yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (150)
  • medya (42)

  1. Daha önce gratiste sadece ojeleri bulunan marka idi. Bugün Marmara forum gratiste standını gördüm. ilk izlenim olarak fiyatlar uygun gibi, koleksiyon ürünleri çok güzel görünüyordu. Lip glossları,tekli farları, paletleri ve koleksiyon ürünü olan krem farları dikkatimi çekti.elim kolum dolu diye çok kurcalayamadım ama yarın iş çıkışı gidip bir krem far edinmeyi düşünüyorum, burayı duruma göre editlerim. ( made in turkey yazıyor ürünlerin üzerinde.)

  alışveriş sonrası edit: lipglosslar çok güzel, az yapışkan. krem far da çok güzel. tekli toz farın rengi efsane, allık olarak da kullanılabilecek bir renk, azıcık tozutuyor. fiyatlar oldukça uygun ama ambalajlar biraz rahatsız edici. çok fazla stoğum olduğundan pek ürün alamadım ama ihtiyaç hainde talan edebilirim mümkün :)

  Bir (yazar: muneccim tercuman ) uktesidir.

  ilgili medya:
  1
  15 ocak 2019 16:41 20 ocak 2019 22:39

  2. Gratisin kendi markasıymış sanırım, ben de görevli kızın yalancısıyım. Bir kaç şeyi kurcaladım ve baya beğendim aslında. Çok önyargılı yaklaşmıştım oysa ki. Kolesksiyon ürünü olan krem farlar, highlighter ve likit allığı çok beğemdim. Tabi bir de yüzde görmek lazım. Yalnız şunu belirtmeden geçemeyeceğim ürünler güzel olsa bile o ambalaj nedir ya. O ambalaj gerçekten müşteri kaybı. Bakın wet n wild ambalajları bile daha iyidir. Tutulunca değiştirirler umarım ambalajları. Bir kaç ürününü alıp denedikten sonra editlerim burayı.

  19 ocak 2019 08:53

  3. emaar avmde makyaj standını görmemle beni şaşırtan markadır çünkü bu markanın sadece ojelerini biliyordum ben.

  paketleme olarak gerçekten çok sadeler paketlemeleri beebeauty nin makyaj malzemelerine benziyor hatta aynısı bu da gratisin kendi markası sanırım. yakın zamanda gidip standı kurcalıycam

  19 ocak 2019 14:11


  4. beni oldukça şaşırtmış olan markadır.

  jel aydınlatıcıları biraz simli ama metalik bir görünüşü de var parmak ucuyla elmacık kemiklerine uygulamak için mükemmel.

  likit allıkları inanılmaz pigmentli şimdilik pembe ve turuncu olanı var ve kolay dağılıyor.

  mat rujlarından birini elimin üstünde denedim ve aradan yaklaşık 15 saat geçmesine rağmen hala elimde izi var.

  paletleri çok temel renkler yani öyle çılgın turunculu-morlu bir paleti yok ama günlük kullanıma veya yeni başlayanlara çok uygun.

  ben bir milyoncu kalitesinde bir marka beklerken fiyat performans oranına göre gayet iyi bir marka geldi ama o ambalajlar değişmeli.

  20 ocak 2019 12:56

  5. Henüz ürünlerini denemedim ancak standı gördüğümde aklıma gelenler flormarın prettysi ile absolute ny ürünleri oldu. Bunu şu yüzden yazıyorum,beaulis bence gratisin genç kızlara yönelik olduğunu düşündüğüm bir markası. Özellikle öğrenci olup, şu anki fiyatlardan dolayı satın alım gücü ne yazık ki iyice kısıtlanan müşterilere yönelik gibi bir algi yaratti. Henüz hiçbir ürününü deneme şansım olmadı lakin, inşallah absolute ny gibi kocaman paketleri alakasız bloggerlara göndermezler ve onlar da parmaklarını dahi sürmeden çekilişlere koymaz, hatta bir tanesi gibi modacruzda satmaya çalışmaz. O zaman marka algısını çok aşırı derecede bozuyorlar. Inşallah simple markasi gibi de baydirici bir tanitim kampanyasi yapmazlar.

  Türk ticaret net sitesi şöyle der "beaulis markası 2018 yılında ilinden toplam 0 sınıfta tescil edilmiş olup marka sahibi GRATIs İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'dir." Ürünlerin menşei ülkesi konusunda ise internette bir bilgi bulamadım. En kısa zamanda ürünlerini deniyor olacağım.

