yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (10)
  • medya (1)

  1. Geçenlerde watsons mağazasında bir urun alana ikincisi 1 tl kampanyasından 2 adet collagen maskesi satın aldım.

  Uzun vadede nasil bir etki verir bilmiyorum ama verdiği anlık etkiye bayıldım.

  Ürünün içinden çıkan kağıt maske yüze çok rahat oturuyor.

  Daha önce miniso maskesini kullanmıştım yüze oturmasını sevmemiştim.

  Maske epey ıslak hatta poşetin içinden bir dünya urun çıkıyor. Ellerim kollarım baya sebepleniyor.

  20 dakika yüzümde tutuyorum çıkarınca yüzümde kalan ürünü masaj yaparak yediriyorum. Cildim hepsini emiyor.

  Sonrasında zaten pamuk gibi ışıl ışıl bir ten...

  Haftada iki kez yapıyorum memnunum.

  Geçen gün yine satın aldim. Kendimi iyi hissettirdiği icin kullaniyorum.uzun vadede neler yapacak bakalim.

  8 haziran 2018 19:59

  4

  2. indirimlerde 2,5 liraya falan bulursam alıyorum birkaç tane. yaptıktan sonraki hissi çok güzel, harika nemlendiriyor ve cildiniz çok güzel görünüyor. haftada 2-3 kere kullanılması gerektiği yazıyor ama ben aklıma geldikçe haftada bir falan yapıyorum o yüzden uzun vadede bir etkisini görmedim.

  ilgili medya:
  1
  27 temmuz 2018 19:00

  3

  3. Red wine olan çeşidini bir süre önce severek kullanıyordum. Kokusu ve tenimde bıraktığı his çok hoşuma gidiyordu. Yumuşacık ve pürüzsüz bir hissiyat bırakıyordu ama uzun vadeli değil. Üründe çok fazla maske sıvısı olduğundan kağıdı çıkarırken bir miktarını paket içine süzüp kalan sıvıyı daha sonra da kullanıyordum. Uygun fiyatlı, bakımlı hissettiren hoş bir maskeydi, indirimde denk gelirsem yine alabilirim.

  27 temmuz 2018 20:30


  5

  4. Bu tencel maskelerin Ginseng versiyonunu çok seviyorum.Temizlenmiş kuru cilde uyguluyorum 20-25 dk kadar bekliyorum.çıkarıp kalanı yüzüme ve boynuma yediriyorum.ıŞIL IŞIL YAPIYOR GERÇEKTEN NEME DOYUYOR CİLT.Diğerlerini denemedim.Kokusu biraz kötü,sanki sebzenin sapını kesmişsin de kokusu çıkıyor gibi,turp havuç gibi.Ama o fiyata etkisi iyi.İndirimde stoklanmalı.

  5 ekim 2018 08:44 5 ekim 2018 16:12

  5. Ben bu maskelerden salgangoz resimli olanını(jeju02 water snail intense care) denemiştim. Hiiic sevmedim.

  Bence bunlar sadece eğlencelik ürünler. İçinde de ürün kalıyor hep. Size "bakım yapıyorum ben" hissini satıyorlar. Kullanmış olmakla olmamak arasında bir fark yok. Tanesi 6-7 liradan 5 tane maske alıp haftada 1 kullanmak yerine biraz para biriktirip belki bir misli daha para verip daha düzgün bir nemlendirici kullanmak daha mantıklı. Bir de açıklamasında Haftada 2-3 kez uygulayın demiş. Oldu canım.

