yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (3)

  1. strawberry zamanlarından edindiğim bir allık(gizlinot: princess) ve aydınlatıcısını(gizlinot: nymph) biliyorum.

  her ikisi de çok iyi kaliteli ürünler.

  ülkemizde satıldığını duymadım ama denk gelsem seve seve ilgilenirim, kurcalarım, kucaklarım.

  12 eylül 2013 21:12

  2. Strawberry'de guzel bir indirimde yakalayıp 2 adet stick fondotenini aldığım marka. Aslında ortalamanın üzerinde bir marka ama gelen fondotenlerin yapısı bana çok kalın geldi. Nasıl diyim, sanki pütür putur kumlu gibi bir duruşa sahip. Baya seveni de varmış.

  19 mayıs 2015 01:03

  3. çıktığı günden beri çılgınlar gibi istediğim becca x jaclyn hill aydınlatıcı ve allık paletine an itibariyle (gizlinot: sephora'nın yılbaşı için ürünü türkiye'ye getirmesiyle) kavuşmuş bulunmaktayım, tabii ki soluğu hemen burda aldım.

  ilk izlenim;

  hayatımda gördüğüm en yumuşak, tereyağımsı ve pigmentli formülasyona sahip ürün.

  elimi değdirdiğim anda aşık oldum diyebilirim.

  renkler tek kelimeyle muhteşem, ne bronzer'a ne allığa ne de aydınlatıcıya ihtiyacım kalmadı. (gizlinot: allıklarından biri benim için daha çok bronzer niteliğinde)

  aynası çok hoşuma gitti, seyahatte çok kullanışlı olacağını düşünüyorum.

  nyx strobe of genious paletim artık teyzemin oldu galiba.

  1 aralık 2016 16:29


  4. Sephoralara geliyormuş yakında standları kurulacakmış süslüler :)

  8 şubat 2017 13:50

  5. nisan ayında sephorada olacakmış ve tüm ürünleri ülkemize gelecekmiş. burdan duyurmuş olayım :)

  9 şubat 2017 13:53

  6. bu hafta sephorada olacakmış ama gümrükte takılmış haftaya kalmış; yani eli kulağında olan markadır, kullanan süslüler hangi ürünlerinin alınmaya deger oldugunu yazsa keske(gizlinot: <3 )

  15 şubat 2017 23:14

  7. beach tintlerini beklediğim marka. fiyatlar tabii ki uçuk olacak. ben de işe girip ilk maaşı ıslatmayı bekleyeceğim. ama siz beklemeyin allık sever süslüler :)

  15 şubat 2017 23:38


  8. aydinlaticilari,aydinlatici primer'lari,dewy look urunleriyle one cikan bir marka. hatta urunlerinin isminde genelde surekli shimmering,luminous,light gibi kelimeler kullaniliyor. gercekten her cilde uygun isik veren/aydinlatan bir primeri/aydinlaticisi var. ozellikle jaclyn hill koleksiyonuyla iyi patladi. champagne pop ve pearl toz aydinlaticilar,ayrica likit aydinlaticilar ve yine champagne pop'in bulundugu paletlerle iyi bir satis yaptilar sanki. sahsen ben champagne pop gelse de alsak diye deliriyorum. yine backlight primer da oldukca ovulen urunlerinden.

  (link: http://m.sephora.com/product/P395159?icid2=becca_lp_jaclynhill_carousel_us&productId=P395159&skuId=1830868 sempeyn pap)

  (link: http://m.sephora.com/product/P399831?icid2=becca_lp_defineyourlight_carousel3_us&productId=P399831&skuId=1721281 backlight praymir)

  buralar degerlenir mi gorecegiiz

  15 şubat 2017 23:39

  9. Champagne pop güzel bir aydınlatıcı ama açık tenlilere biraz koyu gibi. Ve hiç öyle doğal duran bir aydınlatıcı değil. Bam diye kendini belli ediyor. Yabancı youtuberlar tarafından çok övüldü ama aslında nasıl bir aydınlatıcı sevdiğinize bağlı. Tenim çok açık olduğu için şahsen yazın bronzlaşınca kullanmayı düşünüyorum.

  Biraz da simli gibi geldi bana. Belki daha belli belirsiz, hafif aydınlatıcıları sevdiğim içindir. Ciltle bütünleşen, 'içten gelen bir ışıltı' tarzı bir aydınlatıcı değil kısaca.

  16 şubat 2017 15:32

  10. geldi gelecek derken bugün istanbul-capacity avm sephora da standını gördüm. toz, krem, likit aydınlatıcıların tüm renkleri, under eye brightening corrector, aqua luminous fondöten ve kapatıcı, backlight priming ve first light priming filter, yeni toz pudrası soft light blurring powder ürünleri ve testerları vardı.(gizlinot: bir de daha önce görmediğim kırmızı-turuncu bir corrector da vardı.) (gizlinot: özel koleksiyon aydınlatıcıları yoktu) ben fiyatlarını beğendim. markanın ürünlerinin kalitesini, paketlenmesini düşününce uygun buldum. ben sadece toz aydınlatıcılarından opal rengini edinmiştim yurt dışından ve açık renk tenimde bile çok beğendiğim bir ürün. muhtemelen birkaç ürününü de tr sephora dan alacağım. tüm süslülere hayırlı olsun :)

  17 mart 2017 19:41 17 mart 2017 23:52