yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (4)
  • medya (0)

  1. chanel'in 15 yıl aradan sonra 1 eylül'de satışa çıkaracağı yeni parfüm. kokusu yasemin, sümbülteber, ylang ylang ve portakal çiçeği kokuyor. parfümörlüğünü Oliver Polge yapmış. parfümün reklam yüzü ise kristen stewart.

  1 ağustos 2017 14:33

  2. 15 yıl aradan sonra çıkacak yeni parfüm olması beni baya heyecanlandırıyor.Beklentim yüksek,kışı onunla geçireceğimi tahmin ediyorum😀

  4 ağustos 2017 10:13

  3. bugün koklama şansı buldum hatta sephora'da alışveriş yaptığınızda denemeniz için testerını veriyorlar. beni kesinlikle büyüledi. çiçeksi ve insanı baymayan bir kokusu var. her dönem kullanılabilecek bir parfüm. ben aşırı beğendim. fiyatlarına gelirsek yanlış hatırlamıyorsam, 50liği 463, 100lüğü 637 lira. yani bu civarlarda.

  30 ağustos 2017 20:53

  4. Sıradan çiçeksi bir kokuyla beni hayal kırıklığına uğratan bir parfüm oldu oysaki o mükemmel olmalıydı ancak güzel kokuyor demek dışında bir kelimeyle bile kendinden bahsettirmiyor.

  31 ağustos 2017 18:57

  5. tam olarak çiçekli coco mademoiselle.

  2 gündür bir şekilde deniyorum bu parfümü, en son bitirdiği parfüm coco mademoiselle olan biri olarak almak için hiçbir sebep yok gerçekten. güzel, asil, diğer chanel kokularına göre nispeten genç ancak o kadar. hele de türkiye fiyatı 600 küsür tl iken, hayal kırıklığına uğrattı.

  edit: yüzünün kristen stewart, müziğinin de beyoncé olmasına hiç değinmedim bile. yahu kristen stewart nedir ya, sen chanel'sin kendine gel, beyoncé'nin de bula bula bu şarkısını mı buldunuz parfümünüzü tanıtmak için :( koku da oyuncu da müzik de birbirinden uyumsuz çingene bohçası gibi.

  2 eylül 2017 21:24 2 eylül 2017 21:30

  6. Gecen yıl ilk çıktığında almıştım. Chanel Chance kullanıyordum daha öncesinde ve Chance bana ağır gelmeye başlamıştı.  Gabrielle’yi ilk denediğimde çok daha masum ve fresh gelmişti kokusu. Ancak şu an için  bir Avın parfümden farki yok. Koku hiç karakteristik değil, kalıcılık ve silaj  düşük. Sadece çok bereketli ve şişesi  çok sade. Rahat taşınabiliyor. Çiçek  kokularını  seviyorum. Kalıcılığı yüksek olsa devam edebilirdim kullanmaya. Şu an madammolise almayı düşünmekteyim.

  23 eylül 2018 10:22 5 ocak 08:43

  7. yaklaşık bir ay önce, henüz dolar kuru ürünlere yansımamışken şişesini 700 tl'den aldım. daha doğrusu alacakken, bir başkası benden hızlı davranıp kasada ödemeyi yaptı. bu küçük ayrıntıyı geçersek, çiçeksi olmasına rağmen kadınsı bir koku. yazın da kışın da kullanılabilir bir yapısı var. herkese hitap etmeyen bir koku olduğu kesin.

  gelgelelim, fiyat/performans bakımından asla mantıklı bir alışveriş olduğunu düşünmüyorum. birincisi, o ürün bitecek. ikincisi, bitene kadar verdiğiniz paranın karşılığını ne şekilde alabilirsiniz böyle bir üründen? kokunun gün boyu kalıcı olması, ki bu üründe asla söz konusu değil, yarım saat içinde koku uçuyor (eau de parfum olmasına rağmen). e kalıcı değil ama dönüp baktırmıyor mu "waaaauww bu parfüm kiminmiş diye?". hayır, baktırmıyor. belli belirsiz bir kokuyu ancak yanınızdaki kişi duyuyor. dolayısı ile ikinci aşamada da verilen paranın karşılığı konusunda sınıfta kalıyor.

  artısı, ilk defa bir parfümü, başka bir parfümle kullandığımda sırıtmadığına şahit oldum. ayrıca odanızın bir köşesinde üzerinde chanel yazan bir nesnenin durması insana anlamsız bir özgüven/mutlu hissetme duygusu yaşatıyor. gerçi parası benim cebimden çıksa belki bu duygunun yerini göz yaşları alabilirdi.

  özetle, paranız varsa alın, deneyin. paranız yoksa hayalini kurmaya değecek bir parfüm değil.

  24 eylül 2018 12:45

  4

  8. Testerından deneyip çok beğendiğim parfüm.

  Denildiği gibi kadınsı bir koku, hatta bence tam 30’u yaşların başındaki bakımlı kadın kokusu.

  Kalıcılık ölçmek için iki el bileğimin içlerine sıktım, yoğunluğu azalmakla beraber yaklaşık 4 saat kaldı.

  maddi durumunuzu zora sokarak alınacak bir şey değil tabi ki sonuçta ekmek değil su değil ama durum müsaitse alınabilir bence başarılı bir ürün.

  7 eylül 10:17

  5

  9. Vogue dergisinin eylül sayısında tester verdikleri parfüm. Kokusuna bayıldım, böbreğini satıp almayı düşünüyorum.

  16 eylül 15:51

  10. içeriğindeki baskın greyfurt notası nedeniyle beni rahatsız eden parfüm. ilk çıktığı dönem büyük hevesle denedim, ama benim açımdan hayalkırıklığı oldu. tek nota yüzünden parfümü harcamadan objektif bir değerlendirme yapayım: klas bir koku mu, kesinlikle evet. chanel için yeterince klas mı, tartışılır ama pek sanmıyorum.

  17 eylül 13:15