yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (1)

  1. attan inip esege binmis asiri yakisikli oyuncu

  (bkz: muhteşem yüzyıl )

  (bkz: güneşin kızları )

  5 temmuz 2015 15:22 5 temmuz 2015 15:40

  2. 1991 doğumlu, lise mezunu, alaylı oyuncudur. Muhteşem Yüzyıl'da da şehzade Cihangir olarak oyunculuğuyla göz doldurmuştu, şimdi Güneş'in Kızları dizisinde döktürüyor. Adam gözleriyle oynuyor, oynadığı karaktere öyle inandırıyor ki, maviş gözleriyle yaralı yaralı baktığı zaman televizyonun içine girip onu teselli edesim geliyor. Adamın duygu geçişleri, mimikleri, ses tonu falan da şahane. Müzikle de ilgileniyormuş, (link: https://www.youtube.com/watch?v=5OXEr_sYK4A&feature=youtu.be sesiyle kendine hayran bırakıyor). Kendimden dört yaş küçük, 1.75 boyunda ve nispeten minyon bir adamı ağzımın suları aka aka izleyeceğim hiç aklıma gelmezdi.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=2WFOzFKn6p4 "Burada Laf Çok" programı)nda diğer oyuncularla birlikte izlemiştim, inanılmaz güzel bir enerjisi var. Adından daha çok söz edeceğiz.

  2 ağustos 2015 18:19

  3. kendisi yeni platonik ünlü aşkım.

  güneşin kızları dizisinde, ağzım açık izliyorum. hem yakışıklı hem sempatik hem çekici.

  o bakışı, gülüşü yok mu? çok da iyi bir oyuncu. dizide emre kınayla birlikte, en gerçekçi oynayan bir diğer oyuncu.

  mavi gözleriyle masum masum bakması var yaa... neyse, ağzımın suları ekrana akmasın, perşembe gününü bekleyelim, kendisini izlemek için kızlar.

  2 ağustos 2015 20:01


  4. kendisiyle ilgili hatırladığım bi megazin heberi var. arkadaş gece klubüne gidecek. korumalar almaz, tanımazlar kendisini. sonra elinde telefon birilerini arar, içeriye girer.

  aslında tanınması gereken bi oyunculuğu vardır. güneşin kızlarında oynayan çocuk muymuş dedim ben de. tanıyorum ama nereden dedim. rol insanı çok değiştiriyor. cihangir daha masumane bi ifadeydi. gerçi insan nerde fettan bi tip var onu aklında tutuyor.

  neyse bizim beşir ne yapıyor aceb. çocuğu bi daha göremez olduk. başka bi yerde oynadı da ben mi kaçırdım yine.

  2 ağustos 2015 20:15

  5. kendisi ve gözleriyle ciddi düşünüyorum.

  15 eylül 2015 02:12

  6. bir insanın soyadı hakikaten kendisiyle bu kadar mı bağdaşır?

  gerçekten sarı-taş. sarışın bir taş.

  ben de kolay kolay kimseyi beğenmem. kıvanç tatlıtuğ, kenan imirzalıoğlu, kerem bürsin, çağatay ulusoy vs... hiçbirini izleyip, hayran kalmadım ve de öyle beğenmedim.

  ama tolga sarıtaş; ali mertoğlu karakteriyle döktürüyor. ergene dönüyorum izlerken.

  aslında bakıldığında öyle kaslı bir vücudu yok, çok uzun boylu da değil. ama ne kaslılar ne uzun boylularda onun havası yok.

  bir kere gözlerinin tonuna hastayım. yeşil giyince yeşil, normalde açık mavi..

  ama oyunculuğu da harika. sinirlenmesi, ağlaması.

  ben biraz da aşkım leo ya benzetiyorum. leo dediğim leonardo dicaprio yani. fanatik derecesinde hayranımdır leo ya. belki o yüzden tolga ilgimi çekti.

  sadece yakışıklı değil, sıcak, samimi, sempatik bir tarafı, masum bir yanı var.

  merakımdan şehzade cihangir ve benim adım gültepe deki rollerine baktım. oralarda da iyi ama sakalla falan daha erkeksi olmuş tabii.

  neyse, ekrana akmasın salyalarım, sonra yine yorum yapmaya devam ederim, kendisi hakkında.

  21 eylül 2015 17:51

  7. sözlüğü okuyunca rahatladım. çünkü tolga sarıtaş hakkında düşüncelerim, ekranda görünce heyecanlanmam, çocuğu stalklamam bana normal gelmiyordu. beni ergenlik yıllarıma döndüren adamdır. öyle gördüğü her ünlüyü beğenen biri değilim ama bu çocuk beni çekiyor. göz rengi, bakışları falan çok acayip. ses tonu ve tonlamaları da bayağı iyi. bu arada 91 doğumlu, oldukça genç kendisi.

  22 eylül 2015 00:47 22 eylül 2015 00:48


  8. ekranlarda gordugumuz genc oyunculardan yildizi en parlak olani. bence kivanca tur bindirir bikac yila,fava at bekle (gizlinot: swh )

  bi de ikizler burcuymus. cok iyi anlasiriz hee (gizlinot: kipss )

  22 eylül 2015 13:34

  9. Yakışıklı çocuk maşallah, oyunculuğu da iyi bana kalırsa.

  Her platformda gülüşüne övgüler yazılmasından olabilir sanırım, sanki biraz fazla ve gereksiz uzun tutmaya başladı gülüşlerini... Bir de şu alt dudaklarını ısırarak gülmesi çok itici geliyor bana niyeyse, dişleri çok belirgin hakikaten bunu eleştirmek ayıp olur tabii ama sanki en başlarda olduğu gibi doğal ve dozunda gülümsese daha iyi.

  Ama o gözler, ahhh o gözler.

  22 eylül 2015 14:17

  10. Güneşin kızlarının aliş'i muhteşem yüzyılın cihangiri yeni dönem alaylı oyunculardan. Kendisi çok başka karizmatik bana kalırsa(gizlinot: kalsa ya :'( )(gizlinot: güzel türkçemiz çektikçe geliyor her yere).

  Hani insanlar aleminin bir skecinde nişanlı çift kuyumcuya gider kuyumcu adam da kadına koca elmaslı altınlı bir yüzük gösterir içeri irem sak girer yüzüğü görür kendini yerlere atar ağzından köpükler çıkar 'ver o yüzüğü bana noolur bi kere takayım' diye yuvarlanır bütün sahnede. Bu çocuk ne zaman ekrana çıksa içimdeki ergen o hareketleri yapıyo. Durduramıyoruz.

  22 eylül 2015 22:24