yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (0)

  1. Zeytinburnu veteriner klinigini onermiyorum. Calisanlar asiri sert ve ters tepki veriyorlar. Ayrica kedilerime de cok hasin davraniyorlar. Ilgisizler. En yakin orasi oldugu icin mecburum ve fiyatlar ortalama oldugu icin.

  26 mart 2016 22:38

  2. kesinlikle ankara üniversitesi veterinerlik fakültesi kliniği değildir. sonuçta üniversite, ben nasıl ki hastalandığımda üniversite hastanesini tercih ediyorum bilimselliğinden dolayı, kedimi de üniversiteye götürürüm mantığıyla tüm aşılarını, bakımlarını burada yaptırmıştım. kedilerde gençlik hastalığı olmaz diye gençlik aşısını yapmamışlar. sonuç: kedim gençlik hastalığından öldü... sakın süslüler, minnoşlarınızı buraya emanet etmeyin...

  26 mart 2016 22:41

  3. Eskişehir için turunç otelin ilerisinde caddenin üstünde kalbim veteriner var Turgay bey kediler konusunda çok bilgili ve cok cok seviyor kedileri :) (gizlinot: kedim olduğu için sadece kedi konusunda yorum yaptım)

  27 mart 2016 04:00


  4. Ankara cat hospital

  İstanbul Kadıköy d park vet

  27 mart 2016 10:25

  5. veteriner önerisi yazacağım bende ancak benimki "sakın gitmeyin" eklemeli bir öneri olacak.

  10 gün önce çalıştığım yerde havalandırma boşluğuna düşen yavru kediyi sahiplendim. kurtardıktan hemen sonra kadıköy-şaşkınbakkal'daki anatolia hayvan hastanesine götürdüm. burada bir hafta boyunca 4-5 saatte bir kez olacak şekilde bir tatlı kaşığı yaş mama vermemi söyledi veteriner hekim.

  daha önce hiç kedi besleme deneyimim olmadığı için harfiyen uydum. ancak kedimin doymadığını ve o 4 gün açlıktan kapıları, duvarları tırmaladığını algılayamadım (belki salak diyeceksiniz ama oyun oynamak istiyor sandım, maması yeterli ama tokluk hissi vermiyordur dedim) hoş, ikinci gününden sonra miktarını artırdım ancak meğerse hala yetmiyormuş.

  4 günden sonra kendim artık dayanamayıp kuru mamayla yaşı karıştırıp vermeye başladım. hem kakası çok cıvıklaşmıştı hemde doymadığını hissediyordum. kedi resmen kendine geldi. oynamaya, atlamaya, zıplamaya, huzurlu uyumaya başladı. meğerse açmış benim güzelim.

  kuru mamaya geçtiğimizin ertesi günü kakasında kan görüp deliye döndüm. bağırsaklarını mahvettik sandım. ve burada yazılanlardan aklımda kalan, sevgili (yazar: kirazannesi) 'nin önerisi yonca veterinere götürdüm.

  anatolia hayvan hastanesinden daha ufak ama kesinlikle yaptığı iş açısından daha büyük bir yermiş zira bir saatten fazla ilgilendiler kedimle. üstelik mesai saatlerinin bitmiş olmasına rağmen. havalandırma boşluğundan düşerken çenesi kırılmış, onu incelediler, anatolia farkedememiş(!) sanırım. mama kabının sürekli ama sürekli dolu olması gerektiğini daha gelişim çağında ve kazadan kurtulmuş bir yavru kedi olduğu için sürekli beslenmesi gerektiğini vurguladılar. şu anda kesinlikle başka bir veterinere götürmeyi düşünmüyorum. kedim çok sağlıklı, mutlu ve huzurlu. (yazar: kirazannesi) 'ne de bu vesileyle teşekkür edeyim hatta:)

  2 nisan 2016 13:34 2 nisan 2016 15:23

  6. Ankara batıkent veteriner kliniği.

  Çalışanların hepsi daima güleryüzlü. Kedime aşı, parazit vs yapılmadan önce mutlaka sevip sakinleştirmeye çalışıyorlar ki kedim veterinere giderken boxının içinde kaldığından inanılmaz asabileşiyor. Kedim hiç evden dışarı çıkmadığından zaman zaman dış parazit süresini uzatmayı kendileri tavsiye edebiliyor.(gizlinot: maddi olarak bana faydalı oluyor) Bir veteriner de kedime oyuncak hediye etmişti :)

  Ayrıca 24 saat açık.

