0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. carolina herrera'nın new york'tan esinlenen parfümü. iki küre şişeyi birleştiren metal bir silindirden oluşan değişik bir şişe dizaynı var. kullanışlı değil ama bence şık ve sade. çiçeksi ve ferah bir koku, bergamot, beyaz çiçekler ve misk notalarını taşıyor. çoğu sezonluk olan sexy, on ice, splash, vip gibi versiyonları da mevcut. yıllardır severek kullanıyorum. (link: http://www.carolinaherrera.com/212/en/212/fragrance/women internet sitesi)

21 temmuz 2014 15:47 21 temmuz 2014 15:52

2. Bıkana kadar kullanacağım kokudur. Temiz, fresh , canlı bir koku. Her notasına bayılıyorum =)

21 temmuz 2014 20:33

3. vip versiyonunu kullanıyorum tatlı, vanilyalı bir koku. sanırım içinde misk de olduğu için baymıyor. kalıcılığı tende de iyi ama kıyafette mükemmel. şalıma sıktığım parfümü günler sonra bile hissedebiliyorum.

29 ocak 2015 16:21


4. En sevdiğim parfümlerden biri. Kalıcı, kokusu baymıyor ve temiz bir koku. Uzun süre kullanmaya devam edeceğim sanırım.

11 ocak 2016 00:31

5. Kalıcı bir koku. Şişe dizaynı çok kullanışlı değil masamda hep birşeylerin çarpması sonucu ilk düşen nesne oluyor yine de şık duruyor. Çiçeksi ve günlük olarak tercih edilebilecek hoş bir koku.

22 mart 2016 12:50

6. ri şişeli.. sadedir güzeldir.. ismi tanıdıktır, anlamlıdır..

kokusunu koku reseptorlerım ıle algıladıgım gunden berı kullandıgım,tarıfsız hazlar yaratan,bu esansın yaratılmasında kesın uzaylıların parmagı var dıye dusundugum parfum cesıdı

sevdiceğin sadece sizin yanınızdayken öyle kokmasını isteyeceğiniz kadar başarılı bi bayan kokusu.

bir kadinin gorup gorebilecegi en cildirtici koku.. parfumun kadinin aylardir goremedigi adamla uyumu akli her gun zorlamaya basladiysa cildirticilik katsayisi beklenmedik sekilde artabilir..

yaz aksamlari denizden ciktiktan sonra alinan dus misali tertemiz, mis gibi bir koku.

klasiği sabun kokusunu andıran, şişesi kapsül şeklinde olup her iki tarafında da minik şişeleri olan, çanta boyuna gerek duymayacağınız muhteşem koku..

212 sexy ise yaz geceleri için ideal olup gerçekten sexy bi kokudur..

24 nisan 16:12