5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar ()
  • medya (4)

1. rossmannlarda satılan altapharma markasının 250 mllik kavanoz ve daha az ebatlı tüp şeklinde iki ayrı ambalajda satılan kremi. oldukça yoğundur ve burnuma pek de hoş gelmeyen garip bir kokuya sahiptir. bir dönem bacaklarıma ve yüzüme kullandım ama açıkçası öyle mucizevi bir etkisini görmedim. bana oldukça sıradan bir krem gibi geldi, e tabi sıradan bir krem için o garip kokuya katlanmak yersiz. hele de mucizevi nemlendiriciliğe sahip çok güzel kokan ürünler dururken. (bkz: hindistancevizi yağı) (bkz: marmara kakao yağı)

ambalajının üstünde melkfett yazar ve krem reyonunda değil besin takviyeleri ve vitaminlerin olduğu reyonda bulunur.

2 eylül 2013 10:10

2. eğer karma ya da yağlı bir cilde sahipseniz aynısefa kremi yazın kullanmaya uygun bir krem olmayabilir. ama ben kışın kullandım ve memnun kaldım. profesyonel bir makyöz tavsiye etmişti hatta, hücre yenileyici özelliği varmış. ama markasına göre kokusu ve etkisi değişiyor. cam kavanozdakiler tercih edilmeli.

2 eylül 2013 16:47

3. ben bu ürünü saçımı boyarken vazelin yerine kullanıyorum zaten vazelin kıvamında, bu şekilde kullanımdan memnunum yüzümde boya izi kalmıyor. ama yüzüme nemlendirici olarak sürebileceğimi sanmıyorum yapısı fazla ağır.

11 şubat 12:12


4. 100 ml plastik tüpteki versiyonunu kullandığım krem. arkasında aynısefa özlü krem yazıyor, yapısı normal el kremi gibi.

ben bu kremi 4.50 tl diye, ucuz diye almıştım, kendisinden özür dilemek istiyorum.

ellerimi yumuşacık yaptı, yağlı hissi kesinlikle yok. pürüzsüz bir doku bırakıyor. ama esas sevdiğim kısmı bu değil.

kendisini yüzüme sürüyorum. ve gerçekten memnunum. istediğim nemi veriyor, sivilce yapmıyor, yağlandırmıyor, hücre yenileyici özelliği var (aynısefa faydaları), yapış yapış değil, yumuşacık his bırakıyor. ve 100 ml sini 4.50 tl ye alabiliyorsunuz. daha ne yapsın:)

ilgili medya:
2
28 nisan 21:20

5. tüpteki versiyonunu el kremi niyetine kullandığım krem. o kadar güzel yumuşatıyor ki eli. ve benim için en önemlisi hemen emiliyor. vıcık vıcık kalmıyor elde ama hoş bir yumuşaklık bırakıyor. kokusu cidden kötü ama tende kalmıyor uçuyor. bunu damacanayla satsalar da her yerimize çalsak

30 mayıs 18:04

6. Kavanozda olan vazelin kıvamındaki ayak ve bacaklara sürmek için en uygun fiyatlı ve başarılı ürünlerden biri. Yapısı biraz kıvamlı ve ağır ama kış günleri duştan sonra kullanmaya çok uygun.

25 temmuz 11:59

7. Ayaklarıma çok iyi gelen ara sırada dudaklarıma sürdüğüm mucizevi krem. Bu kadar uygun fiyatlı olması da cabası.

28 temmuz 15:12


8. Yapı olarak vazeline benzeyen, Rossmann'da satılan yoğun bakım kremi. Bende 250 ml lik kavanoz şeklinde olanı mevcut. Üstünde aynı sefa çiçeğinin yani sıra E vitamini ve Provitamin B5 içerdiği yazıyor. Sürüldüğünde yağlı bir his bırakıyor ve gözeneklere doluyor. Yağlı bir cilde sahip olduğumdan kremi sadece ayak bakımında kullanıyorum. Banyodan sonra ya da gece yatarken ayağıma sürüp bekletince vazelinden aldığım verimin aynısını alıyorum. Vazelin yerine kullanmamım sebebi de farklı bir içeriğe sahip olduğunu düşünerek tamamen kendimi rahatlatmak ama malesef bunun da içinde petrol(petrolatum) var. :/

ilgili medya:
1
26 ağustos 21:21 28 ağustos 03:37

9. Tavsiye uzerine aldığım ve hemen her konuda imdada yetiştiğini gördüğüm aynisefa çiçeği özlü,değerli yağlarla zenginleştirilmiş,vazelin yoğunluklu yapıda,baş tacı edilesi mucizedir.

Kuru ve karma yapıdaki cildime,topuk ve dirseklerime,tirnaklarima,gece yatmadan önce kaşlarima (gürlestirdi),banyodan önce nemlendirici ve besleyici maske olarak da kuru kıvırcık saclarima deva olan mükemmel kremdir.Tüm bu saydığım konularda uzun yıllardır kendisinden eşsiz şifa almaktayim :) Bana armağan ettigi sonuçlardan sonra,kokusu çok cazip değilse bile,bu önemsiz bir ayrıntı kalır...

30 ağustos 13:40

10. iki sene önce aldığım, aklıma geldikçe (neredeyse her gün) diz kapakları, dirsekler ve topuk gibi sertleşmeye meyilli yerlere sürdüğüm halde yarısını anca bitirebildiğim, sarı renkli çok bereketli yoğun ürün.

içeriği şu şekilde:

petrolatum, paraffinum liquidum, glycine soja oil, calendula officinalis flower extract, panthenol, tocopheryl acetate, parfum, sunflower seed oil, ci 40800 (beta carotene).

aynısefa özlü vazelin diyebiliriz yani. işe yarıyor mu, evet yarıyor, sert dokuları yumuşatıyor. ama olmazsa olmaz bir ürün mü? hayır değil, herkes için daha ulaşılabilir bir ürün olan saf zeytinyağı çok daha yumuşatıcı ve nemlendirici etkiye sahip hatta. bitince tekrar alacağımı sanmıyorum.

30 ağustos 21:28