  20 ocak 2019 15:04

  6. Yaklaşık 2 saat önce Ankara Next Level Gratis'ten kaş pomadını 19.90 tl ye edindiğim marka.

  Kaş pomadının tester ı hiç açılmamıştı ellerimle açıp ilk ben denedim. Kumral kaşlarıma ebony rengi güzel oldu küllü bir renk. Fazla pigmentli değil kaşlarımı kapkara yapmadı ama doğal ve güzel bir biçimde doldurdu. Yapısı da kaş sabitleme jeli-kaş pomadı arasında jel bir yapıya sahip. Kaşlarımı sabitlemesi de artı oldu.Pigmentasyon açısından değerlendirmezsek uzun süredir kullandığım benefit in kaş pomadının yerini alacak gibi duruyor.

   Edit: kullandıkça yapısı iyice benefit gibi kuru bir yapıya döndü yani o jelimsi yapı kayboldu gibi birşey. Böyle daha çok sevdim ama

  Edit 2: Hala kullanmaya devam ediyorum. Bitmedi bayağı uzun ömürlüymüş. Kıvamı kurudukça güzelleşti. Çevremde tavsiye ettiğim ve kullanan kişiler çok memnun. Ebony rengi gözüme koyu geldiği için bir açık rengini aldım adını hatırlamıyorum (zaten 2 renk seçeneği var). Haftada en az 4-5 gün kullanıyorum daha yeni yeni dibini görmeye başladım. Alın aldırın süslüler!

  ilgili medya:
  1
  28 ocak 2019 00:45 12 şubat 23:32

  7. içerik ve hayvan politikasını bilmediğim için ürünlerini satın almadığım marka. Yalnız bu testerları mıncıklamayacağım anlamına gelmiyor. Gratis çalışanı sleek yerine bu ürünlerin geldiğini söyledi. Bence sleekin yerini tutabilecek bir marka değil, sleek'in gosh'un yerini tutabilecek bir marka olmadığı gibi hep gelen gidenden daha kötü oluyor.

  Neyse yeni açılmış testerları bulunca haliyle bir parça mıncıkladım. Tekli farlarının renkleri oldukça doğal, paketleme basit, pigmentasyon orta, kalıcılık bilinmiyor.

  Glosslarının yapısı güzel.

  Far paletlerinin pigmentasyonlarını pek beğenmedim, gerçi bir renk çok iyiyken yanındaki pan çok kötü olabiliyor.

  Kaş pomadları ve göz kalemleri güzel.

  Mat rujları kremsi yapıda ve gerçekten mat. Ballerina pink rengine bayıldım, ama dediğim gibi içerik ve hayvan deneyi politikası aydınlanınca alıp almayacağıma karar vereceğim.

  Fiyatlarına göre gayet yeterli bir marka olacağını düşünüyorum.

  31 ocak 2019 20:52


  8. 160 numaralı Everyday me far paletini aldım tam istediğim renkler bir arada ve uygun fiyatlıydı tam gündelik kullanmalık. ilk önce ön yargılı yaklaştım ama denemekten bir zarar gelmez dedim ve aldım. üçüncü gün bugün her gün iki renk kullanarak yaptım göz makyajımı. beni tek üzen, palette bu kadar simli durmuyordu. göz çevreme, göz altıma hep sim bulaştı. göz makyajı bitince onları temizlemekle uğraştım azcık. Kendi süngerli far fırçası çok kötü bana göre ilk açtığımda onunla yapayım dedim ama renk alamadım bastırmam gerekti bunu da sevmiyorum öyle de gözümü acıtıyor kendi kullandığım fırçalara döndüm. çok memnunum pigmentasyonundan bir tek sim bulaşması problemi dışında böyle iyi olmasını beklemiyordum, bir de tam istediğim renkler bir arada olması nedeniyle gönlümü kazandı.

  4 şubat 2019 20:35 4 şubat 2019 21:20

  9. Bugün crush it serisinden 310 numaralı gingerbread rujunu edindiğim kozmetik markası. Sürümü yumuşacık dudağımı hiç kurutmadı. Fiyatına göre gerçekten çok başarılı. Bakmak isteyenler için görsel ekliyorum.

  ilgili medya:
  2
  4 şubat 2019 23:07

  10. Sleek’in yerini tutabileceğini mi sanıyor bilmiyorum ama bence gratis bu gosh’ı sleek’i elinden kaçırıp böyle markalar getirerek kendi topuğuna sıkıyor. 

  13 şubat 2019 13:07