yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (224)
  • oylar (64)
  • medya (8)

  1. Gratis indiriminde testerını tesadüf eseri denediğim ama hiç bir yerde satışını bulamadığım ruj. Rengi çok güzel, gül kurusuyla kahve arasında ama kahveye daha yakın bir ton. Tam kış aylarına uygun bence, hemde her kıyafete gidebilcek bir renk.Çok aranılan bir rujmuş, o yüzden bulan 2-3 tane alıyor dedi gratis kasiyeri. işte o an umutlarım söndü :(

  Ukte: (yazar: all that solid)

  8 ocak 2016 15:52

  2. Bazı süslüler indirimde bulup aldım yazıyorya işte iTiraf ediyorum kıskanıyorum resmen onları. Ben indirimsiz bulsamda hemen alacağım o derece kafayı bozdum bu charming ile ama bulamıyorum. Bir defa kuzenim rujunu denedim ve o gün bugündür gratise bakınıyorum ama hala bulamadım. Maxfactor ve loreal lipstiklere göre benim dudağımda hem daha uzun süre kaldı hemde rengi hep tercih ettiğim tonlarda. İstanbul avrupa yakasında gratiste gören olursa beni yeşillendirse ne kadar mutlu olurum anlatatmam.

  8 ocak 2016 16:04

  3. İndirimliyken bulamadığım gibi indirimsizken son 2 taneye denk gelmiş biri olarak hemen kaptım onları :) Bence kesinlikle muazzam bir renk hele o mentollü hisss resmen aşk yaşıyorum kendisiyle :)

  8 ocak 2016 17:58 1 nisan 2016 14:57


  4. bir kere testerını deneme şansım olmuştu. mükemmel hafif kahveli gül kurusu bir renk. çok beğenmeme rağmen almamıştım. ahh nerden bileyim daha sonra bin pişman olacağımı(gbkz: :( ) kesinlikle hiçbir yerde bulamıyorum o günden sonra. her yere bakıyorum ama yok. herkes indirimle alıyor ben indirimsiz almaya razıyım. bir gratis çalışanı üretimi durdu gibi bir şey söylemişti ama ne kadar doğru bilmiyorum.

  8 ocak 2016 18:15 22 ocak 2016 23:09

  5. the balm önyargımı kıran ruj.

  önceki girdilerimde bahsettim defalarca. balm benim sevmediğim bir marka. farları, allıkları, far bazı vs denedim ama çoğunluğun aksine sevmiyorum. yakın bir arkadaşımın yolladığı yılbaşı hediye paketinden bu ruj da çıktı ve iyi ki çıktı. ben çok sevdim. naneli kokusu beni rahatsız etmedi, aksine nane severim hoşuma gitti. renk çok severek kullanacağım bir ton. gül kurusu ama böyle kahveye kaçan, kirli bir gül kurusu ve seviyorum böyle net olmayan, ara renkleri. serinin diğer renklerini bilmiyorum ama şu aralar talep fazlalığı sebebiyle bir stok sıkıntısı var galiba, o bitince inceleyip kendime uygun başka renk varsa almak isterim.

  8 ocak 2016 18:50

  6. bende çok koyu duruyor neredeyse bordoya yakın çok ilginç.

  10 ocak 2016 03:43

  7. Likit yapılı mat ruj olarak adlandırılan bu ruj yoğun renk verme ve dudakları kurutmadan mat renk sağlama konusunda oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Charming rengi kahverengi barındıran bir gülkurusu renginde. Sünger aplikatörle uygulanan ruj ilk kullanmaya başladığımda kapağından neredeyse taşmak istermişçesine sesler çıkarıyordu, azalmaya başladıkça bu sorun kendiliğinden çözüldü. Ruj hafif mentollü, şekerli bir kokuya sahip. İlk sürüşte hissettiğim bu kokuyu daha sonra almıyorum. İlk kullandığım zamanlarda dudağımda mentol kaynaklı karıncalanmalar oluşurken belki de artık alıştığımdan herhangi bir şey hissetmiyorum. Likit ruj dudağa uygular uygulamaz kurumaya başlıyor. Ben çoğu zaman tek kat uyguluyorum. Yoğun renk verme özelliği ve kaygan yapısı aynasız kullanmayı imkansız hale getiriyor. Sürerken az da olsa özen istiyor. Kimi zaman düzgün olmayan bir yeri düzeltmeye çalışırken ikinci katı uyguluyorum ancak o günler rujum daha kalıcı hale gelse de dudaklarımı biraz kuru hissediyorum. Tek kat kullanım bence yeterli. Kalıcılığa gelince içinde yeme-içme de barındıran üç-dört saat sonunda dudak ortasından epeyce silinmiş oluyor. Ancak bu zaman diliminde bardağınızda ya da öpüşmede kesinlikle ruj lekesi bırakmıyor. Charming bence tam bir sonbahar rengi. Gördüğünüz yerde mutlaka denemenizi öneririm.

  10 ocak 2016 15:50 ed.19 ocak 2016 20:42


  8. arkadaşlar bulunmaz hint kumaşı buymuş meğersem.

  bugün tamamen tesadüfen buldum. indirim de vardı. 20 liraya aldım.

  herkeste farklı durduğu kesin bilgi, yayılabilir. gördüğüm kadarıyla daha kahvemsi gibi durduğu hali daha çok seviyordum. kasadaki kızda daha morumsu duruyordu mesela. ben eve gelip denediğimde kahvemsi durduğunu görünce rahatladım. (gizlinot: ay bu ne biçim bir girdi oldu) (gizlinot: anlamadım yine) (gizlinot: çünkü yine çok uykum var) (gizlinot: neyse)

  10 ocak 2016 23:50

  9. Bir kez daha the balm beni şaşırtmayarak gerek yapısıyla gerek kalıcılığıyla gerek rengiyle harika rujdur. Alsanız sanmıyorum pişman olacağınızı. En azından ben değilim. :)

  11 ocak 2016 22:56

  10. Çok güzel kahverengi/Gül kurusu arası rengi olan ruj. Dudakta harika duruyor zaten bu rujların hepsi guzel. Bulmakta aşırı zorlanıp şehir efsanesi olduğuna inanmaya başladım. Yok hiçbir yerde yok. En son görevli kız yüzsüz yüzsüz bu sefer geldi ben ayırıp tanıdıklarıma sattım dedi. Bari söyleme. Neyse bulduğum zaman hepsini almayı planlıyorum bütün charmingler benim olsun istiyorum yeter bu çile.

  20 ocak 2016 06:12 23 ocak 2016 00:21