  9 aralık 2018 13:56 9 aralık 2018 13:56

  6. Bugün Watsons’tan biri salyangoz diğeri ise çiya tohumlu ve beyazlatıcı etkili olmak üzere 2 adet aldığım maske.6.5 tl olan fiyatı ve ikinci üründe yapılan %70 indirim ile almaya karar vermiş oldum.Uzun süredir araştırıyordum ancak her Watsons’ta olmayışı ve ucuzluğu beni şüpheye düşürüyordu.Ayrıca Gratislerde satılan beauty friends markasının kağıt maskelerinden son derece memnun kalmıştım.Neyse ben ürün izlenimlerime geçeyim.İlk olarak çiya tohumlu olanını temizlenip toniklenmiş yüzüme uyguladım.Beğendiğim yanı yazılanların aksine ambalajında hiç sıvı kalmayışı oldu.Yani kağıt suyun neredeyse %90’ını içine hapsetmiş.Su demişken aklıma geldi içeriğinde jeju adası suyu olduğu yazılmış.Hani şu Güney Kore’nin meşhur volkanik adası.Yüze oturuşuna gelirsek fena değil diyeyim çünkü zor oturuyor ama adeta yapışıyor yani beğendim gibi.Maskeyi yüzümde 20 dk beklettikten sonra çıkarttım,gerçekten aydınlığı ve pürüzsüzlüğü farkettim.Artan suyuda yüzüme masaj eşliğinde yedirdim.Neredeyse tamamen emdi gibi.Maskeyi çıkarıp artan sıvıyı süreli 20 dk falan oluyor.Eğer yarın sabah uyandığımda aynı his ve berraklık kalırsa kesin kes deneyin derim.Bana genç indirimi ve Watsons kart parapuanları sayesinde kasa indirimide eklenince tanesi 1.5 tlye geldi.Bedavaya maske getirdim desem yeridir.Tamamen tecrübe ettikten sonra tekrar güncellerim burayı zaten uzun uzun yazdım. 

  Edit : Sabah uyandığımda yüzüm aydınlık ve berrak görünümlüydü.Sadece biraz kalıntı vardı sanırım sebebi ürün içeriğinde silikon olması.Zaten kalktığımızda yüzümüzü yıkadığımız için sorun olacağını zannetmiyorum.Diğer serileri denediğimde yine editleyeceğim.

  14 nisan 2019 00:54 14 nisan 2019 11:26

  3

  7. uzun süreli olmasa da nemlendirme sağlıyor.2.5 liralık bir ürünle kendinizi şımartmak için alınabilecek bir ürün.

  bende herhangi bir alerjiye neden olmadı.

  eğer yüzünüz küçükse kesinlikle tek kullanımlık bir maske değil.içine çok fazla sıvı koyulmuş.

  içindeki ürünün bir kısımını sıkıp başka bir kaba aktardım.aktardığım ürün ile de 2 kez maske yaptım.

  21 nisan 2019 19:33 22 nisan 2019 12:00


  8. An itibarıyla Black Pearl isimli siyah-fosforlu yeşil paketli pürüzsüzleştirici maskesini denediğim ve son iki saattir yüzüme dokunmaktan kendimi alamadığım ve aşırı ucuz olan kağıt maske serisi. Şu anda Watsons'da serinin maskeleri watsons cardla %40 indirimli olduğu için normalde bile 6,50 gibi komik bir fiyata satılan maskeler 3,90a düşmüştü. Diğer çeşitlerinden kalmadığı için bir tek bunu deneme şansı buldum ve cildime verdiği o sağlıklı ışıltı ve neme bayıldım. Maskede çok fazla sıvı var bu arada. Küçük yüzlü olduğum için de fazla geldi haliyle. Bir dahakine süslülerin yöntemini deneyip fazlasını süzüp sonra kullanacağım. Yarın bir diğer Watsons'tan diğer çeşitlerinden bulup stoklamayı planlıyorum.

  Edit: Buldum ve hepsinden ikişer tane aldım. Onları da denedikçe yazacağım.

  17 mayıs 2019 00:45 19 mayıs 2019 02:10

  5

  9. glikolik asitli kil maskesi yaptıktan sonra kuruyan ve kızaran cildim için jeju water ginseng maskesini kullanıyorum. içeriğinde panax ginseng özü ve centella asiatica olduğu için cildimi çok güzel yatıştırıyor nemlendiriyor. Etkisini ertesi gün de hissediyorum ayrıca dolgunlaştırıcı bir etkisi var. tabii ki kağıt maskeler tek kullanımda cildi değiştirmez fakat günlük bakım rutinine ek haftada 3 defa uygulandığında cildin nem oranını arttırdığı bakımı desteklediği kesin.

  28 mayıs 2019 20:26

  2

  10. Kırmızı paketli ginseng içerenini aldım ve hiç beğenmedim.

  Çıkardıktan sonra kalanı cildime sürdüğümde cildim yapış yapış oldu ve nemlendirme hissi vermedi rahatsız olup yıkadım. 

  Bir daha almam.

  25 aralık 2019 20:53