0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Ayni sefa kremini bir tanidik tavsiyesi ile tirnagimdaki mantar icin aldim.

Nibulenden elixsir mi nedir ona kadar her seyi kullandim milim degisiklik olmadi.

Tereyagi kivaminda (hatta tereyagi varmis icinde) guzel bir krem.

Elde hemen eriyor.

Yalniz yuzunuze iyi gelmeyebilir benim yagli cildime surdugumde sabah kabartilarla uyandim.

Tirnak mantari konusunda ise bir haftada cidden beklenmedik bir gorunum duzelmesi var

soyleyenin dualari kabul olsun azimle suruyorum en az dort ay hedefledim.

Benim aldigim mecitefendi markali.

28 ağustos 2014 22:30 29 ağustos 2014 08:47

2. Kötü kokuyor. Sivilcelerimi geçirmek için tanıdık tavsiyesitle almıştım. Aşırı yağlı zaten tüm yüze uygulanması imkansız da, o barındırdığı yağ ile sivilceyi nasıl geçirecekti acaba? Alıyorsunuz, sadece sivilcenin üzerine bir pıt pıtlatıyorsunuz. Ben etkisini göremedim hiç.

16 eylül 2014 23:00

3. tırnak mantarına birebirdir kendisi. bu rahatsızlık yüzünden tırnak kaybı yaşadım ve doktorun verdikleri işe yaramayınca internette forumlara yöneldim. eline çamaşır suyu süren mi dersiniz, aynısefa çiçeğini kaynatıp suyuna parmağını batıranlar mı dersiniz, hepsini denedim ama hiçbiri giden tırnağı geri getirmedi. ta ki aktardan aynısefa kremi alana kadar. günlük düzenli kullandığınızda tırnak sanki hiç kaybedilmemiş gibi çıkıyor, çok kısa bir sürede sonuç aldım. şu an kesilecek kıvama gelmesine az kaldı. aranızda böyle bir sıkıntı yaşayan varsa hiç tereddüt etmeden bu kremi kullanabilir. ben çektim siz çekmeyin :) bu arada kokuyor diyenler olmuş ama benim kullandığımda koku da yoktu.

6 mart 2016 22:06


4. Farmasinin Dr c. Tuna diye böyle bir kremi var. Annem sedef yaralarıma iyi geleceğini düşündüğü için almış. Çok güzel kokuyor. Üzerinde paraben, boya vs olmadigi yazıyor. Dirsek,topuk vs gibi sert derilerde kullanabildiği gibi çok kuru, hassas ve pürüzlü ciltlerde de kullanılıyormuş. (gizlinot: Sanırım bana iyi gelmesi gereken durum bu) yüzüm aşırı gerildiğinde denemek amacıyla sürdüğümde sivilce vs yapmadı, ve cildim yumuşacık oldu. Vazeline benzer bir yapida olduğu içinde sedef yaralarıma da iyi geldi. Guzel nemlendiriyor. Kortizonlu krem dışında güzel bir yan ürün oldu bana

ilgili medya:
1
22 ocak 23:31 22 ocak 23:33

5. Cildimde kılcal damar kaynaklı kızarıklar var, cildiyeye gittim birçok krem kullandım hiçbirin faydası olmadı. Bu ürünle 3 günde gözle görülür deşiklikler oldu, ben çok memnun kaldım. Kardeşim de sivilce izleri için kullanıyor o da çok faydasını gördü.

10 haziran 20:11