yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (7)
  • medya (0)
  3

  10. Ürünün yapısı jel gibi, sürdükten sonra kadifemsi bir his bırakıyor ciltte. İlk sürdüğümde o his gerçekten hoşuma gitti, önceki girdilerde de belirtildiği üzere sonrasında bende de akne çıktı. Diğer kullandığım ürünler aynı, sadece bu ürünü yeni kullanmaya başladım. Güneş kremi sürdüm, üzerine makyajımı yaptım. Açıkçası ışıltı verir diye düşünmüştüm ama o açıdan pek etkisi olmadı. Bobbi brown vitamin enriched daha iyi geldi benim cildime, sanırım tekrar almam. Ürünün az miktarı yeterli, uzun süre gidebilecek bir ürün.

  17 kasım 2023 22:29 17 kasım 2023 22:30

  9. Henüz yeni aldım kendisini ve ilk olarak kokusuna aşık oldum. Karma bir cildim var ve benim tenimle bütünleşti gibi sürdüğümde ve ilk etapta yağlı bir his bıraksa da birkaç dakika içinde kayboldu o his, yerine kadifemsi bir doku bıraktı. Üstüne sürdüğüm fondöten de cildimle daha iyi bütünleşti. Sivilce yaparsa bozuşuruz ama şimdilik çok iyi anlaşacağız gibi görünüyor. Çok az miktarda alıp yüze yaymak yeterli olduğundan şişesi küçük görünse de epey uzun süre kullanılabilir gibi duruyor. Yalnız güneş kremi üstünde nasıl olur bilmiyorum ben evde ürünü denemek için makyaj yaptım bugün ama dışarı çıkacağım zaman mutlaka makyaj altına güneş kremi sürüyorum. Su bazlı güneş kremi kullandığım için uyumlu olur gibi geliyor bana, bakalım. :)

  17 kasım 2023 00:18

  8. ürünü oldukça indirimli bir fiyata düştüğü için alıp denemek istemiştim. ancak fondöteni daha çok gündüz sürdüğüm için onun da altına güneş kremi sürdüğüm için açıkçası böyle bir primer kullanacak yerim pek kalmıyor. gece de strobe cream benzeri aydınlatıcı etkili bir şey tercih ederim.

  muhtemelen muhteviyatındaki silikondan ya da yağlardan dolayı bende sivilce benzeri fısırtılar çıkartıyor. geçen gün dior backstage'in altına kullandığımda güzel bir bitiş sağladı ama ertesi gün yanağımda pıt diye sinek ısırığı gibi bir sivilce çıkarttı. ağrılı vs olmadığı için çabuk söndü.

  yüze uygulanmış fondötenin dokusuna biraz ışıltı vermek için fondöten üzerine, elmacık kemiklerine de uygulama yapanı gördüm. henüz denemedim. 

  sarı simli olanı - warm tonlular, gri simli olanı da - cool ve neutral tonlular içinmiş.  bende sarısı bulunmakta. 

  20 nisan 2023 13:54


  3

  7. cildi flu gösterirken sürdüğünüz fondoteni daha canlı gösterdiğini iddia eden baz. içinde minik minik pırıltılar var, ama cildinize sürdüğünüzde belli olmuyor. içeriklerinde ki ikinci madde silikon. zaten ürüne dokunur dokunmaz hissediyorsunuz. çok yumuşak ve kaygan. azıcık almanız yetiyor. çok kolay dağılıyor, iz bırakmıyor ve bıraktığı hisssiyat çok güzel.

  bütün bunlara rağmen ben beğenmedim. çok yağlı bir cildim var ve cildime oturmadı bir türlü. ıslak ıslak kaldı cildim. çok uzun sürdü cildimin o yağlı görüntüden kurtulması. flu bir görüntü de vermedi açıkçası. bu bazı sürmeden önce nasılsa yine öyle kaldı. delux boyu vardı elimde, 10-15 ml cam bir şişe, çok sevimli. aklımı başımdan almasını bekledim ama maalesef aklım yerinde kaldı.

  ben bazları fondotensiz kullanmayı seviyorum. beklentim gözenek görüntüsünü azaltsin, flu göstersin. üzerine renkli güneş kremimi kullanıyorum. fondotensiz hiç hoşuma gitmedi, ama bir de fondotenli deneyeceğim ilerleyen zamanlarda. belki o zaman kalbimi kazanır.

  tam boyunu almayı düşünmüyorum.

  15 haziran 2018 17:11

  1

  6. fiyatından dolayı çok uzun süre alıp almamak arasında gidip gelerek sonunda bir çılgınlık yaparak aldığım hakkında ne düşünmem gerektiğini çok kestiremediğim baz.

  sürdüğünüz anda cilde kadifemsi bir doku vermede ve gözenekleri silmede çok başarılı. aşırı kuru cildime ışıltı verdiğini söyleyemeyeceğim. makyajın dayanıklılığını da çok arttırdığını düşünmüyorum. gözeneklerinizi kapatmaksa beklentiniz çok memnun kalırsınız.

  27 mayıs 2018 23:41

  5. Bu bazın cilde makyaj altında uygulandığında cildi kadife gibi yapması ayrı fakat ben gözenek küçültme etkisini bu şekilde gösterdiğini düşünmüyorum. Makyaj yaptıktan sonra parmaklarla ya da makyaj süngerinizle gözenekli bölgeye tampon hareketlerle uygulandığında pürüzsüz bir görüntü oluyor. Benefit professional daha iyi sonuç veriyor tabii.

  5 nisan 2018 06:32

  4. Bende hiçbir etkisi olmayan baz. İlk sürdüğümde kadife gibi bir his hissediyorum ancak, gözenek görünümü veya ince çizgilere herhangi bir etkisini farkedemedim. Ürün aydınlık bir görünüm vadetmiyor sanırım, baz olarak makyajın kalıcığını arttırdığını da gözlemlemedim.

  1 şubat 2017 17:02


  3. denediğim pek çok makyaj bazından sonra kadifemsi-silikonumsu dokusundan dolayı çok çok sevdiğim tatlı bir ürün.Yüzünüze yapışıp kalmıyor, iz bırakmıyor, nemlendiriciler gibi kolay dağılıyor.

  cilt tonunu dengeliyor ve berrak bir ifade bırakıyor, fondoten uygulamadan da cildinize sürdüğünüzde canlılık kazanıyor cildiniz.

  İnce çizgi ve gözeneklere etki ettiği de doğrudur lakin bu özelliğini fondoten ve ya pudra kullanmadan çok daha net gösteriyor.

  kısacası yoğun bir makyajda muhteşem bir yol arkadaşı, hafif günlük bir makyajda ise muhteşem bir kurtarıcıdır kendisi.

  13 haziran 2016 18:56

  2. mükemmel bir baz. sürdüğünüz anda cilt ipek gibi oluyor, gözeneklerde etkili, doğal ışıltı veriyor ve makyajın kalıcılığını da bir parça artırıyor. kendisiyle aşk yaşıyorum bir süredir.

  3 mart 2016 05:19

  1. Pek çok markanın primerını kullandım ama şimdiye kadar en beğendiğim ürün bu oldu.Tek bir pompası tüm yüzünüze yeterli ki gramajı itibariyle de çok uzun sure kullanabilirsiniz.İçindeki ışıltılarıyla göze de hitap ediyor ve cilde aydınlık görünüm veriyor ki bu benim bir üründe aradığım en önemli özelliktir.Gözenek mağdurlarına tavsiyemdir.

  16 ağustos 2015 15:55