yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (0)

  1. Suya karsi dayanikli maskaradir. Her markanin ki ayni olmasa da normal maskaralara gore daha zor temizlenir. Duz kirpikleriniz varsa bu tarz urunleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Maskarayi surunce hemen kirpiklerinizden ayirmayin maskarayi kirpik uclarinda kirpikleri kiviracak sekilde bir kac saniye maskaranin kurumasini bekleyin. Kirpikleriniz hemen kuruyan waterproof formul sayesinde kivrik kalacaktir. Yani insallah. Oyle umit ediyorum.

  21 ekim 2015 01:19

  2. Benim için (gbkz: maybelline the rocket volum' express maskara ) dır, aglamakla bile çıkmıyor utanmasa benle havuza bile girer (gizlinot: canım benim )

  21 ekim 2015 03:00

  3. kirpikleri kıvırdıktan sonra ıslatıp tekrar düzleşmesine sebep olmayan maskara türü. evet daha düzenli ve kıvrık kirpikleriniz oluyor ama çıkarmak sıkıntı. her akşam bir iki tel kirpik arkadaşlarına veda ediyor. daha narin hareketlerle çıkarmaya çalıştığım için en az iki ayrı temizleme işlemiyle tam arındırıyorum. diğer maskaralara göre daha katı kıvamlı ve çabuk kuruyacak normal bir maskara bulup terketmeyi düşünüyorum ama hangisi??

  21 ekim 2015 08:00


  4. bugüne kadar gerekliliği doğmayan, ihtiyaç hissetmediğim maskara türü idi. fakat bugün sabah işe giderken -11 derecede önce soğuktan gözlerim yaşardı, yaşlar hemen kirpiklerimde buz tuttular (beyaz beyaz gördüm valla gözümün ucunda), sıcacık otobüse bindiğim anda çözülüp tüm maskarayı göz çevreme yaydılar. sadece bir maskara bir ruj sürerek evden çıktım, iş yerime panda olarak ulaştım(gizlinot: :(). neyse ki çekmecemde makyaj çıkarıcı falan tutuyorum tedbiren, bütün gün öyle dolaşmak zorunda kalmadım). en kısa zamanda kendime bir waterproof maskara alıyorum.

  31 aralık 2015 10:02

  5. bunu kullananlara imreniyorum çünkü o kadar çok ve gür kirpiklerim yok. ben kullanmaya kalksam temizlerken hepsiyle vedalaşırım hayatım boyunca ihtiyacım olmamış ve geri kalan hayatımda da eksikliğini hissetmeyeceğimi düşündüğüm maskaradır. kullandığım maskara (bkz: maybelline the falsies black drama maskara ) (gizlinot: bkz vermeyi bilmiyorum ) işimi gayet görüyor. bir senedir de sürekli bunu kullanıyorum evirip çevirip. kirpiklerimi bu güne kadar hiç kıvırmadım ama kirpik yapımla alakalı da olabilir iki kat geçince yoğun ayrı ayrı ve kıvrık görünüyor. yanımda sürekli pamuklu çubuk olduğundan akma falan yaparsa gün içinde düzeltme yapıyorum.

  edit: bkz ı düzelttim.

  31 aralık 2015 12:44 31 aralık 2015 12:46

  6. gözlerim çok çabuk yaşarır. serviste filan uyuklarsam da hemen rimelim akar. yağışlı nemli havalarda da aynı şekilde. çoğu kez etrafta panda gibi gezindiğimi fark ettiğimden beri waterproof ürünlere yöneldim. çıkarırken sıkıntı yaşamıyorum. yüzümü köpürte köpürte yıkıyorum genelde gözler için ayrı bir şey yapmıyorum.

  31 aralık 2015 13:20

  7. belki çok özel davetlerde ya da ne bileyim gelin makyajı gibi özel günlerde, takma kirpik de tercih edilmeyecekse falan kullanılabilir. onun dışında günlük kullanımını şahsen gereksiz buluyorum. akma, bulaşma ya da ne amaçla kullanılıyorsa kullanılsın, bunu kullanmaktansa makyaj tazelemenin daha akıllıca olduğunu düşünüyorum. Çıkarması çok zahmetli bence, bu kadar hırpalamak doğru değil göz çevresini.

  31 aralık 2015 13:22 2 ocak 2016 13:58


  8. Numaralı kontak lens kullandığım için mecburen kullanıyorum. Açık havaya çıktığım gözlerimden mutlaka yaşlar gelir. Ancak böyle ürün kullandığımda panda görüntüm olmuyor.

  31 aralık 2015 14:36 ed.3 ocak 2016 14:17

  9. 36 saatlik nöbetlerde en sevdiğim makyaj ürünüdür. Zira terlersiniz, arada yarım saatlik kestirmeler yaparsınız ve bunlar gözleri sulandırır, rimeli aşağı olduğu gibi indirir. Hatta bi keresinde nöbete giderken max factor 2000 calorie sürmüştüm, yorgunluktan bir ara içim geçmiş, kalktığımda hasta yakını "noldu kızım ağladın mı" dedi de anladım pandaya döndüğümü. O yüzden uzun süren çalışma saatlerinde bakımsız tarzan gibi görünmek istemiyorsanız waterproof ürünler candır.

  1 ocak 2016 12:42

  10. dümdüz ve kıvrılmayan inatçı kirpikleriniz varsa mecburen kullanıyorsunuz.

  çünkü kirpik kıvırıcı ile kıvırdığınız kirpiklerinizi normal bir rimelle rimellediyseniz hemen geri düşüyorlar. bu durumda waterproof olanlar imdadınıza yetişiyor.

  11 ocak 2016 14:50