yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (85)
  • oylar (56)
  • medya (2)

  1. Kaş far kitini yeni aldım.Seyrek siyah değilde grimsi kaşlarım var en alttaki koyu kahve olur diye almıştım ama üstündeki açık kahve kaşlarıma tam oldu çok doğal durdu.Daha önce kaşlarımı doldurmaya olumlu bakmıyordum ama kaş kalemi kullandığım içindi o.

  14 eylül 2014 19:38

  2. wet n wild'ın iki renk kaş farı ve bir adet sabitleyiciden oluşan kaş kiti.

  henüz kimsenin başlık açmamasına şaşırdığım ürün oldu ayrıca çünkü içindeki minik cımbızı ve aynasıyla çok kullanışlı. koyu kahve ve siyah olmak üzere iki renk kaş farı bulunuyor içinde, bir tane de kremsi yapıda bir sabitleyicisi var.

  içindeki minik fırçasıyla kaşlarımı doldurduktan sonra sabitleyiciyi parmaklarımla uyguluyorum, çok uzun süreler kaşımda kalıyor. hatta sabitleyiciyi kullanmadığım zamanlarda da kalıcılığından çok memnunum. tek memnun olmadığım özelliği siyah kaş farı benim gibi buğday tenli birisinin kaşları için bile çok koyu kaçıyor, daha doğal görünüm için koyu kahve rengini kullanıyorum. başka renk alternatifi olsa tadından yenmezdi ama bu haliyle bile tekrar tekrar alacağım ürünler arasına girdi.

  24 nisan 2015 17:28

  3. Kesinlikle çok kullanışlı, hem de uygun. Yalnız sabitleyici waxı çok gereksiz olmuş, kullanmayı denedim ama olmadı, yapış yapış. Eğer kaş farlarından sadece biri kaşınızla uyumluysa diğerini de göz makyajında kullanabilirsiniz, nasıl bitiririm derdi yok. Kaşta kalıcılığı güzel olsa da gözde aynı şeyi söyleyemeyeceğim :(

  24 nisan 2015 23:42


  4. wet'n wild markasının 1 wax 1 açık kahve 1 koyu kahve ve cımbızdan oluşan kaş kiti. wax'ı ve hemen yanında olan açık kahverengi rengini her gün kullanıyorum. koyu kahve rengi bana uymuyor. neden ikisini bir arada sunuyorlar onu da anlamış değilim.

  kaş farları oldukça pigmentli, wax'ı ise çok iyi sabitliyor. sabahın köründe sürdüğüm şey akşam eve gelene kadar hala kaşlarımda. ben çok başarılı buldum ve bittikçe alacağım. (biterse tabi, gramajı fena değil.)

  yalnız açık kahverenginin yanına en azından bir tık açık veya koyu rengini koysalar o çok koyu kahverengiden daha iyi olurdu.

  16 mayıs 2015 12:22 16 mayıs 2015 12:24

  5. Essence kaş kiti almak için gittiğimde kalmamıştı ben de denemek amaçlı aldım. Bence çok başarılı bir ürün iyi ki de almışım . İçinde minik bir aynası var gerek duymadım kullanırken ama düşünülmesi iyi olmuş . Waxından memnun kalmayanı görünce çok şaşırdım açıkçası bence gayet başarılı. Ben açık kahve olanıyla kontür bile yapıyorum :)

  Koyu renk far bir iki ton daha açık olsaymış iyi olurmuş çok keskin.gramajı fazla fiyatı uygun. 10 üzerinden 8i hakediyor kesinlikle.

  20 mayıs 2015 12:04

  6. paketi içinde bulunan cımbız ve fırçasıyla rahat bir kullanım sunan başarılı kaş kiti. saçlarım açık renk olduğu için sadece açık rengini kaşlarımda kullanıp koyu rengini far olarak değerlendiriyorum.(ybkz: shw)

  11 haziran 2015 21:28 ed.12 haziran 2015 18:51

  7. aynasını benim gibi çok geç keşfeden var mı merak ettim. kenarından aynası çıkıyor. ha bir de wax'ının da sütlü kahve kaş farının da, açılı kaş fırçasının da hastasıyım. o koyu renk yerine bir tık açık renk koysalardı keşke. o koyu renk olduğu gibi duruyor.

  24 haziran 2015 22:58


  8. uygun fiyatlı başarılı bir kaş kiti.

  eksik yanlarından bahsetmek gerekirse öncelikle koyu rengi bir ton kadar açık olabilirdi. aslında bu kaş kitlerini 2 renk değil 3 renk yapmalılar. bir diğer eksik yönü ise ambalajı. kapak kırılmaya çok müsait görünüyor. özellikle çantamda taşımak istediğim ürünlerin daha sağlam ambalajlı olmasını tercih ederim. bu ürün cımbızıyla, aynasıyla, minikliğiyle tam çantaya atmalık ama gel gör ki bana sağlamlık konusunda kesinlikle güven vermiyor. şunu da belitmeden geçemiycem bundan önce flormarın kaş farını kullanmıştım. kalıcılık olarak kesinlikle wet n wild diyorum.

  29 haziran 2015 12:34

  9. Ambalajı acayip kaliteli! Ama maalesef ki farların rengi çok koyu(gizlinot: :( ) açık rengi bile koyu geliyor. Oysa ki saç ve kaş rengim o kadar açık değiller. Çok istemiştim almayı ama vazgeçtim bu sebepten.

  22 ağustos 2015 21:01 27 ağustos 2015 08:01

  10. kaş makyajı rutinimi bir çırpıda değiştirmiş harika ürün. kesinlikle ilk gratis ziyaretimde stoklayacağım. iki farıda wax ile karıştırıp uygulayınca tam istediğim kaş rengi ortaya çıkıyor. üstelik kalıcılığından da çok memnunum. bütün gün kaşlarım bozulmadı. üstelik ben tüy olmayan bölgeleri de boyamak zorunda kalıyorum istediğim şekil için. o bölgelerde kalemlerin bile kalıcılığı maksimum 3-4 saatken bu kaş farı kiti tüm gün yüzümde kalabildi.

  23 ağustos 2015 22:58