yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  1. youtube kanalı olan bir yoga eğitmeni. aynı zamanda kitap yazarı. youtube kanalı o kadar güzel ki. başlangıç videoları da gerçekten basit ve insanı rahatlatır cinsten. satsang videosunu ise bir buçuk saat nasıl geçtiğini anlamadan dinledim.

  namaste süslüler.

  6 eylül 2017 13:33

  2. Kısa bir süre önce youtubeda keşfettiğim ve takibe aldığım yoga eğitmeni.

  yoga ile ilgili yerli yabancı bir çok youtube kanalı takip eden biri olarak söyleyebilirim ki özellikle "30 günlük handstand egzersizleri" video serisi izlediğim en verimli, en sonuç odaklı handstand serisidir.

  6 eylül 2017 21:12

  3. videoları açıklayıcı ve sakin bir şekilde anlatan yoga eğitmeni. youtube'da türk eğitmen ararken rastlamıştım. iyi ki rastlamışım, sayesinde yogaya başladım. başlangıç olarak benim gibi stüdyoya gitmek istemeyen, evde yapanlar için çok ideal. üstelik sadece başlangıç programları yok, ileri seviye yoga videoları da mevcut. videoları o kadar sakin ve kolay çekiyor ki "aa iyiymiş yaparım bunu ya" deyip her seferinde kan ter içinde kalıyorum. ama o his mükemmel.

  12 mart 2018 18:14


  4. Yoga alanında çalışmalarıyla göz dolduran yogakionun kurucularından yoga hocası. Alanında iyi kitapları da var. (Gerçekten öğretici, fiyatları yüksek olsa da tavsiye edebilirim.) Ancak bugün instagram sayfasına bir çekiliş koyarak beni dumura uğrattı. Bu kadar sosyal medya prını yoganın felsefesi açısından pek doğru bulmuyorum. Kendisinden zaten ders almak çok zor, aylar önceden sıraya girmek lazım. Pek çok ünlü de kendisiyle çalışıyor. Ki yeni kitabını da onlara yollayarak paylaşmalarını sağlamış.( yine bir durum) ama velakin videoları çok öğretici. Ama şimdi sosyal medya balonu mu diye düşünmeye başladım. Bu kadar sosyal medya kullanmasa zaten alanında iyi hocalardan biri yoga yapanlar merak ederek kendisine ulaşacak: Hemen gömmeden önce İngilizce birkaç kaynaktan da kitabını karşılaştırma yapmak istiyorum. 

  11 mayıs 2019 23:03

  5. corona gunlerinde yoga studyosuna gidemedigim icin youtube'dan yoga videolari izleyerek evde yapiyordum. benden uzakta yasayan anneme de iyi gelecegini dusundugum icin turkce icerik aradigimda kendisine denk geldim ve izledigim pek cok ingilizce icerik ureten yogiden iyi oldugunu fark ettim. detayli anlatimi hareketi daha iyi kavramanizi sagliyor ve flowlari cok guzel. bilgiyi kendisine sakliyor gibi hissettirmiyor, yogada gercekten ilerlemek isteyenler ya da sadece iyi hissetmek isteyenler herkes icin uygun. tavsiye ederim. <3

  25 mart 2020 13:41 25 mart 2020 13:41

  6. kendiyle birebir tanışma fırsatımın olduğu, dersine girdiğim, öğrencilerinden biriyle de bir yıl kadar pratik yaptığım yoga duayeni insan.

  çetin hocadan önce yogaya karşı çok önyargılıydım ama tanıştıktan sonra bütün önyargılarım dağıldı.

  bu ülkede bir akif manaf olayı olduğu için özellikle erkek yoga hocalarına karşı dolaylı olarak da yogaya asla yaklaşmıyordum. spor 10 yıldır hayatımda vardı ama yogayı küçümsüyordum.

  şu an yoga hayatımın sporu. her şeyi bırakırım yogayı bırakmam. hayatıma o kadar güzel şeyler kattı ki. özlüyorum bazen, o kadar seviyorum.

  kendisine buradan bana yogayı sevdirdiği için, cinsiyetsiz durduğu için, kendi ego ve kabuklarından sıyrılarak yogayı bu kadar güzel temsil ettiği için teşekkür ederim.

  buraya kadına şiddet konusunda hayatımda dinlediğim en güzel sohbeti yaptığı bir videosunu bırakıyorum. kendisinin bilinç seviyesini onu tanımayanlara en güzel anlatacak (link: https://www.youtube.com/watch?v=66TaE9UDf7M sohbetlerinden biri) bence.

  22 aralık 2020 13:35 22 aralık 2020 15:02

  7. Youtube kanalından yoga yapmaya başladığım eğitmen. Yeni başladım, 1 Ocak'tan beri hergün yapıyorum. Her seviyenin en az 7 gün yapılmasını öneriyor. Şuan 2. Seviyedeyim ve gerçtekten çok sevdim. Hem hareketleri çok güzel açıklıyor hem de kendisinden çok pozitif enerji alıyorum. Meditasyon ve nefes egzersizlerini de yoganın ardından yapıyorum. Şimdilik çok memnunum.

  9 ocak 20:31


  8. Kendisiyle yoga 101 videolarına başladım. İlk yapışımda bile rahatlatıcı etkisi oldu üzerimde. Bunda çetin bey'in dinginliği ve basit anlatımının da etkisi var. Fakat bugün yoganın felsefesi playlistindeki videolardan en üsttekini izlerken etrafındakilerin sürekli övgüler dizmesi ve abartılı tavırları önce adnan oktarı sonra osho'yu hatırlattı. Hemen yorumlara baktım, osho benzetmesinde bulunan başkaları da olmuş. Şaka bi yana giriş dersi bile böyleyse ben devam ederim, çok sevdim.

  6 haziran 23:46