yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (142)
  • oylar (156)
  • medya (4)
  4

  142. hassas ve sivilceye meyilli cildimde hiçbir sorun çıkarmadı.özellikle bariyerimin zayıfladığını hissettiğimde ya da soğuk rüzgarlı kış günlerinde gönül rahatlığıyla kullandığım f/p ürünü bir nemlendirici oldu benim için. ancak ben bu üründen maksimum verimi altına clinique moisture surge gibi su bazlı bir nemlendirici ya da nemli cildime hyaluronik asit serumu sürdükten sonra aldım.

  18 şubat 13:43

  4

  141. nemlendirici konusunda dünya çapında bilinen bir krem bu, ünü bu kadar yüksek olunca ve sağda solda methini çok duyduğum için büyük beklentilerle kullandım. bence iyi ama abartıldığı kadar aşırı nemlendirmiyor. belki de benim cildim aşırı kuru olduğundan deneyimim bu yönde oldu, sizin hayatınızın nemlendiricisi de olabilir pekala, denemeden bilemezsiniz... hiçbir hassasiyet, sivilce vb yapmadı. sürdüğüm gibi emildi, cildim ürünü adeta su çeken bir sünger gibi anında emince "hızlı emilim çok iyi bir şey ama hiç nemlendirmeyecek belki de" dedim ama çok iyi olmasa da "iyi" düzeyde nemlendirdi. uzun saatler boyunca nemli kaldı yüzüm, bu yönü hoşuma gitti. çok abartılacak yanı olmadığını düşünmemin sebebi, benim çok kuru cildimde denediğim ürünler arasında bugüne kadar en iyi performansı gösteren nemlendirici olan "bioderma atoderm intensive baume" adlı ürüne kıyasla sönük kalması oldu ve pişman etmese de şaşırttı bu açıdan. onun cildimde daha iyi etki göstermesinin sebebi, içerkteki farklı maddelerin artık hangilerinden kaynaklanıyorsa araştırıp bulmam lazım. her neyse. yine de pişman edecek bir ürün değil kesinlikle. "cildim aşırı kuru değil, ben dermokozmetik bir nemlendirici arıyorum, ceramide içersin" diyenin işini görür.

  12 şubat 09:21 12 şubat 11:43

  140. benim için seyahat ürünü. tatilde veya iş gezilerinde çantama sadece bunu koyuyorum. el-yüz-vücut-ayak için gayet yeterli geliyor. aslında altına iyi bir serum sürünce hala nem ihtiyacı varsa da iş görüyor sürekli kullanımda. 2 sene önceki eski hali daha iyi sonuç veriyordu ciltteki bitiş açısından. mat ve pürüzsüz hissettiriyordu. ama şimdi de öyle aşırı bir parlama yapmıyor.

  losyon olanı bende aksine daha fazla parlama yaptı. kremden daha memnunum. karma kuru, hassas cilt bildirdi. ha bir de kokusuz olması çok iyi.

  8 ocak 16:26


  4

  139. bir fiyat performans ürünü. Ne çok övülecek ne de yerilecek bir krem. Ne alacağıma karar veremediğim anda hemen bunu alıyorum çünkü biliyorum ki illa bir yerde ben onu kullanacağım. Krem olanını yapısı kalın olduğu için yalnızca kışın kullanabiliyorum bence yaz için ağır kaçabilir. Ayrıca bazı dönemlerde krem olanından kaynaklı birkaç kez sivilce çıkardım.

  5 ocak 14:13

  5

  138. bu kremden inatla 2 tüp bitirdim ve 2 tüp sonra kararımı verdim, ne zaman kullansam yanaklarımın üstünde kocaman kapalı komedonlar yapıyor. sık sık mala döndüm. kolayca da yok olmuyorlar yüzden. bir daha asssssla. yapısını beğeniyordum fakat yüzümü çok terletiyordu aynı zamanda. yapısını beğenenler the inkey list omega water cream'e şans verebilir, onda komedon sorunu yok.

  31 ekim 2023 21:09

  4

  137. Cildim kuruya dönük karma. Açıkçası ben nemlendirmesini beğendim. Serumum üstüne kullanıyorum genelde yeterli nemlendirmeye ve pürüzsüzlüğü bana sağlıyor. Cildim daha dolgun geliyor. 

  14 temmuz 2023 15:05

  136. Karma ciltlere bile fazla gelebilecek nemlendirici. Cildim genelde kuruya dönük ve güzel nemlendiriyor. En başta kuruluğum daha azdı ve çok az bir miktar kullansam bile yüzümde ayrı bir tabaka varmış gibi hissediyordum. Aynı zamanda dünyanın en bereketli kremi. Sadece yüze kullanarak bitirmek uzun zaman alıyor. Vücudu da güzel nemlendiriyor özellikle dirsek kuruluklarıma iyi geldi. Ama tekrar tekrar alınacak bir krem değil, ortalama performans.

  13 haziran 2023 15:15


  135. Marka aşırı kaliteli, fiyatlarda uygun. Bu kremi ilk defa kullandım, cildi gerçekten nemlendiriyor

  16 nisan 2023 21:56

  1

  134. ellerim için küçük 50 ml boyunu almıştım iyi ki de daha büyük almamışım çünkü tamamen pr'dan ibaret kendisi.

  ne kadar kuru ciltlere yönelik olarak pazarlansa da bu krem ancak karma ciltler için yüz kremi olabilir. parafin ve silikon olan sentetik yağlar dışında hiçbir doğal yağ içermiyor. yüzeysel azıcık yumuşatıyor hiçççç nemlendirmiyor.

  akşam yatmadan önce sürdüm sabah ellerime hiçbirşey sürmemiş gibiydim. kupkuru ve sertti ellerim. gün içinde sürsem 15 dk boyunca yapış yapış ve gıcır gıcır bir tabaka oluşturuyor ellerimde sabun kalmış gibi. emildikten sonraki etkisi de çok zayıf hiç katlanmaya değmez. iğrenç birşey parasını asla hak etmiyor. neutrogena inanın daha güzel nemlendirip yumuşatıyor ellerimi. Krem sadece seramid ve gliserinden ibaret. yumuşatıcı nemlendirici hiçbirşey yok!

  Karma yağlı ciltler yüz kremi olarak kullanabilir. vücuduna kullanmayı düşünenler, kuru ciltli olanlar uzak dursun para tuzağından başka birşey değil bu ürün. tırnaklarıma biraz iyi geldi ama ellerimi mahvetti çöle döndü ellerim, çizgi çizgi oldu kullandığım birkaç günde. sakın kuru cildiniz için bunu kullanmayın.

  16 nisan 2023 16:17 16 nisan 2023 21:34

  133. Büyük boy olduğu için uzun zaman kullanılabilir bir nemlendirici ama egzamalı ve sedefli ciltlerde günlük nemlendirici olarak kullanılabilir ancak.

  9 mart 2023 03:54