yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (1)

  12. Rujları underrated marka. Bende boys&Girls serisinden birkaç ruju var, hepsinin dokusuna bayılıyorum. Yumuşak ve nemli, pigmentli, mat olmamasina rağmen hemen silinip gitmeyen kalıcı rujlar. Özellikle alexis rengi buğday tenli sıcak tonlular için inanılmaz güzel duran bir ruj. Yeni serilerinden de almak istediklerim var, bir indirim bekliyorum.

  17 şubat 10:35

  11. Son filmini izlerken yönetmen kim diye bakınca ben bu ismi bir yerden tanıyorum ya diye düşünüp sonra bir aydınlanma yaşadım. Kendisinin bu yönünü bilmiyordum film ile birlikte öğrendim. Gerçek bir sanatçı, estetik gözünün olduğu çok belli çünkü, yaptığı her alanda estetiğini katıyor işin güzel sanatsal tarafını ortaya çıkartıyor. Tom ford markalı bir tasarım ürünüm yok. Çok zengin olmadığım sürece olmaz fakat tasarımlarını beğeniyorum. Daha net keskin çizgiler hakim bence tasarımlarında ve çok klas gözüküyor. Kokuları maalesef bana dokunuyor. Hangi kokusunu denediysem hepsi baş ağrısı yaptı. İleri de kendimi şımartmak için rujlarından almak istiyorum. 

  27 ekim 2018 17:33 27 ekim 2018 17:34

  10. gözlüklerine aşık olduğum tapılası adam. hem optiğini hemde güneş gözlüğünü kullanıyorum ve böyle bir klas yok. buram buram kalite akıyor. kozmetik ürünleri beni pek çekmese de, hani bir gün cidden param olduğunda kendimi şımartmak için bir iki ürününü alabilirim. modacı kimliğinden ziyade yönetmen ve yazar olarak kendini daha çok göstermesi taraftarıyım. estetik gözü gelişmiş bir adam ve (link: http://www.imdb.com/title/tt1315981/ a single man), (link: http://www.imdb.com/title/tt4550098/?ref_=nm_flmg_dr_1 nocturnal animals) tam anlamıyla görsel ziyafetti. onun gibi modacıların çoğalmasını öyle çok istiyorum ki. bu adam hala takım elbisenin ne denli güzel bir kıyafet olduğunu, insanların 'moda' adı altında giydikleri şeylerin aslında şık olmadığını hatırlatıyor bana. bebeğimsin tom!

  2 ekim 2017 23:37 2 ekim 2017 23:38


  9. vay arkadaş diye girdime başlayacağım yönetmen! evet benim için yönetmen çünkü ne moda, ne gözlük ne parfüm ne de kozmetik herhangi bir şeyinden haberim yoktu. iki gece önce (gbkz: nocturnal animals)'ı, bir gece önce de (gbkz: a single man)'i izledim. tek kelime ile muhteşem. (gizlinot: her iki filmde onlarca kere izlenecek filmler listemde) müzikten mi, oyunculardan mı, görüntülerden mi neden bahsetsem bilemiyorum ki bilsem de kelimelere dökemeyeceğim. ancak şunu yazmak isterim ki filmler öyle sarsıcı görüntüler ve sizi şöyle bir yakalayan müziklerle başlıyor ki bırakmak imkansız.

  diliyorum bu tarzına devam eder, bozulmaz ve değişmez.

  (gizlinot: ancak tomcuğum)

  (gizlinot: o gözlük çerçevelerin fiyatları nedir öyle!)

  (gizlinot: 265 euro beğendiğim)

  (gizlinot: allahsııız)

  (gizlinot: neyse, senin hatrına biriktirmeye başlıyorum) (:

  18 şubat 2017 22:17

  8. nerdeyse tom ford modayı ve kozmetiği bıraksın, yönetmenliğe başlasın! diye change.org kampanyası başlatacağım yetenek gurusu insan. a single man bi yana, nocturnal animals iki gündür aklımdan çıkmıyor.

  18 aralık 2016 17:31

  7. Bir keresinde parama kıyıp "blush nude" bir rujunu aldığım marka. Pişmanım sözlük! Rujun kıvamı o kadar ağır ki kesinlikle kolay sürülmüyor, badana gibi kokması da cabası. Gerçekten badana kokuyor ruj. Belki bendeki rengin açık olması dolayısıyla duruşunu beğenmemişimdir, fakat bir şans daha vermeyi de düşünmüyorum, fiyatları malum.

  24 eylül 2016 17:53

  6. Bana ağır gelen parfümleriyle tanıdığım marka. Makyaj koleksiyonuna da çok merak salamadım fiyatlarından dolayı ama sınırlı üretim lips and boys koleksiyonundan Didier'e bayılıp, bulamadığım için alamadım içimde kaldı. Normal rujlarından Cherry Lush da hayallerimin güzide bir köşesindedir ayrıca.

  1 haziran 2015 15:23


  5. Az önce trendyolda gezinirken gözüme çarptı. Pahalı olduğunu bildiğim bir markaydı. Ancak, bir bakayım dedim. Ürünleri nasılmış, ne kadarmış diye. Abiiiiiğğğ bir ojeye adamlar 89 tl yazmış. O neymiş gıızzzz. Yüreği kaldıranlar buyrun (link: http://www.trendyol.com/Tom-Ford---Parfum--Kozmetik/ButikDetay/34856 linke)

  1 haziran 2015 15:11

  4. Sadece parfümleri değil renkli kozmetikleri de takdire şayan olan high end kozmetik markasıdır.

  Toz allık, bazı rujlar, quad farlar ve mumlu yapıda olan kaş kalemi benim için markanın kare asını oluşturmaktadır.

  4 şubat 2015 22:42

  3. yaratıcısının adını alan highend markasıdır.

  black orchid parfümü baştacımdır adeta.

  31 ekim 2014 23:59