yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (11)
  • medya (1)
  2

  1. Bu ürünü bir arkadaşımda görüp kullandım. Herkes yüz kremini çok övdüğü için beklentim yüksekti açıkçası. Ama el kremini hiç beğenmedim maalesef. Önce iyi yanlarını söyleyeyim; kokusu harika. Buram buram fresh, tatlı bir süt kokusu var. Elinize ilk sürdüğünüz zamanki hissiyat da çok güzel. Ama sürdükten 30 saniye sonra emiliyor ve etkisi kalmıyor. Hatta eliniz daha da kuruyor. Sanki hiç krem sürmemişsiniz gibi bir etkisi var. Fiyati da drugstore bir el kremi için ucuz değil bence. Ben pek beğenmediğim için satın alacağımı hiç zannetmiyorum açıkçası.

  ilgili medya:
  1
  15 temmuz 2020 16:35

  4

  2. kokusu Dove'a benziyor çok seviyorum, silikonlu bir hissi var, ortalama bir nemlendirmesi var, indirimde alınabilir, genel olarak performansını begendim

  16 temmuz 2020 11:41

  4

  3. Kırışık ve kuru eller için olduğu yazılmış.

  Kokusu sabuna benzer, ama yoğun parfüm sevmeyenler belki rahatsız olabilir ben sevdim.

  Nemlendirme olarak da bana başarılı geldi, pandemi sebebiyle daha kuru ellerime iyi geldi diyebilirim. Ancak benim ellerim kolay çatlayan bir el değil onu belirteyim. Çabuk emilmesi, yağlı his bırakmaması da benim için önemli çünkü elimin kaygan olduğu durumda ben o kremi kullanmayı bırakıyorum.

  12 eylül 2020 21:02


  3

  4. bana pek keçi sütü gibi gelmeyen kokusu ve hızlı emilmesi dışında beklentimi pek karşılamayan bir el kremi. açıkçası ben keçi sütü içerdiğini okuyunca daha farklı bir koku beklemiştim. temiz güzel bir koku ama kullandığım diğer keçi sütlü ürünlere pek benzemiyor. yapısı hafif ama böyle sürülünce kaygan bir his veriyor. bu yönüyle güzel olsa da, öyle aman aman bir nem vermiyor ellere. elimi yıkadıktan sonra bu kremi sürüyorum, on dakika geçmeden sanki hiç sürmemişim gibi garip bir durumla karşılaşıyorum. kuru ve yoğun nem isteyen elleriniz varsa aradığınız el kremi bu değil bence. sadece havalar soğumadan bitsin diye manikürden sonra tırnak etlerime sürüyorum bu aralar. bu şekilde kullanınca hafifçe bir yumuşaklık veriyor o açıdan memnunum. yalnız tekrar gidip özellikle bu kremi almam. öyle aman aman beğenmedim çünkü.

  12 eylül 2020 21:45 12 eylül 2020 21:57

  5. Rahatsız edici yoğun parfüm kokusu var. Yağlı bir yapısı var. ona rağmen yeterli nemlendirmeyi yapmıyor. Tırnak etlerimi yumuşatmadı. Ürünü beğenmedim

  13 eylül 2020 15:06 28 eylül 2020 00:45

  6. Neden bu kadar övüldüğünü hiç anlamadığım el kremi. Sürdükten 1 dk sonra ellerimi daha fazla kurutuyor ve gerginleştiriyor. Maalesef parasının karşılığını verdiğini düşünmüyorum.

  22 ekim 2020 01:41

  4

  7. rossmanda kasada fırsat ürünü olarak görünce el kremim bitmişti alayım bari diyerek aldım.

  eve gelince sözlükteki girdileri okuyayım dedim ve sonrasında bir kere deneyip "ellerimi daha da kurutuyor" olayına hak verdim. pişman oldum çünkü mottom kullanmayacağım hiçbir ürünün olmaması ve biri bitmeden/bitmeye yaklaşmadan yenisini almamak. içimden beğenmediğim bir el kremini bitene kadar kullanıcam mecbur dedim.

  sonraki gün elime normalden daha fazla ürün aldım ve ellerimin üstünü birbirine sürte sürte 2-3 dakika kadar ürün tamamen emilinceye kadar ovuşturdum. ürün tamamen emilince, hiçbir şekilde yağlılık ve yapışkanlık hissi kalmadı. ürün ellerimi inanılmaz şekilde yumuşacık yaptı, sabah kalktığımda da aynı etki devam etti. krem yağlı formdan ziyade losyonumsu bir yapıda. kokusu klasik dove'a benziyor, yoğun bir koku ancak koku hassasiyeti olan ben için bayıcı gelmedi.

  4 nisan 02:20


  1

  8. işlevini bu kadar yerine getirmeyen bir ürün olamaz. elleri çok kısa süre içinde hiç krem sürmemişcesine kupkuru hale getiriyor. bir de yüksek fiyatlı ha, ucuzken de almayın zaten. çöp.

  4 nisan 17:43

  5

  9. bu krem 13tl iken stoklamıştım. (gizlinot: evde 2-3 kutu var açılmamış) benim en sevdiğim el kremi bu süslüler. (gizlinot: kaç kutu bitirdim bilmiyorum) çok hafif yapısı var, hemen emiliyor ve kokusu çok güzel. (gizlinot: temiz temiz kokuyor bayılıyorum) yağlı his bırakmadığı için günlük kullanımda (gizlinot: özellikle dışarda, bilgisayar başında ya da ders çalışırken) çok işe yarıyor sürüp hemen işime devam edebiliyorum etrafta yağlı parmak izleri bırakmadan ^_^

  ayrıca tırnaklara da iyi geldiğini düşünüyorum. parlak parlak oluyor tırnak yüzeyi.

  ama şunu söylemeden geçemem elinizi yıkadığınız an kremin tüm etkisi geçiyor. çok aşırı kuru elleriniz varsa yeterli olmayabilir.

  4 nisan 19:24 4 nisan 19:28

  2

  10. Evet ben bir el kremi gurmesiyim ve bu el kremi gerçekten kötü. Kokusu parfümlü ama sütle alakasız plastik bir koku. Yapısı elinize deterjan dökmüşsünüz gibi bir his bırakıyor. Nemlendirmesi yetersiz. Teşekkürler.

  4 nisan 19:56