yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (6)
  • medya (0)

  1. Pek çok markanın primerını kullandım ama şimdiye kadar en beğendiğim ürün bu oldu.Tek bir pompası tüm yüzünüze yeterli ki gramajı itibariyle de çok uzun sure kullanabilirsiniz.İçindeki ışıltılarıyla göze de hitap ediyor ve cilde aydınlık görünüm veriyor ki bu benim bir üründe aradığım en önemli özelliktir.Gözenek mağdurlarına tavsiyemdir.

  16 ağustos 2015 15:55

  2. mükemmel bir baz. sürdüğünüz anda cilt ipek gibi oluyor, gözeneklerde etkili, doğal ışıltı veriyor ve makyajın kalıcılığını da bir parça artırıyor. kendisiyle aşk yaşıyorum bir süredir.

  3 mart 2016 05:19

  3. Öncelikle makyaj bazı konusunda tecrübeli değilim. Ben makyaj altına kullanmaktan ziyade makyaj yapmayacağım günler yalnızca bunu kullanıp çıkıyorum. En belirgin etkisi tene flu bir görüntü vermesi. bunu görebiliyorum. cildimi pürüzsüz ve duru gösteriyor. cildim yağlı, bunu da bir miktar kontrol altına alıyor.makyaj altına kullandığımda ise makyajın gelen görünüşü ve ten ürünlerinin kalıcılığına etkisi anlamında çok bir fark görmedim.bunda benim fondöten ve allığımın uzun süre kalıcı olmasının da etkisi olabilir. cam şişesi çok şık ve gösterişli. ürün 30 ml ama her kullandığımda azalma bariz gözüküyor öyle yıllarca kullan kullan bitmez bir ürün olmayacak bence. yani makyajsızken kusurlarımı geri plana atan bir ürün olması sebebiyle severek kullanıyorum.bittikçe alırdım ama stok sorunu olduğunu görüyorum

  7 mart 2016 12:38


  4. denediğim pek çok makyaj bazından sonra kadifemsi-silikonumsu dokusundan dolayı çok çok sevdiğim tatlı bir ürün.Yüzünüze yapışıp kalmıyor, iz bırakmıyor, nemlendiriciler gibi kolay dağılıyor.

  cilt tonunu dengeliyor ve berrak bir ifade bırakıyor, fondoten uygulamadan da cildinize sürdüğünüzde canlılık kazanıyor cildiniz.

  İnce çizgi ve gözeneklere etki ettiği de doğrudur lakin bu özelliğini fondoten ve ya pudra kullanmadan çok daha net gösteriyor.

  kısacası yoğun bir makyajda muhteşem bir yol arkadaşı, hafif günlük bir makyajda ise muhteşem bir kurtarıcıdır kendisi.

  13 haziran 2016 18:56

  5. Bende hiçbir etkisi olmayan baz. İlk sürdüğümde kadife gibi bir his hissediyorum ancak, gözenek görünümü veya ince çizgilere herhangi bir etkisini farkedemedim. Ürün aydınlık bir görünüm vadetmiyor sanırım, baz olarak makyajın kalıcığını arttırdığını da gözlemlemedim.

  1 şubat 2017 17:02

  6. Bu bazın cilde makyaj altında uygulandığında cildi kadife gibi yapması ayrı fakat ben gözenek küçültme etkisini bu şekilde gösterdiğini düşünmüyorum. Makyaj yaptıktan sonra parmaklarla ya da makyaj süngerinizle gözenekli bölgeye tampon hareketlerle uygulandığında pürüzsüz bir görüntü oluyor. Benefit professional daha iyi sonuç veriyor tabii.

  5 nisan 2018 06:32

  1

  7. fiyatından dolayı çok uzun süre alıp almamak arasında gidip gelerek sonunda bir çılgınlık yaparak aldığım hakkında ne düşünmem gerektiğini çok kestiremediğim baz.

  sürdüğünüz anda cilde kadifemsi bir doku vermede ve gözenekleri silmede çok başarılı. aşırı kuru cildime ışıltı verdiğini söyleyemeyeceğim. makyajın dayanıklılığını da çok arttırdığını düşünmüyorum. gözeneklerinizi kapatmaksa beklentiniz çok memnun kalırsınız.

  27 mayıs 2018 23:41


  3

  8. cildi flu gösterirken sürdüğünüz fondoteni daha canlı gösterdiğini iddia eden baz. içinde minik minik pırıltılar var, ama cildinize sürdüğünüzde belli olmuyor. içeriklerinde ki ikinci madde silikon. zaten ürüne dokunur dokunmaz hissediyorsunuz. çok yumuşak ve kaygan. azıcık almanız yetiyor. çok kolay dağılıyor, iz bırakmıyor ve bıraktığı hisssiyat çok güzel.

  bütün bunlara rağmen ben beğenmedim. çok yağlı bir cildim var ve cildime oturmadı bir türlü. ıslak ıslak kaldı cildim. çok uzun sürdü cildimin o yağlı görüntüden kurtulması. flu bir görüntü de vermedi açıkçası. bu bazı sürmeden önce nasılsa yine öyle kaldı. delux boyu vardı elimde, 10-15 ml cam bir şişe, çok sevimli. aklımı başımdan almasını bekledim ama maalesef aklım yerinde kaldı.

  ben bazları fondotensiz kullanmayı seviyorum. beklentim gözenek görüntüsünü azaltsin, flu göstersin. üzerine renkli güneş kremimi kullanıyorum. fondotensiz hiç hoşuma gitmedi, ama bir de fondotenli deneyeceğim ilerleyen zamanlarda. belki o zaman kalbimi kazanır.

  tam boyunu almayı düşünmüyorum.

  15 haziran 2018 17:11

  9. Aslında bazlara inanan biri değilim. Bazlardan çok önce de fondöten kullanıyorduk ve fondöten bazların yapması gerektiği şeyleri zaten yapmalı.

  Ancak bu çok başka birşey. Tamamen gözenekleri yok etti diyemeyceğim. Karma yağlı ciltliyim, özel bir yağ kontrolü yok ancak yüzü ekstra da yağlandırmıyor. Ayrıca fondötenden sonra bile görülen, az olsa da yüze yapışan, simler çok itici. 

  Gel gör ki hiç yüzüme yakışmayan / oturmayan fondötenleri bile güzel gösteren ve fondötenin kalıcılığını açık ara arttıran bir ürün. Zaten artık orta segment ürünler high ende yaklaştığı için fiyatına değer diye düşünüyorum. 

  28 temmuz 2018 23:31