yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (13)
  • medya (1)
  3

  1. Ürünün boyutu 200 ml ve vaatleri saçı kolay tarayabilme, güçsüz saçlara hacim parlaklık kazandırma ve saçı güçlendirme. İlk olarak benim saç tipim düz, ince telli, uçlarında artık kurtulmam gereken kırıkları mevcut, boyasız ve çabuk yağlanmaya meyilli. Fakat zaten kuruluktan kaynaklı sertlik, kolay tarayamama gibi sorunlarım yok o yüzden ürün saçlarımı yumuşatıyor ve evet kolay taranıyor fakat bunu birçok şeyle zaten yapabiliyorum. Benim için artılarından biri çok miktarda kullansam bile saçı ekstra yağlandırmaması, kokusunun (gizlinot: daha kalıcı olabilirdi ama) çok güzel olması ve saçımı tekrar yıkayasaya kadar yumuşaklık hissinin kalması. Güçlendirme vaadini yerine getirdiğine pek inanmıyorum fakat ürünü bitirecek kadar da kullanmadım. İndirimle 20tlye edindim indirimsiz fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum çünkü çok bereketli bir ürün gibi gelmedi özellikle uzun saçlar için. Saçlarım çok düz ve sönük olduğu için asıl hacim verme vaadi yüzünden almıştım fakat bunun için serinin şampuanını da edinmenin daha doğru olacağını düşünüyorum indirimde yakalarsam eğer ikisini beraber kullanacağım.

  Daha öncesinde sıvı saç kremi olarak sadece gliss kullandım ve onlara göre beğendiğimi söyleyebilirim. Hacim ve saçımı yağlandırmadan yumuşatması üründen beklentilerim fakat tekrar alır mıyım emin değilim şampuanıyla kullanınca karar vereceğim.

  3 eylül 2019 16:55

  4

  2. tanım: ince telli ve hacimsiz saçlara hacim vermeyi vadeden ve bu vaadini kısmen yerine getiren; 200 ml. hacmindeki sprey başlıklı şişede, indirimli fiyatla yaklaşık 20-23 tl arasında satılan; saçlar için güneş koruyucu içerdiği belirtilen çift fazlı sıvı saç bakım spreyidir.

  olumlu özellikleri: benim gibi ince telli, çabuk yağlanan ve hacimsiz saçları yağlandırmadan hacimlendirmek, daha doğrusu şekillendirilebilir hale getirmek konusunda işe yarayan bir ürün. sadece bu vaadini düzgün yerine getirebilmesi için üründen az miktarda ve saç diplerine fazla denk getirmeden kullanmak gerekiyor. bu şekilde kullanıldığında saçlar bir gün boyunca hafif kendiliğinden dalgalı, hacimli ve parlak duruyor. ayrıca elektriklenmeden kolay şekilleniyor. bence olumlu bir özellik çok hafif ve güzel kokuyor. bu kokusu da saçta yaklaşık 1-2 saat kadar kalıyor. her kozmetik markette ve online alışveriş sitelerinde bu markanın satışı var ve ürün kolaylıkla bulunabiliyor. bu spreyden çok az kullanmak yeterli olduğu için bereketli ve fiyatına göre uygun nitelikte bir ürün oluyor.

  olumsuz özellikleri: içerisinde alkol yerine parfüm, paraben yerine silikon barındırıyor ki bu çok da temiz içerikli olmadığı anlamına geliyor. ürün kalın telli ve kabarmaya müsait saçlarda (bkz. annemin saç yapısı) hiçbir işe yaramadığı gibi elektriklenmeyi artırıyor. şekillendirme etkisi ve saç tutuşu, benzer nitelikteki deniz tuzu spreylerine göre daha zayıf, yani çok çok hafif bir şekillendirme sağlıyor.

  sonuç: indirimli fiyatıyla yakaladığımda, özellikle yazları tekrar tekrar satın alabileceğim ve ince telli saçlara sahip olan ve saçlarında hafif şekillendirme arayan hanımefendilere tavsiye edebileceğim bir ürün olur. ha yalnız çok kuvvetli bir jöle ya da deniz tuzu spreyi gibi, tek başına şekil vermek ya da korumakta yetersiz bir ürün olduğunu da belirteyim.

