girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (1)

61. Kaçmaz, ince, mat çorap için çok önermişlerdi. Bundan yaklaşık 2 sene kadar önce 2+1 kampanyasıyla 2 ten rengi 1 de siyah almıştım. Bir ten rengi ve siyahı uzun süre giydim. Siyah hâlâ duruyor galiba. Ten rengi, artık 10. giyişimde bir yere takıldı. Hazır evdeydim, çıkmadan değişeyim, ne de olsa yedeğim var dedim. Nasıl da gururlu bir ifadeyle öteki çorabı açıyorum. Aradığım çorabı bulmuşum. Normalde maksimum 3 kere giyebiliyorum, bunu en az 10 kere giymişim. Şöyle paketinden çıkardım. Katlanmış çorabı açtım. Elimde topladım. Ayağımı geçirdim. Tam yukarı çekiyordum ki tak 4 parmağım çorabın içinden geçti. Bir de utanmadan filililili yapıyorlar. Galiba 2 dakika parmaklarla bakıştım. Nasıl olabilir diye.

Kısmet hep.

19 eylül 00:17

60. Kokulu çoraplarına bayıldığım marka.

18 eylül 14:41

59. 100 tl üzeri bir paraya taytlarını aldığım markadır, maalesef taytları polyester. Kumaş kalitesi berbat. Zaten polyester bi tayt almak istesem 20 liraya falan alırdım. O polyesterin tende bıraktığı his iğrenç bir daha asla almam.

18 eylül 09:07


58. ince çorap konusunda pek başarılı bulmuyorum ben açıkçası kaçmaz diye sattıkları çorapları bir kaç giyimde kaçırmayı başardım. sorun ben de olabilir emin değilim ama tayt ve özellikle mayo, bikini konusunda çok başarılılar. normal çoraplarını da seviyorum fakat fiyatları biraz tuzlu geliyor.

13 temmuz 17:56

57. Jean konusunda başarılılar ancak indirimi beklemenizi öneririm.

9 haziran 18:42

56. 3 yıldır yaz kış abartmıyorum neredeyse her gün calzedonia push up taytlarından giyiyorum. ilk aldığım zaman 100tl gibi bişeydi. her gün giydiğim için, gerçekten dayanıklı bir tayt olmasına rağmen yaklaşık 4 ayda 1 yeniliyorum çünkü popo ve iç kısımlarda beyaz topaklanmalar oluyo. eskiden ince ve kalın olan diye seçenekleri vardı, ince olan hafif iç gösterdiği için kalın olanı tercih ediyordum, neyse sonra sadece tek modeli kaldı piyasada ikisinin ortası gibiydi. çok rahat, çok güzel toparlıyo can yoldaşım tek kusuru hayvan gibi zam yemesi. en son geçen ay yenisini aldım ve 130 tl olmuştu. yine de benim için parasına değer. kışın push up serisinin termal olanını kullandım ondan da çok memnun kaldım sıcacık tuttu bütün kış beni tşk calzedonia seninle tanıştığım için çok şanlıyım

9 haziran 18:32

55. Çorapta en sevdiğim marka. Özellikle indirimlerini takip eder, toplu çorap ihtiyacımı karşılamaya çalışırım. Klasik kilotlu çoraplarının dokusu, görünüşü bence harika. Uzun çoraplarının da modellerini çok seviyorum. 2 tane de taytım var ama birinde belimden düşme sorunu yaşıyorum, model bana uymadı, denemeden almayın. Ama asla bollaşma, kumaşında bozulma olmuyor aldığım hiçbir üründe. Bence verdiğiniz paraya kesinlikle değer, çünkü uzun ömürlü ve görünüşü kaliteli. Penti'den birkaç tane alacağınıza burdan bir tane alın derim.

9 haziran 12:36


54. külotlu çoraplarını çok kaliteli bulduğum markadır. 4 sene önce italyada erasmustayken mecbur kalıp almıştım (çünkü başka alacak yer yoktu) ve döndüğümden beri de sadece burdan alıyorum. dokununca yumuşacık bir his veriyor ve gerçekten çok sağlam. fiyatlar diğer markalara göre yüksek ama bence o kalite o fiyatları hak ediyor.

31 mayıs 11:28

53. Thermal külotlu çorapları çok güzel, tayt aldığımı sanırken yanlışlıkla almıştım ama tüm kış giydim. gerçekten sıcacık tuttu ve çok kaşındırmadı, bilmiyorum size de oluyor mu ama normalde böyle şeyler beni çok kaşındırır ama bunu sevdim. Normal külotlu çoraplarını kullanıyorum biri yaklaşık 10-12 yıkamadan sonra kaçtı üst kısmından ben de oje sürüp devam ettim çıkarmadan sorun olmadı, sanırım tırnağım takıldı ama o kadar uzun ya da törpüsüz tırnak da kullanmam. yalnız normal günlük taytı daha ilk yıkamada tiftik tiftik oldu anlamadım sebebini, değişim günü geçtiği için de uğraşmak istemedim açıkçası.

30 mayıs 21:23

52. taytlarını üniformam yaptığım markadır.

ilk aldığım taytı artık ilk giydiğim gibi hissettirmeyip yumuşasa da, ikinci aldığım yeni model yüksek bel push up taytı yüzlerce kez yıkamama rağmen hiç esneme yapmadı, ilk günkü gibi. sıkılığı ve yüksek bel olması, iç göstermemesi gibi özellikleriyle kalbimi çaldı. fiyatı gerçekten pahalı maalesef, keşke çeyreğine falan düşse de beşer onar alabilsem :(

30 mayıs 21:10