yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. cezve, spatula ve temizleme mendilleriyle satılmakta olan ürün.

  bir kere kullandım ve kıvamını tutturmak çok zor oldu. ya su gibi akıyor, ya da kaskatı oluyor. çok az bir süre tam kıvamında oluyor ama o da 5 saniye falan. belki çözüm olarak sıcak suyun içinde bekletebilirdim.

  kullanım talimatında 1 mm kalınlığında olsun deniyor ama bence biraz daha kalın sürmek gerekiyor. sürdükten sonra katılaşınca tırnaklaya tırnaklaya çekiyoruz.

  bence evet daha az acılı. deriye yapışmıyor. ama kısa kılları çekemiyor.

  16 temmuz 2018 22:14

  2. Çok memnun olduğum az acılı,biraz zahmetli ağda çeşidi.Ağda bezi yok, can acısı yok, yapış yapış his yok daha ne olsun. 

  16 temmuz 2018 23:08

  3. Demin denedim ve şok oldum diyebilirim. Gratis'de 32 Tl'den 20 Tl'ye düşmüştü. Alayım dedim. Hem çok ucuz geldi çünkü sir ağda bantları pahalı oluyor. Ucuz olsa da acıtıyor. Ucuz ve acıtmayan buldum fakat ona da zam gelmiş.

  Çok az ısıttım fakat baya çıktı. 2 dk anca bekledim erimesi için sonra ocaktan aldım ve bal kıvamına gelmesini bekledim. Geldiğinde direk sürdüm ve zaten anında hazır hale geldi. Acımasını beklerken hiç acımadı ve çok iyi aldı. Gerçekten şok üstüne şok oldum. Ağdayla bi 5 dk bakıştık diyebilirim. Size tavsiyem biraz ince sürün. Kalın sürünce iyi alamayabiliyor. Ya da ince sürün sadece çekme yerini kalın sürün.

  Sevmediğim yanları da oldu elbet. Zamanla yarış içindesiniz ve tam olarak kökten almıyor. Ben kalın sürdüm tabi biraz daha ince sürsem kökünden alabileceğinden eminim.

  Seti 32 Tl fakat sürekli setini almanız gerekmiyor zaten. Tek ağdası 10 tl ye falan satılıyor.

  Artanı ne yapıcam derseniz de hemen anlatayım. Cezvede kalan ağda olduğu gibi kalsın. Spatulayı da atmanıza hic gerek yok. Bir daha ısıtıp kullanabilirsiniz. Eğer yanlıslıkla kalın sürdüyseniz ve bir şey almadıysa o çekdiğiniz kuruyan ağdayı geri cezve içine atın vr kaynatın. 3 kez falan kullanabilirsiniz yani.(eğer çok kılınız yoksa).

  Uzun oldu ama olsun.

  Sevgiler :)

  10 ağustos 2018 14:07


  3

  4. Bundan daha önceki Gratis indiriminde 19 ₺ civarı bir fiyata almıştım yeşil renkli olanını. İçinde cezve ve spatulası da var. Ben ilk kullanışımda direk cezveyi ocağa koyup agdayi hazirlamistim ama o kadar kötü koktu ki anlatamam. Sonraki kullanışımda cezveyi suyun içine koyarak hazırladım. Tamamen eriyince su gibi oluyor yaklaşık 3-4 dk sonra kıvama geliyor ve uygulayabiliyorsunuz. Tek eksi yönü çok çabuk katılasiyor. Ben sadece bıyık ve kaş aldığım için o kıvama gelmeden işim bitmiş oluyor. Lazere başlamadan önce bacağımda da denemiştim ama maalesef bütün kılları almıyor. İlla bıraktığı oluyor.

  (gizlinot: -KAMU SPOTU- ) bir de asla bikini bölgesinde denemeyin, test edildi onaylandı acısı insanı ağlatıyor :(

  10 ağustos 2018 19:29

  5. "Oooo artık ağda bezine veda ediyorum " diye heyecanla aldım ama hiç memnun kalmadım. Sir ağdanın affetmeyen halet-i ruhiyesine alışkınsanız kesinlikle hayal kırıklığı yaratacak. Yarısını almıyor, tekrar sürüyorsun tekrar almıyor. Öylece kaldı boşuna para verdim.