  22 ekim 2019 10:03

  3. Üst üste boyadan dolayı yıpranan saçlarıma çok iyi gelen sprey krem. Saçlarım çok kuru olduğu için ıslak saçıma kurutmadan önce bol bol sıkarak kullanıyorum. Resmen keratin yapılmış etkisi veriyor görüntü olarak ve yağlandırıp, ağırlıkta yapmadı. Benim gibi boyalı saçları olan süslüler alın aldırın.

  5 ekim 2020 09:58


  5

  4. urban care'in saç bakım kremlerinde kokusunu en çok sevdiğim çeşidi. duştan sonra ıslak saçlarıma fıslatıyorum. daha kolay taranıyor. kuruttuktan sonra saçlarım elektriklenmiyor, dolgunluk kazanıyor ve yumuşacık oluyor. saçlarımı yağlandırmadı, ağırlık yapmadı. en büyük artısı da bu oldu benim için.

  25 kasım 2020 08:46

  4

  5. Saç açma işini ve kokusunu gayet beğendiğim bir ürün, ben 25 TL'ye almıştım, genelde 12 liralara kadar düşen gliss alıyordum kasada. Dolgunlastirma konusunda bir fark görmedim ama benim için önemli olan çabuk açması. Dalinden bir kaç tane bitirip sırf kolay açıyor diye saç yapımı aşırı bozan bir spreyden sonra gayet beğendim.

  25 aralık 2020 20:12

  5

  6. şampuanıyla birlikte aldığım ve bir süredir saçlarımı taramadan önce her sabah kullandığım bir ürün. kendisinden ve kokusundan memnunum, saç açma işinde iyi olduğunu düşünüyorum ama hacim verme etkisini görmedim. bitince yeniden alabilirim. fiyat-performans açısından iyi olduğunu düşündüğüm ve tavsiye ettiğim bir ürün.

  16 ocak 21:21

  7. Saçlarımın uçları aşırı derecede kuru ve kabarık ama saçlarım ertesi güne yağlanmış oluyor diplerden. Bu ürün saçlarımı güzel nemlendiriyor ama kabarmaya çok fazla etki edemiyor malesef. Ama saçlarımı hiç yağlandırmıyor.(gizlinot: sanırım piyasadaki bu özelliğe uyan tek saç nemlendirici ürün) Kokusu da güzel ve saça hacim de kazandırıyor ben severek kullanıyorum.

  20 mart 19:50


  5

  8. Bimden yarı fiyata aldığım üründür...en kaliteli markada dahi saç kremleri saçımı yağlı gibi yapıyordu ve erken yağlandırıyordu, kullanmasam sertleşip taramak zorlaşıyordu..sıvı saç kremi olarak aldım ve memnun kaldım açıkçası

  Reklamlarda ki gibi 3 kafa saçınız olmuyor ama hafif bir dolgunluk verdi azcık...ve yumuşatmasını sevdim...saçım 2. günde aşırı yağlanmadı..kokusu fena değil ama parfüm hassasiyeti olan sevmez tabi... bitiminde saçındaki etkisini daha iyi gözlemlerim, güncellerim.

  17 temmuz 11:23

  4

  9. Saç tipime uymamasına rağmen Bim'e gelince uygun fiyatlı olduğu için aldım ve çok beğendim. Sıvı saç kremlerinden çok bir beklentim yok saçımı açsın,saçım kolay taransin,güzel koksun yeterli. Kokusu hariç diğer iki işlevi yerine getiriyor. Saçım ışlem görmediği ve hacimli olduğu için ürünün vadettiği diğer özellikleri gözlemleyemedim. Bir daha alır mıyım aktüel ürün olarak marketlere gelirse evet normalde hayır. Çünkü fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.

  25 temmuz 14:59