  2 nisan 2016 21:56

  7. ankara için;

  veterinerlik fakültesi (acil servisi olduğu için gece gerektiğinde gidilebilir, gün içinde giderseniz çok sıra beklemek zorunda kalabiliyorsunuz.)

  petpati veteriner kliniği (Cemal Gürsel Cad. Yeni Ankara Sok. No:29/1 (cebeci yapıkredi şubesinin karşısı)) kedilerimin ikisini de burada kısırlaştırdım, operasyon öncesi ve sonra 3'er gün kaldılar, ilk kez hiç korkmamıştı iki kedimde, bayağı şaşırmıştım.)

  noah's ark veteriner kliniği (bülten sokak no:22) (traş için gittik, kedimizi aynı anda 3 kişi birlikte traş ettiler, sürekli sevdiler, öptüler, yine korkmadan evimize döndük.)

  17 nisan 2016 00:32


  8. Ankara veteriner fakültesini hiç tavsiye etmiyorum. biraz durgun hasta diye götürdüğüm sokak kedisine daha binaya girerken "bunun için en az 300 lira alırız, benden söylemesi" şeklinde sahipleri uyaran görevliye sinirlenip girmedim. Girdiğim trafiğe de lanet ettim.

  sorun para vermemek değil, baştan parasını söyleyip veremeyeceksen defol git tarzı konuşmaları oldu. Yaklaşık yedi yıl önce de gitmiştim. Hiç böyle bir muamele ile karşılaşmamıştım. Üstelik ilaç dışında çok para verdiğimi hatırlamıyorum.

  Onun yerine özel bir kliniğe gittim. Ama şimdiye kadar vicdanlı olup sokak hayvanlarına indirim yapan bir kliniğe rastlamadım.

  17 nisan 2016 18:56 17 nisan 2016 19:01

  9. Bahçelievler haznedarda panda veteriner kliniği'ne götürüyorum kedilerimi aşı ve kontrol için yıllardır çok memnunum. Sokak hayvanlarına yüzde elli indirim yapıyorlar, acil durumda yakınlarda iseniz mutlaka ilk gideceğiniz yer olsun.

  17 nisan 2016 19:12

  10. kozyatağı, erenköy civarında iseniz rt veteriner, feridun kalyoncu bey.

  özellikle kanatlı hastalıklarında kendisi çok iyi bir veteriner. besleyenler bilir muhabbet kuşları ve papağanlar genelde hastalandıklarında normalde tedavi görme imkanları olsa hastalıkları tedavi edilebilecek bile olsa deneyimli veteriner bulunamadığı için ölüyor. feridun bey ise bu işte en iyi veterinerlerden biri.

  kanat diplerinde ilhitaplanmaya yaşayan, kanatlarını yolan, kanatan ve uçamayan bir muhabbet kuşumun sağlıklı, gürbüz, uçabilen bir kuşa dönüştürdü. bir kuşumu ise beyin travması geçirdiğini çok geç anladığım için bütün çabalarına rağmen kurtaramadı ama çok yakından ilgilendi, hatta yavrum yoğun bakımda kaldı :(

  müstakil bir evde klinik. içeri girdiğinizde tedavi görmekte olan bir sürü köpek ve kedi görebilir, her birini teker teker mıncıklamaktan dolayı kolay kolay çıkamayabilirsiniz :)

  17 nisan 2016 21:43