sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (28)
 • oylar (11)
 • medya (7)

1. Bugün gratis'de ''Somoke Balm'' diye 2 çeşit far paletini gördüm. Küçük, üçlü doğal renkler vardı. Bu paletler yeni galiba. Ne bileyim gratis bunları pek reklam falan yapmadı sanırım. En azından ben denk gelmedim.

26 eylül 2014 21:42

2. pratik olur, dumanlı göz makyajımı arada bir bununla yaparım diye bilmem kaç indirim önce alıp da yüzüne bile bakmadığım kibrit kutusu tasarımlı palet. bendekinde blaze, spark ve flame renkleri var. bugün göz makyajımı sadece bu paleti kullanarak yaptım ve artık daha sık kullanmaya karar verdim.

14 aralık 2014 14:54

3. Alırken ambalajı yeşil ve siyah olan iki versiyonu arasında çok düşünüp siyah olanında karar kıldığım palettir. Alıp hakkıyla kullanmadığımı fark edince makyaj çantama attım, artık güzel güzel kullanıyorum.

Kıyaslarsak; ambalajı siyah olanın en koyu rengi gümüş ışıltılı bir siyahken ambalajı yeşil olanın en koyu rengi ışıltılı bir koyu yeşil. Siyah ambalajlı olanın ortadaki rengi mat griyken yeşil ambalajlı olanın orta rengi mat bir sütlü kahve. Karar vermemdeki en büyük etmen aydınlatıcı renkleri oldu; siyah ambalajlı olanın aydınlatıcı rengi inci ışıltılarına sahip, pembe alt tonlu bir şampanya rengiyken yeşil ambalajlı olanın aydınlatıcı rengi sedefli, sarı alt tonlu bir bej rengi. Aydınlatıcı olarak flame beni daha çok cezbetti. Aynı anda aldığım Autobalm-California paletindeki brow/crease renginin yeşil ambalajlı olanının glow isimli ortanca rengine ne kadar benzediğini de fark edince elimdeki yeşil ambalajlı paleti sakince yerine bıraktım.(gizlinot: swh)

Kibrit kutusu tasarımı ve taşıma kolaylığı ürünün albenisini arttırıyor. ancak elinizde benzer renkler varsa olmazsa olmaz bir palet değil.

19 şubat 2015 22:36

4. öyle dakikalarca uğraşıp şahane gölgeli makyajlar yapmayan, günlük hayatta rahat ve pratik kullanım isteyenlere rahatlıkla önerebileceğim far.

koyu renk ambalajlıyı kullanıyorum (yeşil olmayanı) her rengi seviyorum ve elimdeki farklı renk farlarla da rahatlıkla kombinleyebiliyorum.

alırken herhalde bunu pek kullanmam dediğim blaze rengi güzelce dağıttığınızda gözlere kolaylıkla derinlik kattığı için en çok kullandığım oldu.

bayram indirimi gelirken az paraya çokça iş gören bir seçenek.

16 eylül 2015 12:57

5. Yeşil olana sahibim ve oradaki yeşil-zümrüt tarzı renk hayatımda gördüğüm en güzel renklerden biri. Öylesine indirimde bakınırken beğenip almıştım iyi ki almışım. Altın rengini de ben yüz aydınlatıcısı olarak kullanıyorum ve çok memnunum . Hatta ortadaki kahve-griyi bir gün kontür için kullandım hafifçe ve fena durmamıştı. Bir taşla üç kuş vurdum :D

21 kasım 2015 03:19

6. Çanta içinde taşınabilecek ve göz makyajı için en işe yarar palet bu benim için. Combust charbonneux rengini aydınlatıcı olarak kaş altıma, göz pınarıma ve biraz iç taraflarına sürüp, glow rayonnant ile göz kapağımın üstüme gölge yapıp, kindle s'embraser ile de en dıştan ortaya koyuluk veriyorum. Üzerine eyeliner ve rimelle dadından yenmiyor.

24 kasım 2015 13:53

7. Yeşil olanı kullanıyorum. Elimde nude tude ve bon jovi de olmasına rağmen en sık kullandığım bu. hemen yakınımda makyaj çantamda sürekli bulunan minik paletim. Bitince yenisini düşünmeden alacağımdır kendisi.

28 ocak 2016 00:23

8. günlük makyajımda devamlı olarak siyah ambalajlı olanını kullandığım palet. ortadaki spark rengini tüm göz kapağıma uyguluyorum. öyle güzel ki bu renk iki aydır severek sürdüğüm tek far. kirpik dibime kalem ya da paletteki siyah fardan incecik bir hat geçip öyle kullanıyorum. siyah olan ışıltılı fakat simleri dökülmüyor. pigmentasyonu bazsız da oldukça iyi ve tozutmuyor. aydınlatıcı ile aram olmadığı için flame rengini kullanmasamda o da içinde hafif pembelik olan şampanya rengi. hem taşımasını hem kullanımını çok pratik buluyorum. (gizlinot: yirim )

28 şubat 2016 22:53

9. Yeşil ambalajlı olanı esmerlere şiddetle öneriyorum. Sabah erkenden hafif buğulu makyajını yap. Küçücük ambalajı ile at çantaya gün içerisinde tazele. Yapısı çok güzel. Yumuşacık ama bütün Balm farları gibi buda tozutuyor malesef. Kalıcılığı güzel. Eğer okul bitiminde eve gitmeyeceksem tazeleme ihtiyacı duyuyorum o kadar.

23 mart 2016 14:05

10. Herkeste olması gereken çok işlevli bir çantaya at çık paleti. Hem güzdüz, hem gece makyajı yapabiliyorum, açık rengini aydınlatıcı olarak kullanıyorum, karıştırma rengi de o kadar güzel ki bazen kontürümü bile bununla yapıyorum.

12 haziran 2016 11:21