yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (13)
  • medya (1)
  3

  1. Ne istediğinize göre beğeni oranı kolayca değişebilecek bir ürün bu. Ben her yıkamadan sonra daç maskesi kullanırım ve fazla bir beklentim yoktur açıkçası. Şampuandan kuruyan kafa derimi ve saçlarımı nemlendirsin yeter bir de kullanması zor olmasın. Benim beklentilerimi karşıladı. Şampuandan sonra bir kaç dakika masaj yapıp bekletiyorum ve yıkıyorum ancak fazla sürmemek gerekiyor sanırım arındırmak zorlaşıyor. Kolayca arınıyor, saçlarım yumuşacık oluyor ve kolay taranıyor. Kullandıktan sonra da ağırlık yapmıyor ve saçın yağlanma süresine etki etmiyor. Hacim, onarım, uzatma vb. Tarzı beklentileriniz varsa size yeterli gelmeyecektir. Ben gayet beğendim ama farklı şeyler denemeyi sevdiğim için tekrar almam sanırım.

  23 şubat 2019 09:18

  2. birkaç hafta önce rossmann indiriminden aldım.

  bu maskenin formu krem gibi. bildiğiniz klasik nemlendirici krem kokusu ve formunda. piyasadaki saç maskeleri gibi yoğun kıvamlı değil. dolayısıyla çok beklentim yoktu kendisinden.

  fakat beğendim. saçlarımı en son 2018'in nisan ayında uçlarındaki sarıları kapatmak için boyatmıştım. tabi öncesinde de açıcı,boya,ısıl işlem (gizlinot: bolca düzleştirici) döngüsü şeklinde bir geçmişim olduğu için uzun zamandır saçlarıma kimyasal uygulamasam da uçları yorgun, yıpranmış saçlarım var.

  bu maskeyi duşta sürüp duruladığımda herhangi bir etkisi olmadığını düşünmüştüm fakat duştan çıkıp saçlarımı kurutunca yumuşattığını ve yatıştırdığını fark ettim. şu an için kendisinden memnunum fakat yine de hayatımın maskesi demediğim için bitirdikten sonra tekrar almak yerine başka maskeler aramaya devam ederim.

  3 mart 2019 01:42

  3. reklamlarda tarif edilen o meşhur kuru, cansız, mat, boyalı saçlarım için krem yerine kavanozda satılan maskeleri tercih ediyorum genelde. indirimde görünce almıştım. neredeyse bitirdim.

  beyaz sabun gibi bir kokusu var. parfümlü gibi kokmuyor, çok hoşuma gitti bu yüzden. saçlarıma masaj yaparak 3-5 dk bekletip sonra duruluyorum. saçlarımı epey yumuşattı, en azından banyodan çıktıktan sonra da hala yumuşaktı saçlarım. isana'nın sarı renkli yine böyle kapaklı kutu (veya kavanoz her ne ise) maskesini kullanıyordum, ziaja'yı daha çok beğendim. gliss'in saç kremlerinden de daha fazla yumuşattı saçımı diyebilirim. benim maskelerden en büyük beklentim saçımı yumuşatması olduğu için memnum. indirimde yakalarsam tekrar alırım diye düşünüyorum.

  8 nisan 2019 22:19


  4. Yüz yıkama jelini ne kadar sevmediysem bunu da o kadar sevdim.

  Saçlarım boyalı ve boyayı akıtmadı kesinlikle.

  Vaad ettiği gibi;

  Saçları yumuşatıyor ve besliyor,

  Kalıntı bırakmıyor,

  Saçta hafif bir koku bırakıyor, içeriği de nispeten iyi.

  9 haziran 2019 03:29

  5. bugün ilk kez kullandığım maske bildiğimiz dove kokuyor, bundan önce elsevein maskesini kullanıyordum ona nazaran bir farkını görmedim ve indirimde daha uygun bir fiyata almıştım.

  ben maskeyi saç kremi gibi kullanıyorum şampuandan sonra komple sürüp (gizlinot: saçım kolay kolay yağlanmıyor, ve çok kuru) bekletip tarayıp duruluyorum. o yüzden yumuşacık yapması, saçın kolay açılması benim için yeterli beklentilerimi karşıladı.

  not: hoş hiç bir maskenin de kırıkları onardığını falan düşünmüyorum, john frieda da kullandım kestirmeden saçtaki yıpranma kalıcı olarak gitmiyor maalesef.

