girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (687)
  • medya (26)

687. benim için ulaşılabilir olmaktan çıkmış giyim firması. tarzıma en uygun şeyleri zara'da bulurdum. etrafımdakiler üstümde bir şey beğenseler "zara mı?" diye sorardı direkt. fakat son zamlarla bir gömleğe 279 lira veremeyeceğim. normalde de çok ucuz değildi. özellikle son bir-iki senedir gereksiz pahalılaşmıştı. daha da beter oldu. kendimi enayi gibi hissediyorum o fiyatları görünce.

15 ekim 08:55 15 ekim 09:51

686. 10 gün önce 200 liraya aldığım çanta 250 tl olmuş. App'ini telefonumdan siliyorum, bye zara.

10 ekim 16:07

685. türkiye'de daha ne kadar pahalanabilir hayret içerisinde takip ediyorum

10 ekim 00:25


684. Zara ucuz lükstür bence. Fiyatları orta gelirliler için fahiştir ama yine de ulaşılmaz değildir. Ancak naylon ağırlıklı bir gömleği alırken buna 180 tl vermeye değer mi diye de sordurtur insana. Tasarımlarına, mağazalarına bayılıyorum. Birçoğumuz bir burberrye, chanele ulaşamayız ama zara onların tasarımlarını ulaşılır hale getirir. Kalite konusunda ne yazık ki başarısız. Çok saçma gelebilir ama zaradan aldığım bir bluz, lcwden aldığımdan daha kötü bir kumaş kalitesi ve dikişlere sahip. Bir pantolonunun ikinci giyişime dikişleri patladı ortadan. Çanta derisi ona keza. Parfüm çeşitliliği ve kokular başarılı ama kalıcılık sıfıra yakın. Ha diyeceksiniz ki niye ısrarla alıyorsun zaradan? İşte overrated olmasına kanmanın yanısıra, koleksiyonlarını o kadar beğeniyorum ki param olduğunda düşünmeden alıyorum. Olmadığında da işte böyle çamur atıyorum:p

9 ekim 21:24

683. Bir avm ye gidiyorum insanların elinde zara poşetleri 2-3 tane diyorum bir gireyim belki uygun bir şeyler vardır bir giriyorum her şey çok pahalı. Bir ben mi alamıyorum bu fiyatlardan dolayı bir şey kızlar 

9 ekim 20:48

682. bazı ürünlerini türkiye'de bazı ürünlerini ise yurtdışında üretip getirttiği için butiklerde, farklı e-ticaret sitelerinde sıklıkla rastlarsınız.

başka yerlerde rastladığınız ürünlerin aslında %90'ı çakma değil aynı üründür. bunun nedeni zara bir toptancıyla anlaşır ve bir ürün yaptırır. bunlardan bazıları stoğa fazla gelir, bazılarında basit defolar ( etiketin ters basılması, fermuarın renginin yanlış olması gibi ) olduğu için iade dönen ürünlerdir. elde kalmaması için zara etiketi sökülerek ya başka etiket basılır piyasaya sürülür ya da etiketsiz olarak satışı yapılır.

ben genelde etikette türkiye'de üretim yapılmıştır etiketi olan ürünleri almadan önce baya bi araştırma yapıyorum. tavsiye ederim özellikle son zamlardan sonra bazı ürünleri hiç olmayacak fiyatlara çıkmış.

9 ekim 12:44

681. En sevdiğim mağaza olurdu kendileri, hatta şöyle ki etrafımdaki insanlar sürekli zaradan alısveriş yaptığım için zara görünce aklıma sen geliyorsun direkt derlerdi oradan hesap edin,

kendime iyi kötü para ayırır 500 TL bütceyle üst baş ne bulabilsem alırdım yaklasık 3-4 parça rahat alırdım.

Şimdi aynı parayla zaraya girdiğimde en basit basiclerden bile 2 tane alabiliyorum.

Allahın alttan cıtcıtlı bodysine bile biçtikleri fiyat 200 TL olmuş.

9 ekim 12:42


680. artık butiklerde replikaları üretildiğinden beri yanına pek yanaşmadığım markadır.

Bu arada baya severdim tasarımlarını ve alışverişte yapardım şimdi online bile gezmiyorum. Ziyadesiyle de kurdan nasibini almış. eskiden biraz kurcalayınca uygun birşeyler bulmanız mümküdü şimdi imkansız.düşürün fiyatları yoksa daralmaya doğru gideceksiniz ey zara.

9 ekim 12:31

679. Basic tshirtlerin etiketlerinde 70 tl yi gorunce saydirdigim magaza*

ne eksiliyonuz?mutlu musunuz bundan?

9 ekim 07:25 9 ekim 09:03

678. her gün bakıp bakıp ağlayıp kapatıyorum sayfası, bu nedir arkadaş ünlü markaların dizaynlarını çakan orta direk giyim markasına 800 tl bir kaban için veremem ya, defacto mu giycez lcw mı giycez ya?

8 ekim 16:32