0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. başarılı bir nemlendirici. özellikle akneye meyilli ve karman çorman bir cilde sahipseniz sivilcelere sebep olmadan cildi sakin sakin ve güzel nemlendirir. oldukça hafiftir, çabuk emilir.

ben bu ürünü almadan önce internetten bayağı araştırmıştım. olumlu yorumlar var. ayrıca yurt dışı sitelerde paraben içermediğini okudum ve umutlandım. türkiyeden sipariş verdim ve malesef benim aldığım seride paraben olduğunu ancak ürün elime geçip de içeriğini bire bir kututan okuduktan sonra öğrenebildim. tatile çıkmak üzere olduğum için de içeriğindeki termal suyun hatırına kullandım. serde umut var ya, inşallah bir gün bizim piyasaya da evröpa' nın kullandığı şartlarda parabensiz falan üretimlerini gönderecekler. bari ayağıma kadar gelmişken deneyeyim dedim. mevsim sonbahardı. gittiğim yer sıcak ve nemli, döndüğüm yer kuru ve oldukça soğuktu. krem her iki şartta da iyi performans gösterdi.

yine de derim ki bize parabensiz versiyonu satılana kadar bekleyin, satıcılara baskı yapın, bunda paraben var diye almıyorum deyip çıkın. çoğunun bu olgudan haberi bile yok. hatta benim gibi internetten alıyorsanız siparişi vermeden siteyi arayıp içeriği okutun. öyle önümüze geleni yayıla yayıla satarız, tüketici de mecbur alır diye gerinmesinler. kozmetik sektörü bir seferlik kakalamalarla değil sadık müşterilerle ayakta kalır. bilmiyorlarsa öğrensinler, beraber öğretelim.

13 ocak 2014 21:15

2. 25ime dek yagli - karma olup artik normal hatta kuru - karmaya donen cildim icin kisin yetersiz kalan nemlendirici. cok hafiftir ve hemen emilir fakat yuzu adeta susuz birakiyor. bu ozellikleri nedeniyle yazin cok rahat kullanilir.

14 ocak 2014 00:11

3. Yağlı cildi nemlendirebilecek en güzel kremlerden. Çene bölgeme bile hiç çekinmeden sürebiliyorum ki çenem sivilcelenmeye ve yağlanmaya çok müsait. Cilt o kadar güzel emiyor ki gerçekten nemlendiğini hissedebiliyorum.

4 aralık 2014 15:31


4. T bölgem yağlı. Bu sebeple birçok nemlendirici ürün denedim. Bir clinique dramatically different(bkz: ) bir de avene markasının bu ürününden memnun kaldım. Yağlı ve karma ciltler için uygun olan gerçekten güzel bir nemlendirici.

14 aralık 2014 11:18

5. birkaç hafta boyunca sabah akşam kullandığım ve nemlendirmesinden, cildimi bebek poposu haline getirmesinden son derece memnun kaldığım nemlendirici krem. ancak bu birkaç hafta sonunda cildimde peydahlanan mini mini sivilcelerden kendisini sorumlu tutuyorum malesef, o yüzden bir süredir hiç dokunulmadan duruyor öylece. tekrar denemeye de cesaret edemedim şimdiye kadar, kimselere vermeye de kıyamıyorum. sanırım gözümü karartıp tekrar kullanmaya başlayacağım. umarım yanılmışımdır.

6 nisan 2015 21:44

6. yanak ve çene bölgemde yıllardır geçmeyen akne problemi yaşıyorum. doktorlar da danıştığım eczacılar da hep yağlı cilt için geliştirilmiş ürünler önerdiler. ama bu ürünler hem cildimi kurutuyor hem de akneleri daha da beter yapıyordu. beşiktaş'ta bir eczanede çalışan avene temsilcisi olduğunu düşündüğüm bir abla bir gün cildime baktı ve o yağlı cilt için üretilen nemlendiricilerde bile kurutucu ajanlar olduğu için kullanmamam gerektiğini söyleyerek bu kremi tavsiye etti. 3 haftadır her gün akşamları kullanıyorum. söyleyebileceğim tek şey, harika olduğu. asla sivilceye neden olmadığı gibi var olanları ve cildimin kızarık bölümlerini de yatıştırdı. neme ihtiyacı olan akneli ciltlere öneririm.

7 nisan 2015 12:04

7. Gerçekten çok başarılı bir nemlendirici. Özellikle karma ciltlerin çok memnun kalacağını düşünüyorum. Çok hafif bir yapısı var, yüze sürüldüğü an cilt hemen emiyor.

Yağlı bir cilt hissi uyandırmıyor.

19 nisan 2015 22:01 ed.19 nisan 2015 22:17


8. Ben bu ürünün spf20 olanını kullanıyorum ve karma cildimi kuruttu. Gerilme vs gibi şeyler hissetmiyorum ama beklediğim nemli hisse ulaşamadım. Riche olanına geçmeliyim belki de

10 haziran 2015 14:26

9. yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, kaç tüp bitirdim bilmiyorum. işini usul usul yapar, cildinizi yormaz asla. spf 20 olanını günlük makyajımı yapmadan önce kullanıyorum, o kadar hızlı emiliyor ki, beklemeniz dahi gerekmiyor makyajı yapmadan evvel. akneye, sivilceye neden olduğunu hiç görmedim, fiyatını sonuna kadar hakediyor.

26 ağustos 2015 17:06

10. Karma cildime çok hafif gelen, yüzümde yağlı his bırakmayan ve hızlı emilen ince yapılı nemlendirici. Cildi yormadan nemlendiren ürün bulmak çok zor. Bu yüzden ürünü severek kullanıyorum. Ancak fiyatı biraz daha uygun olmalı 40 ml olduğu için çabuk bitiyor.

1 mart 2016 13:35