yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (2)

  1. "Her işte bir hayır vardır" dedirten olay. valla süslü bacılarım üzüntüden gebersek de, kahrolsak da günler geçince, kendimize gelince anlıyoruz. Hele ki ayrıldığımız insan öküz kıvamındaysa. Bence bu hayatta aileden başka vazgeçilmeyecek hiçbir şey yoktur. Sevgili ne ki Allah anamızı babamızı başımızdan eksik etmesin.

  28 aralık 2014 00:04 ed.28 aralık 2014 00:17

  2. halen pişman olduğum eylem.

  cevabıyla öylesine koymuştur ki sözlük. abartısız her gece kafamı yastığa koyduğumda yüzü canlanıyor kafamda. o cümlesi aklıma geliyor. hayatımın en zor döneminde verdiğim en yanlış karardı. bahaneyi o dönemki geçirdiğim sıkıntılara dayatmak istemiyorum aslında, ama öyle.

  pişmanım ama o şekilde bittiği için pişmanım, öyle üzdüğüm için pişmanım. ona öyle bir vedayı bıraktığım için pişmanım. hayatımın tam 4 senesi onla geçmişti. en yakın arkadaşımdı. beni hep sevmişti.

  onunla karşılaşabilmek ve bana hala kızgın olmadığını bilmek istiyorum. belki hiçbir şey değişmeyecek, ama olsun. en azından bu kadar çok düşünmem onu.

  birinden 'ayrılmak' belki şu an çok zor geliyor size. ondan ayrıldığınızda siz gene siz olacaksınız. tek yapmanız gereken bu kararı çok çok iyi düşünmek. karar verdiğinizde ise birde onun tarafından gözden geçirmek her şeyi. bencil olmayın benim gibi. ona hakettiği gibi bir veda bırakın.

  arkanızda bıraktığınızda ilk önce hiç bir şey hissetmezsiniz. bir hafta sonra acımaya başlar. üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala acıtıyorsa sizi, üzüyorsa, pişmanlık hissettiriyorsa; siz kötüsünüz.

  kötü olmayın süslüler.

  28 aralık 2014 01:20

  3. Severek ayrılmak zordur kavuşamadan ayrılmak daha zor.

  28 aralık 2014 02:19


  4. Öyle severek veya zorunda kalarak bir ayrılığım olmadı. Ama 3 yıllık artık son demlerine gelmiş bir ilişkiyi ben bitirdim. İnsan yaşadığı için o son demlerine gelmiş uzun ilişkileri anında fark edebiliyorum. Benden size tavsiye olsun çıkmaza girdiğinizi hissediyorsanız önce kafada sonra da reelde bitirin. Çünkü olmuyor düzelmiyor ve gitmek en iyi seçenek oluyor. Komik gelebilir ama uzun süre tramvaya bile zor bindim tek başıma. Toplanma süreci en az 5 6 ay yedekte sevgili bulundurmayanlar için. Aynısını arkadaşım da yaşıyor haftada 2 3 kez evet haklıymışsın olmuyor lafını duyuyorum. He sorarsanız öyle aşk dolu ayrılıkları bilmiyorum adamı öyle bezdiririm ki aşk falan kalmaz zaten

  28 aralık 2014 12:41

  5. başlığı görünce tesadüfe bak dediğim, daha dün gece tecrübelidiğim eylem. pişman mıyım hayır. üzgün müyüm çok çok çok fazla. hak etmediğiniz şeyleri yaşadığınızı düşünüyorsanız yapılması gerekendir.

  28 aralık 2014 16:46

  6. duruma göre zorluk derecesi olan olay. mesela severek ayrılıyorsanız eğer sevdiğiniz insanı canlı canlı mezara koymak gibi, gözlerinizin içine bakarken bile toprağı üzerine atmak gibi bişey...ayrıca insan yeter ki sevsin bu sevdiği şey canlıda olabilir cansız da olabilir eğer gerçekten sevdiyse ayrılık çok zor, bir örnek (link: http://www.youtube.com/watch?v=LHtgKIFoQfE wilson) mesela. gerçekten birşeyi severken ayrılıyorsanız yaranız kabuk bağlamıyor.

  28 aralık 2014 23:17 21 eylül 2016 21:23

  7. Dün erkek arkadaşım tarafından gerçekleştirilem eylem. Sanırım şu an erkek arkadaşım olmuyor dimi? Şokta gibi bir şeyim ne üzülebildim ne sevinebildim. İdrak edince olacak sanırım ne olacaksa. İşin kötüsü de hiç bir şey olmaması ortada bir sebep yok. Hep uzak mesafe ilişkimiz oldu. Hep görüşmelerimizin arasında 1-2 ay olurdu yaz hariç. Bu sefer süre 4 aya çıkıyordu. Çünkü ben yurtdışına geldim eğitim için gitmeden önce beni hep gitmem için ikna etmeye çalışan kişi bir anda bana ben böyle bir ilişki istemiyorum dedi. Anlam veremedim dün hala da anlamıyorum. Bir şey mi yaptım dedim. Hayır dedi çünkü gerçekten yapmadım. Ne sosyalleştim ne geç saatte dışarı çıktım. Ne bir erkek var kaldığım ev de ne de bir erkekle gidip bir şeyler içmişliğim. Biliyor hiç bir şey yapmadığımı ama bana güvenmiyor sanırım yapacağımdan korkuyor bunun başka ne gibi bir açıklaması olabilir.

  26 şubat 2015 09:46


  8. cehennemin yeryüzündeki hali.

  28 nisan 2015 14:38

  9. Kimi zaman denize sırt üstü uzanıp, gökyüzünün ne kadar da mavi olduğunu düşünürkenki huzurdur.

  Kimi zamanlar için de cemal süreya demiş ki: "Gitmekle gidilmiyor ki.. gitmekle gitmiş olamazsın.. Gönlün kalır, aklın kalır, anıların kalır.."

  31 ağustos 2015 14:42

  10. bu sıralar vermek zorunda olduğum karar.

  evet zorunda...

  hem de severken...

  her türk kızı gibi evliliğe gitmesini istediğim ilişki yolunu kaybedince yapmak zorunda kaldığım hede.

  31 ağustos 2015 18:47