yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. migrostan deneyelim görelim diye satın aldığım bir üründü. yves rocher kayısılı peeling cildimde sivilce yapmaya başladığı için stok yaptığım bu ürünü birkaç gündür kullanıyorum. ve gerçekten çoook beğendim. cildimi kurutmadı ve tanecikleri yüzümü acıtmadı. bazı peelingler yüzümde kızarıklık yaratabiliyor ve yüzümü çizebiliyor. hiçbir sorun oluşturmadı, tabii şimdilik...

  18 ekim 2014 21:20

  2. uyguladıktan sonra cildi ışıl ışıl yapan ve en azından benim cildimi kurutmayan tancelerinin yoğunluğunu çok beğendiğim peeling. hazır migros'ta %50 indirim varken yüz temizleme ürünlerinde, alın deneyin derim.

  30 aralık 2014 21:41

  4

  3. İlk elime döküp biraz aldığımda "bu ne ya resmen jel bu" dedim. İnce ince partiküllü bir peeling ve siyah noktaları güzel gideriyor ve gerçekten cildi girmiyor, yani kazık gibi bir peeling değil. Cildi yumuş yumuş yapıyor. Alın bence. Migros indiriminden 8 liraya almıştım eğer bir indirim daha olursa yüz yıkama jelini de alacağım.

  18 aralık 2015 20:31 28 kasım 2018 14:42


  4. Açtığım anda jel kıvamında olduğunu görüp pişman olduğum ürün. Fakat elimde başka peeling olmadığı için kullanmaya başladığımda içindeki minik partiküllerin çok iyi temizlediğini fark ettim. Kokusu, evet var ama koku hassasiyeti olan beni bile rahatsız etmedi. Cildim normal, T bölgem yağlanmaya meyilli ve ekstra yağlanma, sivilce problemlerine sebep olmadı. Oldukça büyük bir ürün. (gizlinot: 150 ml) Bittikçe alıyorum.

  13 şubat 2016 21:27 ed.15 şubat 2016 10:00

  5. Kokusu bence çok güzel bir ürün. İnce partiküllere sahip. Alnımda isilik gibi uçsuz küçük küçük sivilceler çıkmaya başladığında kullanmıştım. Onları muhteşem bir şekilde geçirdi. Fakat yanağımdaki büyük ama tek bulunan sivilce bu peeling sayesinde yayıldı ve şu an ondan dolayı oluşan sivilcelerin lekelerini gidermekle uğraşıyorum. Ama bu benden kaynaklanan bir hata çünkü sivilceli ciltlerde böyle ürünler daha fazla sivilceyi tetikleyebiliyor. Diyeceğim o ki sivilceli ciltler kullanmamalı ya da dikkatli kullanmalı. Onun dışında cildi kesinlikle kurutmuyor, güzel bir ışıltı veriyor ama bu ışıltı kısa süreli.

  17 eylül 2016 14:16 28 kasım 2018 14:40

  6. Hayatımda seve seve bayıla bayıla bitirdiğim ilk peeling. İyi ki indirimden hakkında hiç yorum okumadan öylesine görerek cebimde ki son parayı vererek almışım diyorum çünkü beni sivilcelerimden kurtardı! Evet evet yüzünde her dönem mutlaka en az 2 tane sivilcesi olan beni sivilcesiz bir hatun yaptı. Regl dönemlerinde çıkan sivilcelerim bile azaldı. Ya da yeni bir sivilcem çıkıyorsa/çıkmışsa yüzümü her sabah bu peelingle zaten yıkıyorum ama artı olarak sivilceli bölgeye biraz daha masaj yapıyorum ve gün içinde o sivilce kayboluyor,uçup gidiyor ♡♡ Tabiii bunlar benim cildimde ki etkileri sende farklı bir etkisi olabilir süslücüm dikkat et.

  Dipnot; bu peelingi kullanmadan 1 sene önce tetradox kullanmıştım,fayda görmedim. Peelingi aldığımda tekrar başlamıştım ve 1-1.5 aydır kullanıyordum yine bir etki,fayda görmemiştim. Peelinge başlar başlamaz cildimde düzelmeler gözle görülür derece arttı.

  16 aralık 2016 12:27 16 aralık 2016 12:30

  7. ferah kokusunu çok sevdiğim peeling. bence piyasadaki en iyi uygun fiyatlı peeling bu. duruladığınızda cildiniz kuru değil yumuşacık oluyor. bende gerilme gibi bir sorun olmadı. taneciklerinin çok sert olduğunu düşünmüyorum ama o peeling etkisini kesinlikle hissediyorsunuz. cilde verdiği temizlik hissini ve aydınlatmasını çok seviyorum. kapağı açtığınızda ağız kısmının çevresine dökülme yapabiliyor maalesef ama hiç sorun değil :) cildim yağlı olduğu için böyle arındırıcı peelingleri seviyorum. bir kozmetik mağazasında çalışmıştım, bir müşteri peeling önerisi istediğinde önermiştim hatta, adını ve ambalajının desenini iyice anlatmıştım. :) kesinlikle öneririm.

  11 ocak 2017 02:13


  8. Yeni edindigim bir ürün. Dört keredir duşta kullanıyorum. Oldukça akışkan bir yapısı var tüpten sıkarken çok dikkatli olmak lazım. Tanecikleri oldukça küçük ve fazla sert değil. Bol tanecikli. Bu işimi bayağı kolaylaştırıyor. Az bir ürün yeterli oluyor. Kışın kuru karma, yazin yagliya dönük bir cildim var.Cilt bakım rutinimdeki tek değişiklik olduğu için etkisini kolayca gozlemledim. Siyah noktaları %80 oranında temizliyor diyebilirim ki bence çok iyi bir oran. Cildimi germiyor aksine yumuşatıyor. Sivilce oluşumunu azalttı. Peelingler normalde cildi hırpalar ama bunun içinde salisilik asit oldugundan mı bilmem bir parlaklik ,dinginlik var yüzümde. Bittikce alınabilecek bir ürün

  6 mart 2017 12:57

  9. Acnecinamide markasından kullandığım ilk ürün olur kendileri. Kokusu yapısı hoşuma gitmekle beraber fazla sert kullanıldığında cilde zarar vereceğini düşünüyorum. Nazik kullanıldığında yüzü güzel temizliyor

  25 nisan 2017 14:46

  10. bugün migros indiriminden yarı fiyatına edindiğim ürün. az önce ilk defa denedim ve tek kelimeyle ba-yıl-dım. Genellikle peeling yaparken yüzüme biraz fazla sert davrandığım için peeling sonrasında tahrişler oluşabiliyodu, ama bu ürünün partikülleri o kadar ince ki hiç yıpranma yaşamadım. Yüzüm şu an yumuşacık ve pürüzsüz. Tek dileğim umarım bu etkiler uzun vadede aynı kalır. Ayrıca siyah noktalarıma etkisini de heyecanla bekliyorum.

  12 haziran 2017 01:44 14 haziran 2017 02:18