  6 temmuz 2019 13:35

  5

  6. Saçlarımı resmen adam etmiş olan maskedir. Dönem dönem kuruyup darmaduman oluyor. Kıvırcık saç zaten nemliyken yer çekimine meydan okuyor, kuru halini ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Bir arkadaşım çok övdü, o da kıvırcık saçlı. Markanın el kremini de severek kullanırım, aldım denedim. Elime gelen o pütür pütürlüğü ilk kullanımdan %80 azaldı. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, 4- 5 kere kullanmışımdır. Banyoya girmeden önce saçımı elimle ıslatıyorum. Ne çok sulu, ne de nemli diyecek kadar. Sonra bu maskeyi alıp bir güzel yediriyorum. Uçlara bol bol, diplere daha az. Yaklaşık 5 dakika kadar oyalanıyorum. Sonra klasik şampuanlama ve saç kremleme. Çıkınca mis gibi yumuşak saçlarım oluyor. İkidir, köpük yerine uç kısımlara yağ sürüp vigoluyorum. Yumuş yumuş buklelerimle geziyorum.

  22 aralık 2019 19:07

  5

  7. Herhangi bir bilgiye sahip olmadan öylesine denemek için aldığım bir maskeydi. Girdilere katılıyorum dove gibi kokuyor. Markanın el kreminin kokusu da öyle. Seviyorum bu kokuyu (gizlinot: Swh) Etkilerine gelecek olursam boyadan dolayı saç uçlarım sert ve karışmaya çok müsait. Bu maskeyi kullandığımda saçlarım hem çok kolay açılıyor hem de bir diğer yıkamaya kadar yumuşacık kalabiliyor. Onarıcı bir etkisi olduğunu düşünmüyorum ancak gerçekten saçları çok güzel yumuşatıyor. İndirim dönemlerinde stok yapabilirim.

  22 aralık 2019 19:53


  4

  8. İndirimde 16 lira civarı bir fiyata almıştım. Kokusu biraz beyaz sabunu andırıyor. Etkisine gelecek olursak kolay tarama sağladığı net, saçımı nemlendirdiğini hissettim ama kalıcı bir etkisini görmedim belki düzenli kullanımda daha iyi etki gösterir süslüler

  22 aralık 2019 20:45

  4

  9. Saçlarımı bağışlamak için uzatıyorum ve olabildiğince canlı ve sağlıklı kalmalarını istediğimden bilimum saç kremi bitiriyorum her ay, ziaja'nın saç maskesini de bir süre önce bitirmiştim ve f/p açısından beni çok memnun etmişti. bir kere kokusu ve görünüşü çok güzel dokusuda öyle sanki sütten puding yapmışlar siz saçınıza sürün diye ama nedense bu doğal krem saça nüfuz etmiyor gibi yani krem yıkama sırasında ne kadar durulanırsa saçım kuruduğunda verdiği yumuşaklık o kadar az oluyor bu nedenle saçlarım rahat taransa da evden çıkmadan uçlarına ayrı bir saç kremi sürüyorum sadece kokusu için bir daha alırım ama kesinlikle indirimdeyken

  24 aralık 2019 01:28

  10. Arkadaş önerisiyle aldığım çok da memnun kaldığım maske. Sunkiss jelle geçen sene açtığım saçlarımın uçları haliyle biraz yıpranmışlardı. Bu sebepten nemlendirmeye özen göstermem gerekiyordu, birkaç ürünle desteklesem fena olmaz kıvamındaydılar yani. Üzücü bir gerçek olarak benim de katiyen o kadar bakım yapmayacağım ortadayken bu maske beni kurtardı. Yani hayatımın maskesi John Frieda'nın fiyatından ötürü artık göz göze dahi gelmemeye çalıştığımdan, Ziaja iyi bir alternatif oldu. Açılıp yıpranmış saç uçlarımı nemlendirdi ve bu ürünün kerameti olup olmadığından emin olmasam da saçlarım daha parlak. Saçımı her yıkayışımda krem niyetine kullanıyorum. Velhasıl herhangi bir maskeden daha iyi mi iş görüyor bilmiyorum o kadar ürün denemedim fakat bir maske olarak işini yapıyor işte.

  6 haziran 2020 10:18 6 haziran 2020 10:19