yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (89)
  • oylar (94)
  • medya (7)

  1. 276 light coral rengini aldım. Sürmesi kolay, rengi güzel tutan bir ürün. Dudağa sürdükten kısa süre sonra kuruyor gün içinde ruj tazeleme derdin olmuyor. Yemek yedikten sonra bir kısmı geçiyor yine de.

  Ayrıca mat ruja göre nemlendirmesi fena değil. Ürün miktarı 6 ml olduğu için kısa süre sonra tükeneceğinden eminim.

  12 nisan 2019 17:52

  4

  2. 172 rust rengine sahibim. Trustworthy'ye çok benzediği için aldım. Malum fiyatlar. İndirimsiz aldıgım için biraz pişmanım 26 liraya aldım ve gramajı çok az. İndirim beklenip alınırsa tadından yenmez. Nemlendiriciyle beraber kullanıldıgında çöl gibi de yapmadı dudaklarımı. Ama balm kadar yogun da değil. Güzel gibi.

  Not: bugun tuvalete düşürdüm... Daha 2 kere kullanmıştım be.

  26 nisan 2019 20:14 15 ağustos 2021 02:45

  3. Renklerini çok beğendiğim, altına nemlendirici sürmezseniz dudaklarınızı kurutacağını düşündüğüm likit mat ruj. Geçenlerde testerların temiz olmasından yararlanarak 276 numarasını denedim dudağımda, çok sevdim kendisini. Fiyatları indirimsiz de diğer rujların fiyatlarına oranla uygun fakat ben indirimi beklemeyi seçtim, öğrencilik :')

  27 nisan 2019 12:09


  4

  4. 303 Poison Apple rengini kullandığım ruj. Çok hızlı kuruyor. Kalıcılığı iyi. Çok hızlı kuruduğu için sürerken dikkatli olmanız gerekiyor. Beğenerek kullanıyorum. Uygun fiyatlı, fiyatına göre oldukça iyi bir ürün.

  21 haziran 2019 16:31

  5. Bugün 4,95 tl’ye 303 poison apple rengini aldığım ve başarılı bulduğum ruj. Kalıcılığı oldukça iyi, tam beş saattir zerre oynama olmadı arada bir şeyler yediğim halde. yoğun bir kuruluk hissi de vermedi ki bu çok önemli bir detay bence. Rengi çok beğendim, tam istediğim tonda, tok bir kırmızı. Bir de Numarasını hatırlamıyorum ama bu serinin “juliet” isimli olanı da çok iyiydi ancak onun sadece testerını deneyebildim, normal ürün bitmişti. Bir tık daha koyu kırmızı, bulabilseydim onu da alacaktım. 

  Yani başarılı bir ürün diyebilirim, elimdeki rujlar bittiğinde nude tonlarını da alabilirim.

  ilgili medya:
  1
  28 haziran 2019 18:43

  6. Juliet rengine sahibim... günlük kullanılabilecek bir kırmızı. Mat olmasına rağmen dudağı kurumaması, çabuk sabitlenmesi ve kalıcılığı artı özellikleri. Ben tek kat sürüyorum ve Hızlıca dağıtıyorum. Sabitkendikten sonra Peçete ile silsem de dağılmıyor. İki kat sürünce fazlasını almazsam ve kurumasını beklemezsem dişime de bulaşmakla birlikte dikkatli olunursa herhangi bir bulaşma olmuyor. Fiyatı 14 ₺ olması lazım.indirimde daha da uygun fiyata alınabilir. Uygun fiyatlı olması nedeniyle ve performansının yüksekliği nedeniyle şans verilebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  28 haziran 2019 22:17 29 haziran 2019 08:02

  4

  7. Light coral rengini instagramda görmüştüm ve kaydete atmıştım. 4,95lik kampanyayı kaçırmadım ilk işim bu rengi almak oldu. Bir renk daha seçeyim dedim ve cashmere aldım o da tatlı bir pembe. Ama bu seriden tek bir ruj alacaksanız ilk önerim light coral olur. Kurutmasına gelecek olursak her kalıcı ruj gibi kurutuyor şahsen. Kurutmadı desem yalan olur.

  8 temmuz 2019 22:23


  4

  8. bende 396 berry queen, 117 rosy ve 116 nude peach var. MÜKEMMELLER. en sevdiğim nude peach gerçekten de nude peach... kokuları, dokuları, renkleri harika. sadece bir süre sonra dudağın iç kısmından çıkmaya başlıyor ama bu fiyata böyle performans yani. alınız, aldırınız.

  2 ağustos 2019 15:29

  9. Gülkurusu rengi rujlarım bitince mini  mac mehr ruj alacaktım. mac’in  sitesinde ürün kalmayınca beaulise şans vermek istedim. 11 liraya düşünce  2 tane alayım dedim.  burda yazılanlara bakarak rosy ve rust renklerini aldım.  rosy gerçekten the balm charmingin birerbir aynısı. rust da hemen hemen the balm thurstworsty . bu renklere ihtiyacım vardı. the balm  indirimli hali bile pahalı olduğu için almadım. ruj tabi balm gibi naneli değil sürünce baya kurutmuş diyorsunuz. hatta bu dudağımı mahvetcek galiba dedim. ama öyle bir şey olmadı ve düşündüğümden daha kalıcı çıktı. yemek yemeyene kadar çıkmadı sadece bir kez tazeledim. bir de gramaj olarak pek büyük değil, her gün sürülse 1 aya biter. rujların swatchlarını ekliyorum.

  Edit: kullanım süresi 3 ay yazıyor üstünde , bilginize.

  ilgili medya:
  1
  6 ağustos 2019 13:48 10 ağustos 2019 21:36

  10. Gratisten bi rengini beğenerek aldım,eve gelip ultra bantlı jelatini açınca içinde neredeyse hiç ürün olmadığını gördüm.Fırçayı elime sürdüğümde renk bile vermedi.Tester ürünü bantlamışlar bariz,dikkatli alın

  (Neyi eksilediniz anlamadım)

  7 ağustos 2019 04:07 8 ağustos 2019 01:08