0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Günlük makyajımda yaz kış kullanmakta olduğum ürün. Fondoteni hayatımdan çıkarmaya karar verdim. Artık'hafif' bb kremler ve 'hafif' renkli nemlendiricilerle yoluma devam edeceğim. Cildime her gün o kalıp gibi fondotenleri sürüp işkence etmek istemiyorum. Neyse konumuz bu değil.

Yves Rocher bb kremin Öncelikle tek renk seçeneği var. Medium.

Fakat koyu değil ve cilde uyum sağlaması gayet yerinde.

Mat değil, satin bitişli denilebilir.

Ben hafif bir pudra geçince daha iyi sonuç elde ediyorum.

İçeriği sanıyorum ki piyasadaki diğer uygun fiyatlı bb kremlere oranlara daha temiz.

Günlük kullanayım, cilt tonumu eşitleyip aydınlatsın ve hafif, uygun fiyatlı bir ürün olsun diyorsanız tavsiye ederim.

4 kasım 2014 00:19

2. güneş koruyucu içermeyen; cilde doğal ve parlak görünüm veren kaliteli bir üründür.

10 kasım 2014 19:12

3. Mis gibi kokan, fakat doğru miktarda uygulanması gereken, aksi takdirde beyaz tenliler için koyu kalabilecek bir ürün.

28 kasım 2014 01:54


4. yüzümde idealimdeki bb krem etkisini yaratan, severek kullandığım ürün. kullandığım diğer bb krem yahut fondotenler gibi yüzümde aşırı parlama yapmadı, yapay bir görüntüye sebep olmadı. bb krem yüzümü canlı ve sağlıklı bir göstersin, çok pahalı olmasın diyorsanız aradığınız bu ürün olabilir.

9 şubat 2015 02:31

5. ben bu ürünü sevemedim. birincisi, yağlı geldi bana, ki zaten yüzümde sivilceye neden oldu. ikincisi, yüzüme tam oturmadı gibi hissediyorum. yani normalde buğday tenliyim medium un olması gerekirdi, koyu geldi, e light ı da çok açık geldi. yüzüm bu bb kremle barışık değil. halbuki yves rocher i beğenirim ama bb kremi bizımla diıl.

9 şubat 2015 22:07

6. ben maalesef pek memnun kalmadım. karma bir cilde sahip olduğumdan olabilir. aşırı yapış yapış kalıyor suratımda daha sonraki saatlerde de parlamaya dönüşüyor. sürerken yüzümde harita gibi kalıyor tam homojen dağılmıyor. herkes çok memnun bi ben değilim sanırım :(

9 şubat 2015 23:26

7. Satış danışmanının gazabına uğrayarak medium rengini aldığım bb krem. Rengi bana çok çok koyu olmasına rağmen basiretim bağlandı sanırım ve almıştım hiç memnun kalmadım yves rocherın çoğu ürününde olduğu gibi bende çok çok fazla sivilce yaptı hemde öyle fistül cinsi küçük sivilce değil baya bir kaç günde zor iyileşenlerden.

28 ekim 2015 09:01


8. Kapatıcılığı bana yeterli gelen ve medium rengi cildime güzel oturan ürün. Ben zaten bb kremleri makyaj altına kullanabiliyorum (gizlinot: ah sorunlu cilt ) ama bu şimdiye kadar kullandıklarımda ilk 5e girebilir. Dokusu ve bitişi de bence yağlı ciltlerde kusma yapmıyor. Kısacası beğendim , eğer Problemsiz bir tenim olsa alabilirdim

3 ocak 2016 14:04

9. İki gün önce aldım, dün ve bugün kullandım sonuc tam bir felaket.. ten rengini eşitlemek şöyle dursun sürdükten 10 dakika sonra yüzüm yağdan parlıyor, aynı markanın sebo vegetal serisi ile dengeli görünüme kavuşan karma cildimde aniden sivilcelenme oldu. Bir taraftan düzeltip diğer taraftan bozarak bir kısır döngü yaratıyorlar sanki. ürünü geri götürmeyi düsünüyorum ama bilmiyorum alırlar mı...

4 şubat 2016 00:01

10. Kuru ciltlerin kullanabileceği, yağlı ciltlerin kaçınması gerektiğini düşündüğüm bb krem. Karma cildimde korkunç derecede yağlandı. Yağlı olması bi yana kesinlikle kalıcı değil ve sürekli bulaşıyor.

4 şubat 2016 08:40 ed.8 şubat 2016 23:40