlamlık açısından uyarayım.

  27 şubat 18:41

  10. Bu rujun konnichiwa rengini ablam verdi. Rengi kendisine olmadığı için. Ben yapı olarak sevdim. Dudakta yapış yapış bir his bırakmıyor krem yapıda ve hafif bir gloss duruşu var. Ne kadara aldı bilmiyorum ama serinin diğer renklerine de şans verilebilir. Dudağımdaki duruşunu görsellere eklemeye çalışacağım.

  ilgili medya:
  1
  18 mart 13:31