yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1080)
  • medya (46)

  1080. son iki alışverişimin ikisinde de defolu ürün gönderen utanmaz firma. 

  inanamıyorum cidden, bu kadar sinirlendiğim azdır. gönderdikleri ilk ürünü biri giymiş ve patlatmış, sadece fermuar değil, fermuarın alt kısmındaki dikişleri bile 5 santim patlatmış ve bunu bana gönderdiler. iade talebi oluşturup aynı ürünü tekrar satın aldım.

  şimdi elime ulaştı ürün, ve bingo! fermuarı patlak. bu ne rezalet ya? 

  6 haziran 15:24

  1079. benim tarzıma çok uygun kıyafetleri var her gittiğimde aklımı kaçırıp her şeyi almak istediğim inditex markasıdır.

  23 şubat 15:12

  1078. tr şartlarında güzel bir şeyler bulabildiğim nadir markalardan. tüvit ürünlerinin sayısını arttırmalı, kesinlikle tüvit ürünlerinin kalitesi eskisi gibi iyi. ben kurcalamayı sevdiğim için kaliteli ve güzel şeylere denk geliyorum, çoğu ürünü eskisi kadar kaliteli değil evet ama bütçeye daha uygun ve değişik şeyler bulma açısından ilk seçeneğim olmaya devam edecek. ayrıca iki kez saten ürün aldım ve ikisi de tek giymede kumaşları kaçtı kötü oldu, ikisinde de müşteri hizmetleri dosya açıp iademi kabul etti. hiç mağdur olmadım şu ana kadar umarım gelecekte de olmam.

  21 şubat 19:52


  1077. Üstteki süslüye katılmakla birlikte  zaten asla kendime uygun beğendiğim bişey bulamıyordum. Geçenki boykottan hemen önce bi ayakkabı alabildim sonunda. Onu daa günlerce evde beklettim iade etmek için çünkü asla zara kalitesi yoktu ve parasına değmiyordu. Neyse kalsın orda burda giyerim dedim. İade süresi doldu ve o iğrenç korkunç görselleri paylaştılar ne mana. Nasıl arkasını tutabilirsiniz bu soykırımın, yüreğiniz acımadı mı kefen taklidi yaparken. o nedir ya bi giyim miyim markası o ne iğrençlik ya. Tabiki de bi daha bişey almam o ve türevi diğer markalardan.. 

  21 şubat 19:14

  1076. güzel bir şey bulmak için didindiğim ayda yılda bir güzel ürününe denk geldiğim giyim markası.

  21 şubat 16:47

  1075. Önce oysho sonra zara benim için bitmiştir. 22 Ocak'ta yaptığım iadenin üzerine yattılar geri ödemesi yok. 14 günü doldurunca önce bankayı aradım Zara tarafından sorgusu yapılmadığı için göremiyoruz dediler. Zara'ya yazdım bakın nasıl bir ezberci embesil çıktı karşıma. Ekran görselini ekliyorum.

  konuyla ilgili sikayetvar.com'da birçok şikayet var benim de başıma geleceğini hiç düşünmemiştim. tamam iade yansımamış olabilir ama müşteri temsilcisinden de bu davranışı beklemiyordum. en son tak diye sonlandırdı chati. whaat?

  Son bir edit: dibe çakılan ekonomi markaları iyice çaresiz bıraktı herhalde. artık 5-6 iadeden biri cebe iniyor şikayetlere bakılırsa. Hiçbir şey almamak için güzel bahane oldu bana da. Sayelerinde tüketmiyoruza doğru hızlı adımlarla ilerliyorum.

  Bir edit daha: Zara'nın global instagram hesabına yazdım durumu nuh diyorlar peygamber demiyorlar. işlemin başarılı şekilde gerçekleştiğini ücretin kartıma geri yattığını iddia ediyorlar. kartın son 4 hanesi de gözükecek şekilde kart hareketlerinin ve iade fişinin ekran görüntüsünü gönderdim daha ne yapayım?

  Zara bundan sonra sorundur, zara problemdir, zara hatadır. zara dolandırıcılığa giriş 101 dir.

  ilgili medya:
  1
  5 şubat 11:38 5 şubat 18:44

  1074. Rezil ötesi bir firmadır,2 aydır 1.780 tl'lik ayakkabımı hem göndermeyip hem ürünün parasını iade etmeyen bir marka. 

  2 aydır ayakkabım kargoda gözüküyor,wp ve uygulamadan yazdığımda sürekli oyalıyorlar. Asla ama asla online sipariş verilmemesi gereken marka,sokağa atacak paranız varsa atın. 

  2 aydır bir insan iade yatırmaz mı? 2 aydır kargoda hareket olmaz mı? Resmen dalga geçiyorlar bunlar. Uyanıklar bir de müşteri hizmetlerini arayarak ulaşamıyorsunuz da yazarak otomatik cevap konuşuyorlar. Yazık,bir sokak hayvanına yiyecek-içecek alırdım resmen o parayla.   

  20 aralık 2023 15:33


  1073. almış olduğum parfüm 3 hafta sonra ancak elime ulaştı. hemen yorumlamak istedim :) ancak tekrar online birşey almayı düşünmüyorum, çalıştıkları kargo şirketini değiştirmeliler.

  (link: https://www.suslusozluk.com/nobody-knows-into-the-woods?i=1338712 nobody knows)

  17 aralık 2023 17:09

  1072. bir ürün beğendim sepetime ekledim ve alışverişe devam etmek istiyorum çünkü kargo parası zaten ödeyeceğim bari toplu alışveriş yapma derdindeyim. sepete bir dönüyorum ürün yok. gerçekten stres oluyorum artık hızlı hızlı alışveriş yapmaktan. şuna bir çözüm bulun artık nolur.

  15 aralık 2023 10:50

  1071. Gazze'de yaşanan soykırımla dalga geçen aşağılık soytarı ve daha ağız dolusu sövülecek sıfatlara layık bir markadır.Koleksiyonu tanıtma bahanesiyle çocuklarının kefenine sarılmış annelerin acılarıyla alay eden bu insanlıktan nasibini almamış inditex markasından bir iğne dahi almamış olmanın gururunu yaşıyorum.İspanya menşeili bu adi marka ve bünyesindeki diğer markalardan alışveriş yapmak şöyle dursun adını dahi anmayacağım.

  11 aralık 2023 00:45