yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (31)
  • medya (1)
  4

  1. İki haftadır kullanmaya başladığım ilk göz kremi.

  Öncelikle göz çevrem kuru değil, sadece daha canlı görünsün, uykumu alamadığım günlerde yüzüm gözüm daha düzgün dursun diye kullanmaya başladım.

  Aldığım günden beri hemen her gece uyumadan önce kullanıyorum, cildimi daha yumuşak hissettirdiği doğru. Sabah uyandığımda hala o yumuşaklığı hissedebiliyorum ve göz çevremin daha aydınlık olduğunu görebiliyorum.

  Düzenli kullanımda kırışıklıkları azaltmak gibi bi vaadi de var ama benim böyle bi beklentim ve gözlemim olmadı.

  Genel olarak uygun fiyatlı, beklentilerime göre başarılı bi krem. İhtiyaç dahilinde alınabilir.

  26 mayıs 2018 16:36

  2. 2 hafadır düzenli olarak yatmadan önce göz çevreme sürüyorum. Şimdiye kadar denediğim bütün göz çevresi kremleri gözümde yanma ve kızarıklık yaparken bee beauty’de böyle bir sorun yaşamadım. Yapısı biraz yağlı olmasına rağmen kolay emiliyor, göz çevrem kuru olduğu için yağlı olması benim için bir artı ayrıca. Sıkılaştırıcı, yaşlanma karşıtı gibi vaatleri var ancak bu konularda işe yarayacağını pek düşünmüyorum. Benim için önemli olan nemlendirmesiydi ve başarılı da oldu. Gratis indiriminden 12 liraya aldım. Uzun vadede göz çevremde herhangi bir soruna yol açmazsa yoluma bee beauty ile devam edebilirim.

  5 haziran 2018 15:53

  3. Nemlendirme özelliği artsın diye öncesinde vichy 89 mineral kullanmama rağmen çok kuru olan göz çevreme yeterli gelmiyor. Bitince bir daha alacağımı sanmıyorum.

  6 haziran 2018 10:12


  4. Uygun fiyatlı ve bende komedon oluşturmayan bir krem oldu. Öyle aman aman bir etkisini görmedim ama nemlendirmesi yeterli geldi bana. F/p oranı fena değil. 

  23 temmuz 2018 10:30

  3

  5. hafta başında gratis indiriminden 11 lira gibi bir fiyata edindiğim göz kremi. yapısı biraz yağlı ama komedon oluşturmadı bende; hafif bir aydınlanma da gözlemliyorum ama bundan daha ilerisi olmayacak gibi. nemlendirme konusunda çok çok başarılı bulmadım; biraz da cildim kusuyor ama sizin genelde böyle bir probleminiz yoksa bu dediğime takılmayın, genelde çoğu kremi kusar cildim benim :) bir daha alır mıyım hayır, ama fiyatına göre gayet iyi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

  4 ağustos 2018 16:28

  3

  6. belkı -25 için önlem amaçlı kullanışlı olabilir ama 25 yaş üstü için pek tavsiye edilesi bir ürün olarak görmüyorum

  13 ağustos 2018 14:25

  7. İndirimde 11 tl gibi bir fiyata aldım, içeriği hoşuma gitti. Gece ve makyaj altına kullandım. Biraz yoğun bir yapısı var içeriğindeki yağlardan dolayı fakat kolayca emiliyor ve yağlı his bırakmıyor, milia da çıkarmazsa hiçbir sorun yok. Göz altlarım kuru değil ve 18 yaşındayım bu yüzden nemlendirmesi benim için yeterli. Makyaj altında da sorun çıkarmadı kapatıcım güzelce dağıldı ve gün sonunda kuru bir görüntü oluşmadı. Tavsiye ediyorum. Uzun vadede düşüncelerim değişirse editlerim.

  Edit: milia çıkardığım için kullanmayı bıraktım.

  22 ağustos 2018 15:05 14 ekim 2018 09:07


  8. Q10 etkisinden dolayı çekinerek aldığım ilk göz kremim. Öyle fazla fazla bir nemlendirmesi veya müthiş bir aydınlığı yok ama genç bir göz altı için gayet yeterli. Ayrıca kapatıcı altına nemlendirmek için uyguladığında pudralı kapatıcımın oradaki tek bir çizgiye dolmasını engelledi(gizlinot: Bingo!). Ben de kapatıcımın yaşlı gösterme hissinden kurtuldum. Kendisine puanım 5.5/10.

  28 ağustos 2018 15:45

  9. Daha önce hiç göz kremi kullanmadım. Ama yaşım ilerlediği ve yastık izleri gibi ufak kırışıklıklara merhaba dediğim için ufaktan başlamaya karar verdim. İlk seçtiğim ürün de bu krem oldu. Çok bir beklentim yoktu, iyi nemlendirsin yeter diyerek aldım. Öyle kırışıklık gidersin, mor görünümü yok etsin vb. gibi beklentilerim yoktu. O nedenle aradığımı buldum diyebilirim.

  İlk başta krem çok yoğun, yağlı gibi geliyor. Emilmez bu, yapış yapış kalır diyordum ki yanıldım. Gayet güzel emiliyor. Göz çevrem çok kuru olmadığı için nemlendirmesi yeterli benim için. Makyaj altında da kullandım, bir sorun çıkarmadı. Komedon vs. de yapmadı, zaten kokusu da yok. Fiyatına da bakarsak gayet iyi bence. İndirimsiz 20 tlye almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Bir daha alırım, tavsiye de ederim.

  29 ekim 2018 11:37 29 ekim 2018 11:45

  10. yapısı çok ince ve çok kolay emiliyor. göz çevremi aydınlattığını görebiliyordum kullandığım dönemde. yanma vs. yapmadı ama ben de şimdiye kadar hiç bir göz çevresi ürünü yanma yapmadı zaten. fiyat performans olarak başarılı bir ürün. bir tüp bitirdim ve ardından yedekledim ama isananın jel olan göz çevresi nemlendiricisini de aldığım için ikisinin arasında onu denemek için yedeğimi açmamıştım. haftaya açmayı ve bu üründen bir süre devam etmeyi düşünüyorum.

  2 kasım 2018 22:25