yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (6)
  • medya (3)
  5

  1. kuru ve hassas ciltler için olan, pembe kaplı göz kremi. rossmann'dan 36 tl'ye aldım. öncelikle şunu söyleyeyim hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadım, 2 aydır kullanıyorum.

  gözaltlarım çok kuru değil, normal ve hassas. kapatıcılar çizgilerime çok fazla doluyordu ve uyandığımda göz altlarım pek sağlıklı görünmüyordu. çok büyük şikayetlerim yok yani.

  bendeki etkilerinden bahsetmem gerekirse, harika bir kapatıcı bazı oldu, kapatıcıyı sürdüğümde inanılmaz sağlıklı duruyor göz altlarım. ikincisi morluklarımı geçirecek bir ürün değil evet ama renk açılması yaşadım çok az. bu da zaten benim için yeterli bir etki tamamen geçirmesini beklemiyorum. çok güzel nemlendirdi ama dediğim gibi benim göz altlarım çok kuru değil normal. kısacası istediğim sağlıklı, aydınlık ve nemli görüntüyü bana çok uygun fiyata sağladı.

  3 kasım 2019 13:31

  4

  2. bende pembe renkli olanından kullanmaya başladım.

  uygun fiyatlı ve temiz içerikli olduğu için tercih ettim. makyaj altına ve gece yatarken kullanıyorum. baya beğendim. hızlı emiliyor, beyaz nokta vs. yapmadı. aşırı derece de nem vermiyor. günlük kullanmak ve yaz için bence iyi. kışın bi tık kuru cildiniz varsa, belki daha nem veren bir krem tercih edilebilir. ya da göz altı maskesiyle destekleyebilirsiniz.

  ürün koruma bantlıydı, ancak 1 haftadır sanki ürün baya azaldı. sanki 15 ml yok içinde, 5 ml var gibi geldi baya boşluk var içinde.

  bitince kullanma süremi editlerim. günlük kullanmak için ve aşırı kuru gözaltlarınız yoksa tavsiye ederim.

  ilgili medya:
  1
  13 şubat 14:29

  3. yapısı oldukça ince olduğu için ben genellikle sabahları kullanıyorum. kullandığım süreçte göz çevresinde hafif bir aydınlatma sağladığını fark ettim. göz çevrem hassas olmasına rağmen bende herhangi bir rahatsızlığa neden olmadı. çok yoğun bir nemlendirme aramayanlar için ideal bir göz kremi. indirimde 30 liraya kadar düşebiliyor fiyatı, özellikle indirimden alınırsa içeriğiyle beraber tam bir fiyat performans ürünü oluyor. 

  ilgili medya:
  2
  18 nisan 20:29


  4

  4. kuruluktan çizgi çizgi olmuş gözaltlarımın kurtarıcısı oldu bu ürün.kıvamı hafif süte benziyor ve yayıldığında hızlı emiliyor.kokusuz ve bezeye neden olmadı.eğer gözaltınız çok kuruysa kışın yeterli olabileceğini sanmıyorum, herhangi bir aydınlatma yapmadı hala panda gibiyim.uygun fiyatlı güzel bir nemlendirici, kışa kadar kullanırım.

  13 mayıs 13:43

  5

  5. %50 indirimle 30 tlye aldım. göz çevrem kuru diyebilirim, nemlendirmesi gayet yeterli geldi, belki kışa bile yeterli olur. aşırı kuru ciltler dışında her cilt tipinin beğeneceğini düşünüyorum. yağ bezesi yapmıyor ve parfüm içermesine rağmen bende hassasiyet yaratmadı. göz kreminden beklentilerim zaten bunları uygun fiyata yapması bu yüzden memnun kaldım, tekrar alacağımı düşünüyorum. hafif ama çok hoş bir kokusu var el kremi de böyle kokuyorsa almak isterim. yapısını herbaderm kadar ince bulmadım ama nemlendiriciliğine göre yoğun değil, bence makyaj altına kullanılabilecek kadar hızlı emiliyor. biraz aydınlık gösterme etkisi olduğunu düşünüyorum. Burun ve ağız kenarlarındaki kuruluklara da iyi geldiğini söyleyebilirim.

  19 mayıs 23:45

  4

  6. indirimden 30 tl gibi bir fiyata aldım. bu fiyata göre başarılı bir ürün diyebilirim. ama 60 tl vermeye değmez. nemlendirmesi gayet güzel, göz altlarım daha bir canlı duruyor ürünü kullandıktan sonra. sabah ve akşam olmak üzere iki defa uyguluyorum. olumsuz herhangi bir etkisini gözlemlemedim. bildiğim kadarıyla ürünün morluklara bir etkisi yok, zaten içeriğinde de böyle bir etki yaratacak madde yok. benim tenime göre nispeten koyu göz halkalarım var, bu üründen sonra (gbkz: herbaderm torba ve morluklara karşı göz altı kremi)'i deneyeceğim. her kremin içeriği farklı olduğundan etki ettiği şey de farklı oluyor almadan önce neye ihtiyacınız var ve hangi ürünün içeriği neye iyi geliyor bakıp öğrenmekte fayda var.

  7 haziran 22:19

  5

  7. Oldukça uygun fiyatli kuru ve hassas ciltler icin goz bakım kremi.

  Ben yaklaşık 15 gundur kullanıyorum ve oldukça memnun kaldım. Kuru ve hassas goz altlarim var, ancak çok sorunlu ve mor degiller.

  Urun hizli emiliyor, yapisi oldukça ince ve icerigi temiz. Makyaj altına uygulanmaya da musait. Bende beyaz noktalara veya herhangi bir irritasyona yol açmadı.

  Nemlendirmesi de başarılı, ancak çok kuru goz altlarina sahip kişiler icin yetersiz olabilir.

  Goz altlarimda renk açılmasına da açıkçası yol açmadı.

  12 haziran 22:40