yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (0)

  1. ben. ah ahh neler geçti de aklımdan yazamadım hiçbirini. süslü sözlüğün yengeç kadınları, sizi seviyorum.. vallahi de billahi de çok özel insanlarız hepimiz. kendinize dikkat edin, bu dünyanın bize ihtiyacı var.

  4 ağustos 2014 16:16

  2. Net olmak yerine dolaylı yolları seçmesi ile benim error vermeme sebep olan kadın. Yükselen veya başka bir kişisel gezegeninde hava grubu varsa bu durumu daha az hissedilir oluyor. Sabırlı ve Anaç yönünü severim.

  juno astrology'den de gelsin o zaman (link: http://junoastrology.com/2012/06/29/gunes-yengec-burcunda-20-haziran-22-temmuz-arasi-alice-tavanarasinda/ buyrun)

  Edit; iki cümle ile olmadı baştan yazdım^^

  4 ağustos 2014 22:12 4 ağustos 2014 22:37

  3. bir yengeç olarak diyebilirim ki yengeç burcu asla kendine yapılan bir şeyi unutmaz. iyiliği de kötülüğü de. kindar değildir ama asla. bir de çabuk ruh halimiz değişiyor bu durum beni bile delirtiyor. bi bakıyorum sinirden kudururken beş dakika sonra gülebiliyorum. ayrıca çok pis rol yapma yeteneği de vardır bu burcun. biraz dengesizdir ama sempatiktir. tüm yengeçleri sevelim lütfen :D ayrıca gördüğüm tüm yengeç burcu kadınları ciddi ciddi mide ve bağırsak problemi yaşıyor.

  4 ağustos 2014 22:23


  4. (yazar: poison ) Bence tamamen ince düşünmemizden, hassaslığımızdan kaynaklı bu. Yani aslında söylemeden anlaşılmayı beklemiyoruz. Duyguları olan her insanın anlayabileceği, farkına varabileceği şeyleri söylemeye gerek yoktur ki zaten. leb-le-bi denmez her zaman, anlamaya çalışsınlar zahmet olmazsa :) Biz nasıl hemen anlıyoruz caaanım? :)

  5 ağustos 2014 01:58

  5. (yazar: Poison)'un dediğinden :D bkz. (no: 0)

  ayrıca (yazar: ohmondiyo) da her kelimesinde haklı (no:18181) bağırsak ve mide kısmı da ayrı bi sinir bozucu valla hiçbir şeyden bu kadar çekmedim ya.

  Aferin kızlar iyi özetlemişsiniz bana bişi kalmamış bi de insan içindeyken ağlayamama durumu yalnızken birlik beraberlik temalı reklamlara bile ağlamaya dönüşebiliyo ilginçtir

  19 ağustos 2014 22:53 19 ağustos 2014 22:54

  6. elimde olsa degistirecegim burcum. cunku tamam cok vicdanli, sevgi ve sefkat dolu, hemen guvenir filan falan ama dunya bunlarin iyi birer ozellik olabilmesine izin vermeyecek kadar kotu bir dunya.

  yengec hatunu da hazmedemez olanlari. sonra o hazimsizlik mide ve bagirsak hastaligi olarak vucut bulur kendisinde.

  isterdim soyle afilli aslan yeleli bir aslan burcu olayim be. yukselenim aslan diyorlar ama. yetmez.

  22 ağustos 2014 21:11

  7. giyim, kuşam, makyaj sus için aç bile kalabilirler. para biriktirme konusunda başarılıdırlar. pek paylaşımcı değildirler (gizlinot: azıcık cimrilik vardır benim gördüklerimde) anlaşılmaz kompleskli ve açıkça konuşmak yerine içine atıp karşı tarafa küsenlere çok rastlanır bu burçta.

  12 kasım 2014 01:20 12 kasım 2014 01:39


  8. Aklıma ''Hissetmek'' eylemini getiren burçtur. Fazla empati kurdukları için çoğu zaman çuvallarlar ama bu yetenekleri kendilerini çok iyi bir dost yapar. Inanılmaz uyumlu oldukları için dağınıktırlar ve fazlaca uyum sağlayabildikleri için onları asla birşeyi eleştirirken bulamassınız (çocukları hariç, inanılmaz dayatmacı anneler olurlar). Tepkileri bile sohbet esnasında ortamı şenlendirir.

  Doğallığı sevselerde süsten püsten uzak olamazlar, yine kafa karışıklığı sebebiyle sanırım ben çok iyi giyinen bir yengeç tanımıyorum :)) bir yerde bir açıkları olur. Okul ve çoçukluk yıllarında parlayan yıldız olmak için daima iyi bir öğrenci, uslu ve disiplinli çoçuklardır.

  Hee bide aşkta hep ilginç ve gizemli tipler onların dikkatini çeker. Çünkü empati kurup anlayamadıkları yada çözmeye değer şeylerin peşinden giderler. Bu yüzdendir ki nerde kova nerde koç ve ikizler hoydaaa ordalardır.

  12 kasım 2014 01:39

  9. terazi burcu kadını olarak, anlaşamadığım burç. bir kaç arkadaşım yengeç burcuydu, zamanla hayatımdan çıkardım. ya bende bi sorun vardı ya da onlarda. aramızda hep anlaşamamazlık olurdu.

  neşeli, güvenilir, sempatik insanlardır.

  duygusaldırlar.

  yuvarlak yüz hatları vardır. (gizlinot: böyle hatlarda ki kişiler hep yengeç burcu çıkardı, tesadüf olamaz herhalde.)

  12 kasım 2014 02:08

  10. Yerim onları ben. :) Bayılıyorum yengeç kadınına, en yakın dostumdur kendisi, 25 seneyi geçti dostluğumuz. Zamanında hep ona bakıp "senin gibi kızım olsun, yengeç burcu olsun" derdim, oldu da nitekim. Yengeç kızıma, yengeç can dostuma, tanıdığım bütün yengeçlere bayılıyorum bence 12 burcun en tatlı insanı bu burçtan çıkıyor.

  9 ocak 2015 07:13 9 ocak 2015 07:14