altapharma aynısefa kremi

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. rossmannlarda satılan altapharma markasının 250 mllik kavanoz ve daha az ebatlı tüp şeklinde iki ayrı ambalajda satılan kremi. oldukça yoğundur ve burnuma pek de hoş gelmeyen garip bir kokuya sahiptir. bir dönem bacaklarıma ve yüzüme kullandım ama açıkçası öyle mucizevi bir etkisini görmedim. bana oldukça sıradan bir krem gibi geldi, e tabi sıradan bir krem için o garip kokuya katlanmak yersiz. hele de mucizevi nemlendiriciliğe sahip çok güzel kokan ürünler dururken. (bkz: hindistancevizi yağı) (bkz: marmara kakao yağı)

ambalajının üstünde melkfett yazar ve krem reyonunda değil besin takviyeleri ve vitaminlerin olduğu reyonda bulunur.

2 eylül 2013 10:10

2. eğer karma ya da yağlı bir cilde sahipseniz aynısefa kremi yazın kullanmaya uygun bir krem olmayabilir. ama ben kışın kullandım ve memnun kaldım. profesyonel bir makyöz tavsiye etmişti hatta, hücre yenileyici özelliği varmış. ama markasına göre kokusu ve etkisi değişiyor. cam kavanozdakiler tercih edilmeli.

2 eylül 2013 16:47

3. Plastik kavanozda olanının işlev bakımından vazelinden pek bir farkı yoktur, varsa da ben göremedim. Kıvam olarak da vazelin gibi aynı. Tek farkı renginin sarı olması ve tuhaf değişik bir bitki kokusunun olması. Dirsek, topuk gibi sert bölgeler yada çok çok kuru ciltler için faydalı olabilir.

16 nisan 2015 21:38

4. Uzun bi zamandır annemle kullanıyoruz. 5.99 gibi bi fiyata aldığımı hatırlıyorum. Vazelin kıvamında. Kokusu bazı hassas insanları rahatsız edebilir, beni rahatsız etmedi. Ben bu kremi topuklarıma, dirseklerime sürüyorum. Yumuş yumuş yapıyor. Gerçekten o yumuşaklık geçmiyor. Bittikçe alabilirim. İnternette araştırıp aynısefa kreminin faydalarını görünce alasım gelmişti. Fiyat performans açısından alınılabilir güzel bir ürün. İçerik kısmını daha sonra ekleyeceğim. (link: http://www.rossmann.com.tr/Urunlerimiz/aynisefa-cicegi-ozlu-yogun-bakim-kremi/3234 buyrun kendileri :))

(yazar: sutlukahve) ukte etmişti :)

19 şubat 2016 03:27 19 şubat 2016 03:29