sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (10)
  • medya (1)

  1. açık gözeneklerim için gittiğim birçok dermatologdan bunu kullanma önerisi aldım. tabii ki mucize beklemememi söylediler. neyse ki gözeneklerim bundan daha fazla da büyümezmiş. uzun ve düzenli kullanımlarda fark yarattığını söylüyorlar. 1 aydır sabahları (bkz: avene cleanance gel ) ardından kullanıyorum. bıraktığı mat ve temiz histen dolayı kullanmaya devam edeceğim. gerçekten yağ dengesini düzenlediğini söyleyebilirim. belki iyi ve düzenli cilt bakımının ardından daha iyi işe yarayabilir. başarılı bir primer. (gbkz: bioderma sebium mat nemlendirici) ile iyi bir ikili.

  16 aralık 2013 15:41 ed.14 eylül 2015 19:13

  2. Bioderma'nın genişlemiş gözenekleri küçültmek amaçlı yağlı ciltler için ürettiği bir ürün. Şu an 3. kutuyu kullanıyorum. Yüze sürüldüğü an farkı anlıyorsunuz. Gözenekleri küçültüp, cildi daha mat ve pürüzsüz bir hale getiriyor. Ama bu değişiklik kalıcı değil. Tedavi amaçlı kullanmaktansa makyaj altı bazı olarak kullanılması daha uygun. Geniş gözenekli, yağlı ciltler için tavsiye ederim ama kuru ciltler için kesinlikle önermiyorum.

  20 eylül 2014 13:00

  3. birikmiş bio puanlarımla aldım ben bu ürünü. aldığımdan beri makyaj bazı olarak kullanıyorum çünkü komedojenik değil yani gözenekleri tıkamıyor, kalkan görevi üstleniyor bir nevi. o konuda oldukça başarılı diyebilirim. cildi uzun süre mat tutuyor, ten makyajının kalıcığını arttırıyor.

  gözenek konusunda bir etkisini hissedemedim. silikonlu bazlar gibi gözenek görünümünü anlık olarak hafifletmesini beklerseniz hayal kırıklığı yaratır. ne derece gerekli bilemiyorum, biterse alır mıyım o konuda ciddi şüpheliyim.

  edit: 2-3 haftadır kullanıyorum ve gözeneklerimin daha küçük ve temiz olduğunu söyleyebilirim. bitince de tekrar almaya karar verdim bu yüzden. makyaj bazı olarak çok başarılı çok.

  edit 2: bir baza 60-70tl veremeyeceğim. çünkü çok çabuk bitti(yaklaşık 3 ay) ve gözeneklere bir faydası olmadı. matlaştırıcı etkisi de bu fiyatı karşılayacak kadar uzun değil.

  7 aralık 2014 14:47 31 mart 2015 19:21

  4. Düzenli 2 ay kullanımda % 54 oranında gözeneklerde sıkılaşma yapan ürün. Karma ciltler t bölgesine, yağlı ciltler tüm yüze uygulayabilir. İçeriğindeki mannitol ve gingko biloba yatıştırıcı etkiye sahiptir. Makyaj bazı olarak kullanılabilir.

  14 eylül 2015 19:11 ed.14 eylül 2015 19:12

  5. bu ürün kesinlikle tedavi edici bir krem değil, matlaştırıcı makyaj bazı.

  sürüldüğü anda ciltte mat ve pürüzsüz bir tabaka oluşturuyor. yağ kontrol özelliği başarılı. ten makyajı yapacaksanız 4 saat civarında, yalnızca transparan pudra kullanacaksanız daha da fazla götürüyor. sanırım üzerine toz pudra kabul etmiyor, ciltle bütünleşmesini engelliyor. kokusu for men ürün kullanıyormuş gibi hissettiriyor bana ama kalıcı değil korkmayın. baz olarak başarılı bir ürün ama tedavi amaçlı geçersiz. e 30ml bir baza da bir daha o parayı verip almayacağım ama benim bunca zaman burun kıvırdığım baz kavramına olumlu bakmamı sağladı. hani böyle bir baz öneriniz varsa duymak isterim.

  13 ekim 2015 02:29 13 ekim 2015 02:29

  6. sanırım 2-3 yıldır dönem dönem düzenli kullandığım iyileştirici özelliği olduğu söylenen krem. uzun dönemde gözenek küçülttüğünü iddia etmişlerdi, sanırım baya bir uzun süre oldu. ama gözenek küçültmedi. ama güzel nemlendiriyor, bir de makyaj bazı olarak çok güzel bir ürün. bir de 'gözenek kremi kullanıyorum, ben cildime bakıyorum' havası yarattığından kullanınca içim rahat ediyor ama küçültüyor mu bende hayır.

  13 ekim 2015 14:26

  7. Bu ürünü tek sevmeyen ben miyim bilemedim. Tedavi edici bir krem değil makyaj bazı bence. Sürdükten sonra bıraktığı o silikonumsu hissi hiç sevmiyorum. Bir dönem inatla düzenli kullanmama rağmen gözeneklerime hiç bir etkisi olmadı.tekrar almam.

  9 mart 2016 10:50

  8. burun ve yanak bölgemdeki açık gözenekler üzerinde kalıcı bir etki yaratmayan ama parlama azaltıcı özelliği ile özellikle sıcak havalarda makyaj altı için vazgeçilmezlerimden bir tanesi olan bir ürün.

  çok yağlı olan cildimi tolere eden ve aşırı parlamayı engellememe yardımcı olan az sayıda üründen bir tanesi. (ama daha denemediğim çok ürün var. süslülerden öğrenip de denemek istediğim.)

  13 haziran 2016 16:39

  9. yüzüme sürdüğüm anda anında cildim anında matlaşıyor. yağlı ciltler mutlaka baksın derim. gözenek küçültmede bi faydasını görmedim ama matlaştırma konusunda üstüne tanımıyorum.

  13 haziran 2016 22:45

  10. yaklaşık bir aydır makyaj bazı olarak kullanıyorum. gözenek küçültmede şuana kadar bir faydasını göremedim fakat baz olarak çok başarılı bence. t bölgemdeki yağlanmayı bayağı geciktiriyor ve gözeneklerin belli olmasını engelliyor, pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

  edit: çok sıcak günlerde pek koruma sağlamadığını fark ettim, mufe step 1 mattifying primer'a geri döndüm şuan için. ama kışın kullanmaya devam ederim.

  13 haziran 2016 22:52 6 temmuz 2016 20:05