yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (15)
  • medya (3)

  1. çoğu kişi nefret etse de benim memnun kalarak kullandığım eyeliner. evet fırçası çok incedir ve biraz zorlayablir. tek seferde çekebilene sonsuz saygı duyarım. ama daha garantisi birkaç harekette eyelinerınızı çekmeniz. bu şekilde hem ince hem kalın çizgiler elde etmeniz mümkün. bende olan dark brown rengi fakat siyaha çok yakın, biraz daha yumuşak görünümlü.

  ukte: (yazar: deliparatoneri)

  2 ekim 2014 19:39

  2. ukteyi kendim verdim ama daha sonra alıp kullandım. daha doğrusu birkaç kere kullanabildim. yapısı çoook sıvı. ucu çoook ince. tamam ince kısma zamanla alışıyorsunuz. ama çok sulu yahu! güneşli bir günde sürmüştüm en son, azcık akmaya başladı ve gözlerimden şapır şupur yaşlar geldi. yani benim hassas cildime ve gözüme yaramadı.

  ben flormarınkinden daha memnun kalmıştım, o alternatifi olabilir. the balm da iyi bir alternatif.

  2 ekim 2014 20:13 2 ekim 2014 20:15

  3. İnce fırçasına ve sıvı yapısına rağmen zorlanmadan sürebildiğim ve gerçekten memnun kaldığım eyeliner. Bebek mavisi ve yeşilini kullanıyorum.

  Sadece renkleri için almıştım ancak performansı beni şaşırttı.

  Kalıcılık konusunda gerçekten başarılı.

  6 ekim 2014 20:16


  4. Kullandığım açık ara en iyi eyeliner. Gerçekten şaka yapmıyorum bütün o high end ve drugstore markalar halt etmiş. Bi kere mat siyah olanı bildiğiniz kömür karası 12.90 da fiyatı var daha ne olsun. Sürümü kolay diyenler varmış inanmayınız incecik bir ucu var sürümü nasıl kolay olabilir? Ama alıştıktan sonra gerisi geliyor o ayrı

  28 şubat 2015 13:29

  5. Kahverengisini aldığım güne lanet olsun. Gözlerime fön makinesi tuttum yine kurumadı. Parama acıdım.

  13 haziran 2015 10:14

  6. Benim memnun kaldığım bir üründür.

  Fırçasının ince olması düşük göz kapaklarıma çok ince bir çizgi çekmek istediğimde benim için avantaj. Ama kalınca bir kuyruk çekeceksem zorlanıyorum, önce siyah kalemle taslak çiziyorum falan iş uzuyor

  Kalıcılığı da gayet iyi bence, yalnız kuyruk yaparsanız biraz siliniyor ve göz pınarına yakın yer biraz akabiliyor, bu dediğim etkiler bende 4 saatten sonra falan oluyor genelde. Bana göre sıkıntı yok.(gizlinot: göz kapaklarım yağlı ve far bazı kullanıyorum )

  6 kasım 2015 13:15

  7. bedava verilse almayacağım üründür. toplamda sadece 3 kere kullanabildim, kapağını iyice kapatıp, baş aşağı saklamama rağmen 4. kullanışımda tebeşir formundaydı.

  gratis indiriminden 9.90'a almıştım; 3.30 tl'ye geldi her kullanışım.

  10 ocak 2016 22:53


  8. dünyanın en kötü likit liner'ı ödülünü görkemli bir törenle elimden almaya hak kazanan ürün.

  kendisinin müthiş performansını aratmayan (gbkz: wet n wild göz kalemi)nin siyah ve beyaz olanlarıyla birlikte siz deyin 8, ben diyeyim 9 sene önce amerika'dan almıştım bunu. 1'er dolarlık fiyatlarına rağmen hepsi de ödediğim paraya acımama yol açmıştı bak şimdi yine hatırladım sinirlendim.

  bu arkadaşa gelirsek; öncelikle 2 cılız kıldan oluşan o fırçasıyla sürülmesi fizik kurallarına göre mümkün değil. gözde bir türlü kurumayan, oraya buraya bulaşan çamurumsu garip bir kıvamı var, üstelik gözden sakındığı kuruma eylemini ne hikmetse şişede hemen yerine getiriyor, çok kısa sürede kullanılmaz hale geliyor. benim burada asıl ilgimi uyandıran ise ticari bir kuruluşun, daha önemlisi bir markanın böyle bir ürünü üretmeye, ve hadi bir hata yapıp ürettiğini varsayalım, üstüne üstlük piyasaya çıkarmaya utanmaması. bir de, benim satın aldığım gün piyasaya çıkmadığını varsayarsak nereden baksan 10 seneden fazladır piyasada bu ürün. ne (gbkz: aşkileta) ürünler, seriler, markalar piyasadan kalkarken bu hayatına devam etmiş demek ki. ben inanıyorum, bir şekilde 10 yılı çıkardıysa o tıfıl haline bakmadan seni beni de gömer.

  neyse wet n wild hadi yine iyisin, yıllaaaar yıllar sonra (gbkz: wet n wild megaslicks balm stain kalem ruj)la gönlümü aldın ama zamanında minicik bünyeme yaşattığın travma nedeniyle onun dışında senden bir çöp bile alacak değilim. (gbkz: benim adım hürrem ben unutmam. )

  30 ocak 2016 03:33

  9. Dün gratis'te indirimli olarak kahverengi olanını satın alıp pek beğenmediğim bir ürün. Sebebi ise, sürüşteki zorluk. Bir kere fırçası çok ince -ki ben yıllardır birçok markanın eyelinerini kullanmış iyi bir eyeliner sürücüyüm (gizlinot: sfhhh ) . Buna rağmen sürmekte zorlandım, ayrıca renk vermesi de far üzerine başarısız, birkaç katta anca verebildi rengini. (gbkz: golden rose style liner metallic eyeliner) 'a geri dönüş yapıyorum. Kalıcılık hakkında henüz yorum yapmayım, editlerim.

  Edit: Yaklasık 12 saat önce sürdüğüm bu eyeliner zamk gibi yapıştı, akmadi, kokmadı..çok ilginc yahu. Adam gibi bi fırça yapsalar bir hayli gideri varmış. Kendisiyle bitirinceye kadar aşk-nefret ilişkisi yaşayacağız zahir. Yine de bizimle de-ğıl-sin.

  25 haziran 2016 10:57 25 haziran 2016 21:54

  10. Güzelim incecik kıl fırçası, yeni ambalajıyla biraz daha kalın ve keçe yapılmış eyeliner. Yeni ürün çıkarmak yerine mevcut ürünleri değiştirenlere isyanım var!

  Ekleme: Arkadaşlar, eski fırçalı başlık yeni ürüne de tam uyuyor, haberiniz olsun:)

  13 ekim 2016 12:57 13 ekim 2016 13:03