wet n wild mega last ruj sandstorm

4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • oylar (7)
  • medya (6)

1. Yeni gelen renklerden.

Stok sorunu yaşar bu ruj.guzel bir renk ama elinizde golden rose velvet matte 16 varsa gereksiz.dudagimdaki duruslari neredeyse ayni.

edit: neredeyse değil birebir aynı bunlar:/

3 şubat 2016 21:23 3 şubat 2016 21:31

2. mac taupe almayı düşünen, ya da rengini çok beğenenlere kesinlikle en iyi alternatif olacak rujdur.

4 şubat 2016 21:30

3. Gerçekten mac taupe a çok benzettim süslüler ayrıca diğer wet n wild rujları gibi zor sürümlü değil "sürülmüyor pastel boya gibi ya bunu da beğenmezsem" diye düşündüm fakat renginin güzelliğine dayanamayıp aldım iyi ki de almışım yağ gibi kaydı çok şaşırdım gördüğünüzde bir şans verin derim :)

12 şubat 2016 23:16


4. goldenrose velvet matte 16 ile birebir aynı olduğu fikrindeyim ben de. sanki onun kadar mat değil. zaten wet n wildın bu seri rujları tam mat sayılmaz bence. neyse ki rengini çok seviyorum da ikisini de bitirebilme ihtimalim var. hem artık eski seri 16 numara bulunmuyor bir nevi yedeklemiş oldum diye kendimi avutuyorum.

21 şubat 2016 15:32

5. mac taupe rujun dupe'u olduğunu bu ruj ve mac taupe'u aynı gün aldığımdan üzülerek fark ettiğim ruj. neyse ne yapalım dönüşümlü kullanırız.

bu arada kokusu çok garip. ama epey kalıcı olduğunu söyleyebilirim. kahve rujları seven kızlar eklesin, yani alsın :)

5 mart 2016 02:09

6. Mac taupe almayı düşündüğüm dönem öylesine denemiştim bunu yani 3 gün önce. Aynaya bir baktım aynısı resmen. Ama tester dışında kendisi yoktu malesef. Daha sonra bugun başka bir gratis'te bir tane kaldığını görünce kaptım hemen 10.50 tlye. Ben çok beğendim ve kesinlikle mac taupe'un aynısı diyebilirim bende ikisi de aynı durdular.

Kullanım sonrası edit; renk güzel ama çok kötü kokuyor bu ya ve oraya buraya bulaşıyor hemen hiç kalıcı değil.

7 mart 2016 14:33 14 mart 2016 01:31

7. Tok bir kahverengi tonlu, uygun fiyatlı, mat ruj.

Bugün alma planlarıyla gittiğim mağazada, bu ruju, yanına da elimde olan ve benzediklerini düşündüğüm iki rengi swatchladım -evet yanıma o iki ruju alacak kadar planlı gittim(gizlinot: swh)- ve alakaları olmadığını gördüm. Normalde bu durumda alacaktım (çok benziyorsa almayacaktım) ama bana fazla yoğun kıvamlı ve çok koyu geldi nedense. İnternette, instagram'da gördüğüm görsellerde tam benim kalemim gibi duruyordu oysa ki. Anladım ki bana göre kahve tonlu olan rujlarım bile çoğu kişinin nude ruj dediği kategoriye giriyor, renkleri elimde yan yana görünce daha bir gözüme çarptı.(gizlinot: swh)

7 mart 2016 23:13


8. bu aralar favori rujum, bundan sonra da favoriler kategorimden çıkacağını hiç zannetmiyorum. hatta stokların bitmesinden veya bu rujum üretiminin durdurulmasından pek korktuğum için iki üç tane alıp stoklayacağım. ilk önce nude olduğunu öğrendiğimde şoklardan şoklara koşmuştum zira nude tonlara göre fazla koyu bir rengi var ancak dudakta sırıtmıyor, uzun yıllar daha piyasada kalmasını diliyoruz.

15 mart 2016 00:36

9. Allah'ını seven üzerimize karşılaştırmalı görsel atsın dediğim kahve ruj. Bir diğeri için (bkz: golden rose velvet matte 16 ruj). Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bu yıl Kahve tonlarda ruj çılgınlığı var sanki. (gizlinot: Süslü olmasa bordoya takılıp gitmiştim.) Bu ruj da başı çekenlerden. Mağazalarda ne testerını görebiliyorum ne kendisini. (gizlinot: Aslında Allah'ını seven üstümüze bir sandstorm atsın demeliydim.)

Bu çılgınlığa dahil olmuş süslü yazdı...

17 mart 2016 20:18

10. bayıla bayıla kullandığım ruj. iyi ki almışım diyorum. harika bir kahverengi yapısı yumuşak sürümü kolay. Alın aldırın.

17 mart 2016 21:33