yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (122)
  • oylar (18)
  • medya (1)

  1. (gbkz: the balm)'ın evropalarda lansmanını yaptığı yepyeni paleti. içinde:

  -hot mama, cabana boy ve instain argyle allık(gizlinot: türkiye'ye gelmeyenlerden),

  -bahama mama,

  -mary lou manizer,

  -2 adet shady lady far,

  -balm jovi'den lead zeppelin, nude tude'dan sexy isimli farlar,

  -2 adet ruj; biri her zamanki gibi mia moore diğeri apples paletten caramel(gizlinot: gerçi swatchları birbirini tutmuyor).

  çok çok işlevsel, inanılmaz bir palet olmuş. özellikle gramajların küçülmesi çok kullanışlı. beklemeye aldım kendimi(:

  12 eylül 2015 00:14 12 eylül 2015 00:42

  2. bilinmeyen renkleri için (link: http://www.thebalm.com/in-thebalm-of-your-hand.html sitesindeki) görselinin üzerinde imleci gezdirip swatchlarına ulaşılabilen, hoşgelmiş palet.

  12 eylül 2015 00:19

  3. the balm'dan tek bir ürün alınacaksa bu olmalı dediğim fakat "bu kadar mary-lou'yu ne yapacağız" diye düşündürtendir (gizlinot: malum her paletin icine bir tane konduruyorlar).

  far seçimleri de çok güzel olmuş cidden. yalnız mia moore ruj yerine maibillsbepaid'i tercih ederdim.

  12 eylül 2015 00:24 12 eylül 2015 00:27


  4. Şuan deli gibi istediğim palet.hot mama dışında almak istediğim allıkları ve elimde olmayan bahama mama içinde,daha mükemmeli ne olabilir.ayrıca farlar da çok iyi seçilmiş bence.en azından benim için. Elimde olmayan paletlerden ve tonlardan.(gizlinot: balm jovi dışında ) lütfen lütfen hemen gelsin.ben para biriktirmeye başlayayım bari.(gizlinot: swh )

  12 eylül 2015 00:27

  5. gece gece ağzımın suyunu akıtan ama içindeki ürünlerden shaddy lady farlar ve instain allık hariç (o renk de gitmez bana muhtemelen) diğerlerine sahip olduğum için türkiye'ye gelse bile üzülerek pas geçmek zorunda kalacağım palet. hayır bari bahama mama yerine balm desert bronzer olsaydı yine bile aklımı çelebilirdi.

  12 eylül 2015 00:49

  6. İşlevsel olmasına rağmen çingen çadırı gibi duran palet. Sanki ikinci sınıf bir çocuk hepsini alıp bir kartona yapıştırmış gibi. Ambalaj piremzesi the balmdan beklemezdim.

  12 eylül 2015 04:42

  7. Fikir güzel, ürünlerin kombini güzel tamam ama ben de görselleri ilk gördüğümde (yazar: ouragan) gibi düşündüm. Kırkyama gibi, patchwork gibi palet mi olur allah aşkına? Almazsam sırf şu görüntü beni ittiği için almam herhalde. The balm'dan daha yaratıcı ambalajlar beklerdim. Tamam ürünlerin ismi yine yazsın ama yeni bir tasarımın üzerinde dursunlar, çok mu zordu?

  12 eylül 2015 09:43


  8. böyle paletleri sevmiyorum, mesela bahama mama'da gözüm var bir süredir ancak kullanırken sırf onun için koca paleti yanıma almak çantaya sokmak falan dert. far renkleri iç açıcı değil.

  bilinen ürünlerinden kolaj yapmak yerine yeni far paletleri, allıklar daha cazip gelirdi bana.

  12 eylül 2015 11:22

  9. Bu da balmin satış tekniği belli ki. Yanilmiyorsam bu ürünün içindeki tüm ürünler zaten tek tek ya da bir baska paletin içerisinde mevcut. Yani içindeki tek bir ürün icin koca paleti almak durumunda kalmak diye birşey bence soz konusu değil diye düşünüyorum. Icindeki sadece tek birşeyi istiyosaniz hala daha önce çıkan ambalajiyla alabilirsiniz.

  Diger yandan hiç birini almamış biri için bu palet çok kullanışlı geldi bana. Herşey var ve seçilen farlar da çok kullanışlı.

  Ve elinizde içindeki herhangi bi ürün varken de alabilirsiniz aslinda. Bende hot mama var sadece. Onun yeri ayrı, bu paletin yeri ayrı. Onu her zaman tek olarak yanımda kolayca gezdirebiliyorken seyahat vs gibi durumda sadece bu paleti yanima alip bi sürü parça parça malzeme taşımaktan kurtulabilirim.

  Hic mi yeni ürün çıkarmıyor? Çıkarıyor ama değişik kombinasyonlarla ürünleri bir araya getirmeyi seviyor. Bu da kullanici icin bi çeşit kolaylık aslında. O paletin içinde zaten daha önce çıkmış ürünlerin yaninda bi tane iki tane yeni ürün olsaydi bence o zaman saçma olurdu. Paletin amacı belli. Ve neden bilmiyorum o ürünlerin son kez bi palette kombine edildiğini düşündüm ben. Yanılıyor olablirim tabi ki ama böyle hissediyorum çünkü bunu şuana kadar çok yaptilar. O frat boyu mary lou manizeri kac palette gördük. Bi de şöyle deneyelim de tamam demiş gibiler. Bence bundan sonraki hamle yeni bi ürün olabilir kızlar.

  12 eylül 2015 11:38 12 eylül 2015 12:02

  10. seyahatler için mükemmel görünen paletler ama aynı zamanda (yazar: maatpi)ye katılmadan edemiyorum. sanki biraz üşenmişler de ay neyse hepsini karıştıralım böyle de alırlar denmiş gibi.

  12 eylül 2015 11:40