5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (3)

1. rossmannlarda satılan altapharma markasının 250 mllik kavanoz ve daha az ebatlı tüp şeklinde iki ayrı ambalajda satılan kremi. oldukça yoğundur ve burnuma pek de hoş gelmeyen garip bir kokuya sahiptir. bir dönem bacaklarıma ve yüzüme kullandım ama açıkçası öyle mucizevi bir etkisini görmedim. bana oldukça sıradan bir krem gibi geldi, e tabi sıradan bir krem için o garip kokuya katlanmak yersiz. hele de mucizevi nemlendiriciliğe sahip çok güzel kokan ürünler dururken. (bkz: hindistancevizi yağı) (bkz: marmara kakao yağı)

ambalajının üstünde melkfett yazar ve krem reyonunda değil besin takviyeleri ve vitaminlerin olduğu reyonda bulunur.

2 eylül 2013 10:10

2. eğer karma ya da yağlı bir cilde sahipseniz aynısefa kremi yazın kullanmaya uygun bir krem olmayabilir. ama ben kışın kullandım ve memnun kaldım. profesyonel bir makyöz tavsiye etmişti hatta, hücre yenileyici özelliği varmış. ama markasına göre kokusu ve etkisi değişiyor. cam kavanozdakiler tercih edilmeli.

2 eylül 2013 16:47

3. Uzun bi zamandır annemle kullanıyoruz. 5.99 gibi bi fiyata aldığımı hatırlıyorum. Vazelin kıvamında. Kokusu bazı hassas insanları rahatsız edebilir, beni rahatsız etmedi. Ben bu kremi topuklarıma, dirseklerime sürüyorum. Yumuş yumuş yapıyor. Gerçekten o yumuşaklık geçmiyor. Bittikçe alabilirim. İnternette araştırıp aynısefa kreminin faydalarını görünce alasım gelmişti. Fiyat performans açısından alınılabilir güzel bir ürün. İçerik kısmını daha sonra ekleyeceğim. (link: http://www.rossmann.com.tr/Urunlerimiz/aynisefa-cicegi-ozlu-yogun-bakim-kremi/3234 buyrun kendileri :))

(yazar: sutlukahve) ukte etmişti :)

19 şubat 2016 03:27 19 şubat 2016 03:29


4. ben bu ürünü saçımı boyarken vazelin yerine kullanıyorum zaten vazelin kıvamında, bu şekilde kullanımdan memnunum yüzümde boya izi kalmıyor. ama yüzüme nemlendirici olarak sürebileceğimi sanmıyorum yapısı fazla ağır.

11 şubat 12:12

5. 100 ml plastik tüpteki versiyonunu kullandığım krem. arkasında aynısefa özlü krem yazıyor, yapısı normal el kremi gibi.

ben bu kremi 4.50 tl diye, ucuz diye almıştım, kendisinden özür dilemek istiyorum.

ellerimi yumuşacık yaptı, yağlı hissi kesinlikle yok. pürüzsüz bir doku bırakıyor. ama esas sevdiğim kısmı bu değil.

kendisini yüzüme sürüyorum. ve gerçekten memnunum. istediğim nemi veriyor, sivilce yapmıyor, yağlandırmıyor, hücre yenileyici özelliği var (aynısefa faydaları), yapış yapış değil, yumuşacık his bırakıyor. ve 100 ml sini 4.50 tl ye alabiliyorsunuz. daha ne yapsın:)

ilgili medya:
2
28 nisan 21:20

6. sevgili (yazar: theweekndlover) ın da dediği gibi ben de kartımda kalacak 7 lira kullanım ücretlerine heba olmasın diye diye ucuz bir şeyler ararken tüp olanı görüp aldım. 4.5 liralık kremden alırken çok bir beklentim yoktu ama kesinlikle aşırı memnun kaldım. yüzüm çoğu nemlendiriciyi geri kusarken bunu hemen emdi ve yağlı his kalmadı. doğal ve aynısefalı olması da cabası. kokusu en başta biraz sıkıntı yapmıştı ama kolay alıştım. 

29 nisan 13:27 29 nisan 14:54