yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  1. Bir süre denedim fakat hiç bir etkisini göremedim

  12 nisan 19:27

  2. yüze sürmeyi bi yere kadar anlayabiliyorum hatta (gbkz: nip tuck) dizisinde de geçiyordu bu mevzu. ama içeceklere katmak nasıl bi kafadır bilemedim. bana o kadarı fazla geldi biraz. bi de veganım diyor ilginç.

  Edit: bı de diyor ki önceden kendimi çok yorgun hissediyormus sperm tüketmeye başlayınca çok enerjiklesmis. Protein eksikliğindendir o.

  13 nisan 11:42 15 nisan 22:38

  3. Bana 1 günde 10 yaş gençleşme vadetsin. Yine de sürmem o şeyi yüzüme. Bekleyince çamaşır suyu gibi kokuyor. (gizlinot: :()

  13 nisan 13:25


  4.  veganlık tartışmasına nasıl geldiğini anlamadığım uygulama. insanların rızaları dışında spermlerinin alındığı bir sömürü düzeni olduğunu bilmiyordum :dddd yakında breastfeedinge de vegan değil diye karşı çıkarsınız siz ajsjd.

  13 nisan 15:26

  5. Tek kelimeyle iğrenç dışkı da sürün yüzünüze yüz yani altı üstü ne olacak ki? Spermler yüzler içindir yeeey.

  Şimdi çıkıp ama içinde protein var aslında iyi bık bık demeyin ve gidin suratınızı sperme bulayın.

  Edit:Eksileyenlerin yüzü için sperm gönderebilirim.

  13 nisan 19:01 13 nisan 19:07

  6. Cima edilen beyefendinin yüzüne boşalmasından hoşlanan bir hanım için pek de mevzu olmayacaktır. Keza, ağzına boşalındığında tükürmek yerine yutmayı tercih eden hanım için de yutmak sorun olmayacaktır. Binaenaleyh pek çok kadın için sorun olmayacaktır.

  Kusacak hanımların bunları denememesi, eğer yine de kusacaklardıysa bunlardan zevk alan hanımların üstüne değil, kendi klozetlerine kusmaları önemle rica olunur. 

  Kaka ile spermi neredeyse bir tutacak olan hanım kızımızın henüz on dokuz yaşında olduğu da unutulmamalıdır. 

  13 nisan 19:41 13 nisan 19:42

  7. cilt yenileme özelliği var zaten hatta bazı yaşlanma önleyici kremlerde de kullanılıyor. tercih etmem ama edene de karışmam zira daha ekstrem uygulamalar da gördüm

  13 nisan 21:56


  8. (Dr.who'nun bir bölümünde vardı sanırım milyarlık bir yüz kreminin içerisinde saf sperm olduğu ortaya çıkmıştı şimdi işin yoksa bölümü ara dur.. neyse..)

  uygulama olarak herhangi yanlış bir şey göremiyorum burada, sperm çok sayıda vitamin, mineral, bolca protein, b12, keratin vs.. içerir. Üstelik tamamen doğal yollarla elde edildiği için herhangi bir kimyasal koruyucu da bulunmaz, haliyle isterseniz yiyebilir, isterseniz de yüze sürebilirsiniz. Tabii ki her gün olması manasız, sadece doğal diye ciltten tamamen emilim sağlayıp maksimum bir fayda göreceğiniz de muamma Ancak maliyetsiz olduğu için denemekten bir zarar da gelmez. ( Seboreik dermatit, rosa vs gibi cilt sorunlarınız varsa gelebilir de, özellikle protein fazlası hassas ciltlerde yanma ve kaşıntıya sebep olabilir, göze gelirse de feci yakar)

  Sanırım burada insanlara iğrenç gelen spermin elde edilme yolu. Aktif seks hayatı olan yetişkin bir kadının bundan neden bu kadar tiksindiğini anlamam pek mümkün değil Ancak eğer sperm "kaynağı" kişi düzenli boşalmıyorsa, dengesiz ve kötü besleniyorsa ( spermin tadı, kokusu ve içeriği tamamen erkeğin beslenmesine bağlıdır. Mesela 1 hafta boyunca sadece muzla beslediğiniz er kişiden muzlu süt elde edebilirsiniz(gizlinot: :d).. Yine aynı sebeple Türk erkekleri yoğun olarak etçil beslendikleri için spermleri genelde ekşi ve kötü kokar.) Ürettiği spermin yapısı katı ve kötü olur, haliyle değil yüze sürmek görmek bile istemez insan.. Kaliteli bir sperm için düzenli cinsel hayat ve sağlıklı beslenme çok önemli. Yani her sperm yüze sürmeye değecek kalitede de değil.

  Bir de bunu bekletemezsiniz, her seferinde taze uygulama yapmak gerekiyor, e petri kabını adamın suratına dayayıp git bunu tuvalette doldur gel diyemeyeceğimize göre sağlam bir libido ister o açıdan zahmetli bence. Denk gelirsem kaçırmam Ama sürdürülebilirliği yok (girdi +18 olmasın diye aşırı uğraşmak..)

  Bu arada isteyen herkese sperm gönderebilecek arkadaşı kutlarım fabrikasında çalışıyor zaar, normalde sağlıklı ve düzenli cinsel hayatı olan bir erkek çok az bir miktar sperm sağlayabilir o da Ancak kimi ilgilendiriyorsa ona kadar(gizlinot: :/)..

  13 nisan 23:15 13 nisan 23:19

  9. Cinsel tabularını yıkmış, olgun bireylerin yapabileceğini düşündüğüm uygulamadır. Bilimsel araştırmaların ne söylediğini bilmiyorum bu konuda yorum yapamayacağım ama yüzünüze bok sürün daha iyi yaa diyenlere fena güldüm. Çıktıkları yerler birbirlerine yakın diye aynı şey olacak değil öpüldünüz. 

  13 nisan 23:47

  10. Yüzüme sperm sürmem çünkü neden de, gusül?

  Herhalde gusül de almıyorlar aaaoou diye şaşırmak nedir anlamadım valla. Bu da dini baskının bir türüdür haberiniz olsun. Tuhafmış, insanlar neler yapıyorlar hayret valla denilse anlarım da dinimize aykırı gusül de almıyor bunlar herhalde dinimiz din aykırı gusülsüz din dinimiz amin denildiğinde gerçekten tatsız oluyor. 

  Ha şimdi ne dinmiş yeaa ne de zorunuza gidermiş höff tamam aman sürün spermleri yüzünüze dinsiz dejenereler falan diyenler çıkabilir, onları hoş görmek zorundayız. İslam hoşgörü dini sjdjckdkfl

  Edit: tam da kelimesi kelimesine beklediğim edit gelmiş de geçmiş bile hohohoo merhabalar sjdlcjsfkskl çok tahmin edilebilirsiniz, hem de her biriniz xxx

  14 nisan 00:30 9 mayıs 15:17