  10 ağustos 2018 21:12

  6. çok memnun kaldığım ağda. bugün indirimlerden aldığım pakedi yeni açtım, içinden ağda ısıtmak için metal cezvesi, temizleme mendilleri ve 1 spatula çıktı. ben siyah renk olandan almıştım. ağda ısıtma makinem olmadığından bir tencerede kaynayan su ile ağdayı erittim, sıvılaşınca sıcaktan alıp bal kıvamına gelmesini bekledim ve spatula ile uyguladım.

  sürdükten birkaç saniye sonra yapışkanlığı geçince rahatça çekerek çıkarıyorsunuz. ucunu kaldırırken biraz acıyor ama normal ağdaya göre bence acısı çok çok az, beni şaşırttı. çok kısa kıllar harici güzel alıyor, tahriş etmiyor. uygulaması da temiz, yapış yapış kalıntı bırakmıyor. hemen katılaşıyor yalnız, sık sık ısıtıp tekrar eritmek gerekiyor. bana pratik geldi, makinesinden de sipariş ettim bile. bundan sonra tercihim bu ağda olacak.

  1 ekim 2018 10:15 1 ekim 2018 10:17

  7. yeşil, pembe ve siyah olan renklerini kullandım. nedendir bilinmez ama en çok siyah renkli olanından memnun kaldım. beze ihtiyaç duyulmaması ve yapış yapış his bırakmaması benim gözümde en büyük artısı. yalnız sir ağdaya göre tüylerin uzama süresini kısaltıyor benim cildimde.

  1 ekim 2018 13:38


  8. Yakın bir zamanda alıp denediğim bir ürün. öncelikle ben pembe olanını aldım ve ocakta ısıttım. ağda erirken ortaya çıkan koku çok kötü başımın ağrımasına sebep oldu. koltuk altımda ve bacağımda denedim. ağda hemen katılaşıyor o ideal sürülme kıvamında çok kısa bir süre kalıyor bu da bacak gibi büyük bölgeler için sıkıntı. bacağın tamamını alabilmek için 3-4 kere ağdayı tekrar ısıtmak zorunda kalabilirsiniz ben pes edip bırakmıştım. koltuk altı için güzel ve kullanışlı buldum.

  16 nisan 2020 20:39

  5

  9. yeşil rengini kullandığım ağda.

  metal kabın içine 1/4 kadar ağdayı döküp ısıtıcıda eritiyorsunuz. 10-15 dakika içinde tamamen erimiş oluyor, arada spatulayla karıştırın. kıvamı tam bir bal olmalı, ne daha cıvık ne daha katı. ağdayı tutup çekeceğiniz bölgede kıl olmamalı, çünkü ağdayı çekebilmek için alttan kıvırmanız gerek ve canınız yanabilir. ben bu yüzden aşağıdan başlayıp işimi garantiye alıyorum. ilk önce spatulayla ince bir katman sürün. alanı genişletmek için hemen yanına aynı şekilde bir şerit sürün. sonra bunların üstüne bir kat daha ağda geçin ve bırakın soğusun. kuruyunca tutup çekeceğiniz yeri hafif hafif tırnağınızla kaldırın ve sonra tüm ağdayı hızla çekin.

  hassas ciltli olduğum için kollarıma ağda yaptığımda kızarır, kanar, sivilce olur ve bir hafta geçmezdi. daha dün bu ağdayla kollarımı aldım ve hiçbir iz kalmadı.

  26 mayıs 2020 16:14

  10. Ben ısıtıcısıyla birlikte almıştım. Küçük küçük olduğu için ağda miktarını ayarlamak kolay oluyor. Ama ısısını ayarlamak biraz zor hep önce tamamen eritip sonra soğumasını beklemek zorunda kalıyorum. Dudak üstünde kullanacak süslüler çok çok ince sürsünler, kalın sürünce küçük tüyleri çekmiyor ne yazık ki

  15 ekim 2020 00:11