yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. (gbkz: the body shop drops of youth youth liquid peel)

  31 mart 2017 00:34

  2. Görkem karman etkisinden yakında nasibini alacak ürün

  31 mart 2017 00:58

  3

  3. büyük bir hevesle kendime ve ablama aldığım ürün. aylardır drops of light serisindekini kullanıyorum bir etkisi var mı yok mu anlayamadım. ışıltı ve berraklık verdiğine eminim gözle görülür bir değişim sağlıyor ama sadece cildimi parlatacak bir ürüne o kadar para vermemiş olmayı umuyorum, ölü deriyi de temizliyordur inşallah o çıkan pütürler ölü deriyi almış peelingdir.

  14 eylül 2017 00:58


  4. ben bu ürünü görünce niyeyse aşırı gaza gelip aldım doğru düzgün araştırmadan. cildim karma-yağlıdır ve normal peeling yaptığımın ertesi günü yüzüm iyice yağlanıyor, belki bu daha az hırpalayarak bunu engeller diye düşündüm doğrusu. eve gelip burayı okuyunca içimi kaplayan o derin hüzün...

  her neyse denedim ve ben bu ürünü baya sevdim. peelingten ne beklediğinize bağlı bu ürünü sevip sevmemek bence. eğer odak noktanız siyah nokta ise sevmezsiniz çünkü siyah noktalara hiçbir etkisi olduğunu düşünmüyorum. ama yoğun olmayan yüzeysel kuruluklarınız varsa ve makyaj yaparkenki o hafif pul pul görünümden kurtulayım yeter diyorsanız seversiniz diye düşünüyorum. yani ortamlarda bu kadar yerin dibine sokmaya da gerek yok birine iyi gelen diğerlerine iyi gelmeyebilir, dediğim gibi tamamen üründen beklentiye bağlı.

  onun dışında yüzden baya zor arınıyor ondan dolayı ben önce bunu, daha sonra yıkama jelimi uyguluyorum böylece bu sorun da ortadan kalkmış oluyor.

  12 aralık 2017 01:38

  3

  5. Ürünü aldım fakat, sonradan bir türlü anlaşamadık. Ya ürünü fazla alıyorum ya da yapısından mı bilemedim yüzümde bir yapışkan tabaka kalıyor. Su ile yıkayınca da iyice o tabaka yapış yapış oluyor. Ardından misel su ile temizliyorum. Gözenekleri falan temizlediğini de düşünmüyorum. Bitince almam gibime geliyor. Fakat, bir 10 kere kullanımdan sonra olumlu etki alırsam fikrim 365 derece değişir.

  12 aralık 2017 16:06

  6. Ben de drops of youth likit peelingi mevcut yeşil şişeli olan. Çok işe yaradığına emin olamasam da ovuşturdukça topaklanan ölü deriden kurtulmuşsunuz efekti veren bir ürün. O parçaların ne kadar bir kısmının ölü deri olduğu muamma ama iç rahatlaması duyuyorsunuz yine de. Kullandıktan sonra yüzüm biraz gıcır gıcır ve gergin oluyor ama makyaj öncesi nemlendirici ile birlikte kullandıktan sonra fondotenin bıraktığı o pütür pütür görüntü oluşmuyor. 100 küsur liraya almıştım diye hatırlıyorum bir daha alır mıyım bilmem ama bitene kadar kullanacağım en azından

  12 aralık 2017 20:11

  7. bende drops of lightı olan ürün. ilk baş güzel gelen bir üründü. üstelik roaccutane kullandığım halde cildime zarar vermemişti. fakat içindeki alkolün(2 ya da 3. sıradaydı tam emin değilim) uzun vadede cildi hassaslaştırabileceğini anladıktan sonra kullanmayı bıraktım. üstelik ne kadar yıkarsanız yıkayın yapış yapış kalıyor. ölü deriyi atmakta başarılı, siyah noktalara pütürlere etkisi yok. içeriğinde alkol olmasa ve o kadar yapışmasa tekrar almayı düşünebilirdim ama şu anda bile bitirmiyorum istediği için kuzenime vericem. alternatifleri missha ve destek diye markalarda var ama deneyimlemediğim için yorum yapamıyorum.

  10 temmuz 2019 16:03


  8. Neredeyse çıktığı günden beri kullandığım üründür. Drops of youth likit peeling'i kullanıyorum. Cilt yüzeyindeki ölü deriyi rahatça, yıpratmadan temizliyor ve geriye bebek poposu gibi yumuşacık bir cilt kalıyor. Tek kusuru çene bölgesindeki ayva tüylere yapışıp biraz kalıntı bırakması ki bence bu kalıntı abartılacak birşey değil. Yıllarca farklı markaların peeling ürünlerini kullanmış biri olarak cildimi bu kadar nazikçe temizleyen başka bir ürüne rastlamadım. Uygularken cildinizin kuru olduğundan emin olun, likit bir ürün olduğu için cildinizde hafif bir nem de olsa yeterince iyi sonuç vermiyor. Uyguladıktan sonra sadece yüzünüzü yıkayıp kurulamanız yeterli. Nemlendirici falan gerektirmiyor. Şiddetle tavsiye olunur :)

  3 eylül 2019 14:22

  9. Ürünü cildinize yaymaya başlar başlamaz topaklanmaya başlıyor. Çoğu kişi ölü deri sanıyor o topaklananları ama değil. Ürünü eldivenle farklı bir yüzeye uygularsanız yine topaklanma olur. Bence kese etkisi yaratıyor. Yani o topakları deride hafifçe sürttükçe ölü deri kalkıyor. Ben makyajımı berbat eden burun kenarı kuru derileri yok etmek için almıştım. %30 işe yaradı diyebilirim. %100 işe yarayan bir çözüm bulana kadar arayışa devam.

  27 mart 2021 20:32