yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

  1. Bir süre denedim fakat hiç bir etkisini göremedim

  12 nisan 2019 19:27

  2. yüze sürmeyi bi yere kadar anlayabiliyorum hatta (gbkz: nip tuck) dizisinde de geçiyordu bu mevzu. ama içeceklere katmak nasıl bi kafadır bilemedim. bana o kadarı fazla geldi biraz. bi de veganım diyor ilginç.

  Edit: bı de diyor ki önceden kendimi çok yorgun hissediyormus sperm tüketmeye başlayınca çok enerjiklesmis. Protein eksikliğindendir o.

  13 nisan 2019 11:42 15 nisan 2019 22:38

  3. Bana 1 günde 10 yaş gençleşme vadetsin. Yine de sürmem o şeyi yüzüme. Bekleyince çamaşır suyu gibi kokuyor. (gizlinot: :()

  13 nisan 2019 13:25


  4. cilt yenileme özelliği var zaten hatta bazı yaşlanma önleyici kremlerde de kullanılıyor. tercih etmem ama edene de karışmam zira daha ekstrem uygulamalar da gördüm

  13 nisan 2019 21:56

  5. (Dr.who'nun bir bölümünde vardı sanırım milyarlık bir yüz kreminin içerisinde saf sperm olduğu ortaya çıkmıştı şimdi işin yoksa bölümü ara dur.. neyse..)

  uygulama olarak herhangi yanlış bir şey göremiyorum burada, sperm çok sayıda vitamin, mineral, bolca protein, b12, keratin vs.. içerir. Üstelik tamamen doğal yollarla elde edildiği için herhangi bir kimyasal koruyucu da bulunmaz, haliyle isterseniz yiyebilir, isterseniz de yüze sürebilirsiniz. Tabii ki her gün olması manasız, sadece doğal diye ciltten tamamen emilim sağlayıp maksimum bir fayda göreceğiniz de muamma Ancak maliyetsiz olduğu için denemekten bir zarar da gelmez. ( Seboreik dermatit, rosa vs gibi cilt sorunlarınız varsa gelebilir de, özellikle protein fazlası hassas ciltlerde yanma ve kaşıntıya sebep olabilir, göze gelirse de feci yakar)

  Sanırım burada insanlara iğrenç gelen spermin elde edilme yolu. Aktif seks hayatı olan yetişkin bir kadının bundan neden bu kadar tiksindiğini anlamam pek mümkün değil Ancak eğer sperm "kaynağı" kişi düzenli boşalmıyorsa, dengesiz ve kötü besleniyorsa ( spermin tadı, kokusu ve içeriği tamamen erkeğin beslenmesine bağlıdır. Mesela 1 hafta boyunca sadece muzla beslediğiniz er kişiden muzlu süt elde edebilirsiniz(gizlinot: :d).. Yine aynı sebeple Türk erkekleri yoğun olarak etçil beslendikleri için spermleri genelde ekşi ve kötü kokar.) Ürettiği spermin yapısı katı ve kötü olur, haliyle değil yüze sürmek görmek bile istemez insan.. Kaliteli bir sperm için düzenli cinsel hayat ve sağlıklı beslenme çok önemli. Yani her sperm yüze sürmeye değecek kalitede de değil.

  Bir de bunu bekletemezsiniz, her seferinde taze uygulama yapmak gerekiyor, e petri kabını adamın suratına dayayıp git bunu tuvalette doldur gel diyemeyeceğimize göre sağlam bir libido ister o açıdan zahmetli bence. Denk gelirsem kaçırmam Ama sürdürülebilirliği yok (girdi +18 olmasın diye aşırı uğraşmak..)

  Bu arada isteyen herkese sperm gönderebilecek arkadaşı kutlarım fabrikasında çalışıyor zaar, normalde sağlıklı ve düzenli cinsel hayatı olan bir erkek çok az bir miktar sperm sağlayabilir o da Ancak kimi ilgilendiriyorsa ona kadar(gizlinot: :/)..

  13 nisan 2019 23:15 13 nisan 2019 23:19

  6. Cinsel tabularını yıkmış, olgun bireylerin yapabileceğini düşündüğüm uygulamadır. Bilimsel araştırmaların ne söylediğini bilmiyorum bu konuda yorum yapamayacağım ama yüzünüze bok sürün daha iyi yaa diyenlere fena güldüm. Çıktıkları yerler birbirlerine yakın diye aynı şey olacak değil öpüldünüz. 

  13 nisan 2019 23:47

  7. Kimya ve kozmetolojinin bu kadar geliştiği bir dönemde gereksiz olduğunu düşündüğüm cilt bakım! yöntemi. Velev ki işe yarıyor gerçekten de ve 150 sene öncesinde yaşıyoruz, sürer miydim; kamooon süslü sözlükte yazıyoruz kızlar. Bence kadınların yarısından fazlası sürerdi. Kalanın yarısı da gizli gizli sürerdi. 

  İdrar ve dışkı ile karşılaştırılmasını da biyolojik bilgilerin eksikliğine veriyorum. Tam aksi onlar vücuttaki gereksiz ve artık zararlı hale gelmiş posanın ve toksinlerin atık hali iken, spermi içinde bulunduran sıvı vücudun uğraşıp özel olarak ürettiği steril bir sıvı. Tamam 2019’da hadi yüzümüze bunu sürelim demiyorum ama yapı olarak hiç benzemediği, tamamen farklı şeylerle kıyaslayıp onun üzerinden karşıtlık kurmak pek mantığa uymuyor. O kadar krem serum varken bunu sürmem dersin eyvallah derim ama kaka ile de bir değil yani.

  14 nisan 2019 03:28 14 nisan 2019 03:32


  8. Bunun için eril kişisi, o eril kişisiyle zaman geçirip, efor sarf edip spermlerine ulaşmak gerektiğinden zahmetli bir yöntem. Tabi bir de o eril kişisinin sperm kalitesi faktörü de ortaya giriyor. sonuçta yüze drugstore sperm yerine highend sperm tercih edilmeli ki o kadar zahmete değsin. 

  14 nisan 2019 14:11

  9. Sürülen şeyin aslında meni (semen, er suyu) olduğu durum. Spermi ayrıştırıp sürüyorsanız, orasını bilemeyeceğim.

  14 nisan 2019 16:33

  10. gözle temas halinde bol suyla yıkayınız.

  14 nisan 2019 20:36