yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (6)
  • medya (3)

  1. rossmann catrice indiriminden alıp 3 gündür devamlı kullandığım ve çok başarılı bulduğum yeni favori kapatıcım, bendeki rengi 010 light beige. diğer meşhur olan full camouflage kapatıcısını kullanmadım ikisi arasında bir kıyaslama yapamayacak olsam da, bu hd olana bayıldım. yapısı orta ne çok kalın ne ince diyebilirim fırçayla güzel dağılıyor. kapatıcılığı, çizgilere dolmaması ve epey kalıcı olmasıyla benim gönlümü kazandı. tek söyleyebileceğim olumsuz yanı boyut olarak çok küçük sanki çabuk bitecek gibi görünüyor. bir de daha çok karma/yağlı ciltler için uygun gibime geldi eğer çok kuru göz altlarınız varsa pütürleşme durumu olabilir, bu durumun önüne geçmek için iyi bir şekilde nemlendirip kullanmanızı tavsiye ederim. bana indirimli fiyatıyla 13 küsür liraya geldi hatta rengi tek kalmıştı biraz da şans eseri alabildim. indirimsiz fiyatı 27 olması lazım f/p olarak başarılı olduğunu düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  14 mart 12:08

  2. yumuşacık yapısı var gramajı(2,5ml) az olsa da %50 indirimde birer ikişer alınır. kalem gibi tam çantada taşımalık. rengini(light beige), yapısını çok sevdim tavsiye ediyorum.

  15 mart 20:27 15 mart 20:28

  3. Bunu mağazada denedim ama sanki camouflage olanı kadar güzel kapamadı ve yapısı daha kuru geldi. İndirimde bayağı uyguna düşüyor bence yine de el altında bulunmalı bu fiyata.

  16 mart 14:04

  4

  4. catrice indiriminden 010 numarasını aldım. bu kapatıcı neden diğerleri kadar popüler değil bilmiyorum ama şimdiye dek kullandığım en iyi kapatıcı diyebilirim. belki ben iyi anlaştım, başkası sevmeyebilir de. göz altlarım normalde kuru fakat ben gece gündüz nemlendirdiğim için pek sıkıntı yaşamıyorum ama pudralamayı da çok sevmiyorum. bu ürün asla sabitlememe gerek kalmadan kendiliğinden sabitlendi. zaten indirimli fiyatına göre çok çok iyi. keşke daha önce keşfetseydim. şimdi bulurum da alırım artık. (gizlinot: :( )

  23 mart 00:09 23 mart 00:15

  5. Ben normalde concealer kullanırken tüm yüzüme sürer sonra belki birazcık bekletip öyle dağıtırım ki kapaticiligi bir tık artsın. Ama bunda tam bir hata olmuş çünkü bu kadar hızlı sabitlenmesini asla beklemiyordum yapısı sıvı olduğu için. Sabitlendikten sonra fırça sünger her şeyi denedim asla oynatamadım yerinden. Yine de severek kullanacağım, özellikle koyu göz çevresini aydınlatmak için sabahları hızlıca sürüp çıkabiliyorum.

  28 mart 17:38

  3

  6. 030 sand beige en koyu rengine sahip olduğum likit kapatıcı.Goz altlarım ne çok kuru ne de çok kötü.Bu nedenle kapatıcılığı benim için yüksek ve yapısı kurutmayan türden ,tek olumsuz yani çok minik olması olan ürün.

  20 mayıs 15:49

  7. hem uygun fiyatlı hem de performansı yüksek ürünlerle gönüllerde taht kurmuş catrice'in bugüne kadar kullandıklarım arasında en iyi kapatıcı dedirtecek ürünü. her şey bir yana bir kere gerçekten çok rahat uygulanıyor. bu da fırçasının, daha doğrusu aplikatörünün inceliği sayesinde olan bir şey bence. ürünü kabından çok kolay alınıp, bu sayede incecik uygulamanız mümkün. çok ince bir tabakayla ciltte sivilce ve onun yarattığı kızarıklık gibi görüntüleri gayet güzel kapatıyor. benim için kapatıcının performansı göz altlarından ziyade, tendeki pürüzlerde belli oluyor. küçücük nokta şeklinde sivilce izinin üstüne koyup kaşık fırçayla tampon hareketlerle uyguladığım zaman 3-4 saat bozulmadan cildimde kaldığını gördükten sonra benim favori kapatıcılarımdan olmuştu.

  ürünün yapısından biraz bahsedeyim. yapısı oldukça hafif, ama bu kapatıcının güçlü olmadığı anlamına gelmiyor. ciltle bütünleştiğinde mat bir görüntü verdiği için ayrıca sabitleme işlemine bence gerek yok. istenirse transparan bir pudra geçilebilir tabii bu herkesin tercihine kalmış bir şey sonuçta. hatta hafif pudralı denebilecek bir bitişi var bana göre ürünün.

  son olarak renk skalası çok geniş değil maalesef. bildiğim kadarıyla 3 rengi var. bendeki de en açık rengi olan 010 light beige rengi. açık tenliler için cilt tonuna uygun kapatıcı bulmanın zor olduğu günlerde benim açımdan kurtarıcı üründü. o kadar ki sadece parmağımla bile sürüp, hafifçe dağıtmak bile yetiyordu. catrice'in gidişi bu yüzden bile epey üzdü beni ya neyse. olur da uygun rengini bulup denk gelirseniz mutlaka deneyin derim.

  20 mayıs 21:30

  8. valla o kadar kötü bir aplikatörü var ki süremediğim için kapatıyor mu kapatmıyor mu hiç anlayamadım ben.

  20 mayıs 21:37