yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (74)
  • medya (5)

  74. Salisilik asit toniği cildimde sürekli ağrılı ve şiş sivilceler çıkardı, kusturuyordur diye kullanmaya 2 ay kadar devam ettim ama yok, ne siyah noktaya ne sivilceye iyi geliyor, içeriği aşırı sert. Bir daha asla bu markadan bir şey almam.

  8 nisan 21:48

  73. çok memnunum. son aydır herkes cildimi övüyor.

  sabah yüz yıkamasından sonra niasinamid serumunu (Intensive Pore Tightening + Lightening Serum) ve nemlendiricisini (Hydration Booster + Daily Moisturizing Cream) kullanıyorum. akşamları ise günaşırı değişerek T-Zone Oil Eraser maskesini veya Brightening Serum kullanıyorum. ergenliğime girdiğimden beri hatta bittikten sonra dahi sivilce ve gözenek problemi yaşıyorum ama bunlar çok yardımcı oluyor.

  Bir de AHA + BHA Exfloiating Facial Peeling aldım ama henüz cesaret edemedim kullanmaya.

  23 şubat 23:02

  72. serumları işe yaramıyor tamamen influencer abartması bir marka . arbutin ,niacinamide serumları sıfır etki . simple ürünleri çok daha etkili ama hiç bu marka kadar ünlenmedi.

  17 şubat 15:21


  71. Hiçbir ürünü hiçbir işe yaramayan, abartılan bütün ürünleri şişirilmiş birer balon olan firma. Denediğim ürünlerinden düzenli kullanımda bile asla fayda göremedim.

  Bir ara viral olan kırmızı toz peeling vardı hatırlar mısınız, hani kimse yere göğe sığdıramıyordu nereye baksanız biri övüyordu. Hah, onu binbir heves aldım; Haftada 1, haftada 2, gün aşırı, en sonunda her gün olmak üzere düzenli olarak kullandım. Sadece her gün o kadar uğraşarak lavaboyu kırmızıya boyayıp sonra da temizlediğimle kaldım.

  Aha bha tonik deseniz yine aynı, rezalet kokusuna katlandığımla kaldım.

  Aha bha peeling serumu bende bardağı taşıran son damla oldu, kullandıktan sonra alerji oldum sabahına gözüm kapanmış şekilde uyandım.

  Bu markanın ürünlerini kimseye tavsiye etmem, ucuz etin yahnisi ne yazık ki her zaman yenmiyor.

  16 şubat 00:45

  70. Arbutin serumu hiç bir işe yaramayan firma.

  15 şubat 20:03

  69. Kafein ve C vitamini içeren torbalanma ve morluk karşıtı göz altı serumunu denedim 2 ay kullandım ve ne yazık ki hiçbir işe yaramadı ayrıca aşırı gergin hissettiyor. Leke karşıtı arbutin serumunu da göz altı serumu ile beraber alıp aynı anda kullanmaya başlamıştım fenaa değil çok kötü diyemem cildimi beyazlattı ve aydınlattı fakat lekelere hiçbir etkisi olmadı maalesef. Canlandırıcı gözenek sıkılaştırıcı glikolik asit içeren toniği gözenekleri biraz toparlıyor evet ama yine de istediğim verimi alamadım. Üçünü de bir daha almam diye düşünüyorum başka ürünlere şans vereceğim

  11 şubat 16:41

  68. renkli güneş kremine bayıldığım marka. Cildim karma olmasına rağmen hiçbir şekilde sivilceye neden olmadı. 

  Arbutin serumunu kullandım yüze yumuşak bi bitiş vermesi dışında pek bi artısı yok

  8 şubat 18:25


  67. yıllar sonra bu sözlüğe kötü olduğunu söylemek için girdim. o kadar kötü.

  the ordinary'nin kopyası olmasını, ilgili ilgisiz tüm influencerların "önermesi"ni bir kenara koyuyorum.

  %10 aha içeren kırmızı serumu hem etkisiz hem de kullanımı tatsız. Yıllardır yaz kış aha kullanan, cildi hassas olmayan biri olarak söylüyorum.

  yağlı ciltler için olan güneş kremi rezalet. yaz günü sürdüğünüz anda gözeneklerinizin her birinden ter çıktığını hissediyorsunuz. deniz kenarında sürülemeyen, anında beyaz beyaz akan güneş kremi olur mu?

  Bu iki ürünü kullandığımdan beri sivilce içinde kaldım. O da neyse de hayatımda ilk kez egzama çıkarmam (çenemde) tesadüf mü?

  Hadi hepsi tesadüf, hepsi benim suçum. azıcık tasarruf edeyim dedim, başıma belayı aldım. Benim suçum bu, macera aramak.

  8 şubat 16:16 20 şubat 11:57

  66. ilk izlenim olarak bir alışverişimde hediye edilen mini tanışma numunelerinden peptide complex ve hya %5+ ceramide serumlarını denedim. hya biraz yapış yapış geldi ve de ikisinin de kokusundan ve yüzümde ağır hissettirmesinden ötürü sevmedim. bunu kendime not olarak yazıyorum.

  7 ocak 01:18

  65. iki sene önce başka bir girdimde bayağı bir gömmüştüm bu markayı. ama aradan zaman geçtikçe the ordinary'nin birebir taklidi olmaktan uzaklaşıp inovatif ürünler çıkarmaya başladılar. tebrik etmek lazım.

  ben de ambargomu kaldırıp salisilik asitli toniğiyle bu markaya merhaba dedim. şimdilik memnun gibiyim bakalım.

  1 haziran 2023 01:48