sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

  1. (yazar: unicorna kafa atan kiz ) 'in bahsettiği videoyu izleyince ben de çok sinirlendim. vildan atasever gerçekten iyi bir oyuncu. özellikle kader filminde performansını çok beğenmiştim. derya alabora'nın canlandırdığı uğur karakterinin gençliğini oynamıştı. 18 yaşında bir kızın kendi ayakları üstünde durabilmesi için karşılaştığı insanlar tarafından sömürülmesi ve objeleştirilmeye çalışılması maalesef ülkemiz için çok tanıdık bir senaryo. muhtemelen şu an aynı program yapılsa vildan atasever tepki görmek yerine daha çok takdir edilirdi. aynı şey sibel kekilli'nin de başına gelmişti. zamanında porno film çektiği için yerden yere vuranlar şimdi game of thrones'da oynadığını, altın ayı ve altın portakal gibi ödüllere layık görüldüğünü görünce vays be işte türkün gücü diye gururlanıyorlar. bu tür şekilci insanlardan nefret ediyorum.

  12 ağustos 2016 23:45

  2. gerçekten oyunculuk yeteneğine sahip olan aktris. kendisini her zaman beğenmişimdir ancak güzelliği ve canlandırdığı karakterler sanırım oyunculuğunu ikinci plana itmişti ki pek fark etmemiştim - yada o dönem herkes iyi oyuncuydu, bilemiyorum.-

  yaşı geçtikçe güzelliği de kendi de olgunlaşmış, daha bir hoş olmuş. bunun yanında geçen sene yaz'ın öyküsü diye bir dizide ilk defa oyunculuğunu ağzım açık izledim, resmen parlıyordu orada.

  bu sene ise muhteşem yüzyıl kösem'de son 2-3 senedir ekranlarda göremediğim kadar doğal bir oyunculuk sergiliyor, kesinlikle oyunculuğuna destanlar yazılası türden.

  sadece jest ve mimikler değil sesini de çok iyi ayarlıyor, vurgulamalarıyla hiç abartı mimikler yapmadan izleyiciyi inandırıyor ki bu bence artık dünyada bile nadir gördüğümüz bir şey.

  velhasıl kendisini izlemek çok daha keyifli bir hal almaya başladı, umarım yolu bundan sonra çok açık olur ve çok iyi yapımlarda kendisini izleme şansı elde ederiz.

  13 ağustos 2016 01:08

  3. öncelikle oyunculuğu hakkında bir yorumum yok. çok iyi oyuncu değil bana göre, ama kötü de değil. ortalama işte. fakat (yazar: unicorna kafa atan kiz)'ın paylaştığı videoyu izleyince ben de yazmadan edemedim. öncelikle özgüveninden ve duruşundan dolayı vildan atasever'i çok takdir ettim. belli ki 18 yaşındayken, şu an hatırlamaktan çok da hoşlanmayacağı işler yapmış. olabilir. okan bayülgen'e herkes "aaabi çokk zeki bir adam" diyor ya, bu adam ortalama bir zekaya sahip bence, sadece çok kurnaz. oradan giriyor buradan çıkıyor konuyu deşip rating kazanmaya çalışıyor. zaten sevmem kendisini, iyice uyuz oldum. neyse. diğer lafım da özlem tekin sevimsizine. kıyafetiyle dikkat çekemiyor, işiyle dikkat çekemiyor (mesela bence şebnem ferah kompleksi var onda, çünkü başlangıçta rakipken şebnem ferah aldı yürüdü, bu hala aynı) , anca saçma sapan hareketlerle bahsettiriyor kendinden. dikkat edin katıldığı bütün programları izlerken "napıyor bu ya?" dedirtiyor insana. burada da aynı işle meşgul. aklı sıra vildan atasever'i ezip dikkat çekecek. ezik. son olarak aysel gürel ya, ne tatlı kadın, bence vildan'ın rahatsız olduğunu anladı ve konuyu dağıtmaya ve üstüne almaya çalıştı. mekanı cennet olsun.

  sonuç olarak yaptığı her şeyin aslanlar gibi arkasında durabilen genç bir kadın. takdir ettim.

  13 ağustos 2016 03:11 13 ağustos 2016 03:17

  4. Okan bayülgen'in ve tabi ki Özlem tekin'in bu aptalca tavırları karsısında son derece duruşunu korumuş Türkiye standartlarının üstünde güzelliği olan oyuncu.

  Okan bayülgen'i oldum olası sevmiyorum ben tavırları ignelemesi insanlarla alay etmesi benim gözümde bir komedyenin yapmaması gereken hareketler.onların amacı insanlari güldürmek olmalı onları kücük düsürüp bunları kendine malzeme yapmak benim gözümde komedyenliğe girmiyor.Özlem tekin ise sözde durumu toparlamaya calisir gibi görünüp bir o kadar alay etmis karsı tarafla .yaşanılan olaylar her ne olursa olsun hic kimsenin kimseye bu sekilde davranmaya hakkı yok ister televizyon hayatında ister gündelik hayatta.oldukca rahatsız olarak izledim videoyu.büyüklük Vildan atasever'de kalmış kadın bu tavırlara ragmen sakinliğini korumus helal olsun.

  13 ağustos 2016 11:53 13 ağustos 2016 11:54

  5. Söz konusu videoyu izledim de oturduğum yerde nasıl kinlendim nasıl sinir oldum okana özleme. Hele özlem. Tam bi erkeklerin gözüne girmeye çalışan 'ya oğlum ben de kızlarla hiç anlaşamam zaten' kızlarına benziyor. Vildan atasaveri oldum olası çok beğeniyorum kadın gibi kadın resmen çok seksi bi havasi var.

  13 ağustos 2016 12:07